Trwa ładowanie...
Przejdź na

Śmigielski POZWIE Rosati? "To będzie ostrzeżenie"

644
Podziel się

Jak zapewnia "Fakt", prawnicy ortopedy już pracują nad pismem, w którym grożą Weronice pozwem sądowym o zniesławienie, jeśli nie przestanie ujawniać wstydliwych sekretów byłego partnera.

Śmigielski POZWIE Rosati? "To będzie ostrzeżenie"
bCzFWDEB

Wkrótce minie rok odkąd Weronika Rosati doszła do wniosku, że jej związek z Robertem Śmigielskim nie ma przyszłości. Wcześniej miała na ten temat zupełnie przeciwne zdanie, chociaż, gdy się poznali, lekarz był jeszcze nie do końca rozwiedziony. Rosati to jednak nie zraziło, podobnie jak osiemnastoletnia różnica wieku i czworo dzieci ze związków z różnymi kobietami.

W najnowszym, świątecznym wywiadzie dla Gali, Weronika wyznała gorzko, że dzieci okazało się być dwa razy więcej, o czym Robert na śmierć zapomniał jej powiedzieć.

Rosati, jak zapewnia, wchodziła w nowy związek z ufnym sercem i głową pełną marzeń, a tymczasem już na wstępie została oszukana. Aktorka chętnie podkreśla, że mimo rozczarowania walczyła o ten związek dla dobra dziecka. Biorąc pod uwagę, że kilka miesięcy przed rozstaniem spędziła z mamą w Kalifornii, musiała widocznie robić to zdalnie.

bCzFWDED

W każdym razie skończyło się nie tylko rozstaniem, lecz także publicznym praniem brudów. Nie wiadomo, dlaczego z gorzkimi wyznaniami Weronika czekała tak długo i zdecydowała się ujawnić prawdę o byłym partnerze prawie rok po zerwaniu.

Niewykluczone, że bała się rekacji wpływowych znajomych Śmigielskiego, którzy rzeczywiście stanęli za nim murem, surowo przypominając aktorce, że przecież wiedziała, z kim się wiąże. Ona zaś tłumaczy w wywiadach, że właśnie nie do końca, bo Robert zataił przed nią istotną część swojego prywatnego życia.

Nieoczekiwanie w obronie Weroniki stanęła profesor Magdalena Środa, przypominając, że podwójne standardy trzymają się mocno, a mężczyznom nadal za dużo się wybacza, zwłaszcza gdy są uznanymi lekarzami.

bCzFWDEJ

Sam Śmigielski do tej pory nie zajął stanowiska w tej sprawie, ale, jak ujawnia Fakt, wkrótce się to zmieni. Zirytowany wylewnością byłej partnerki ortopeda zlecił prawnikom przygotowanie pisma z prawnymi pogróżkami dla Weroniki, uwzględniające restrykcje w postaci pozwu sądowego w razie gdyby aktorka nadal miała problemy z dyskrecją.

To będzie ostrzeżenie - wyjaśnia informator tabloidu. Jeżeli Weronika nic sobie z tego nie zrobi, Robert będzie zmuszony podać ją do sądu o zniesławienie. Na razie tego nie zrobił ze względu na córkę i ma nadzieję, że Weronika po przeczytaniu pisma pójdzie po rozum do głowy i zamilknie. On jako lekarz nie może sobie pozwolić na szkalowanie.

bCzFWDEK
bCzFWDFe
KOMENTARZE
(644)
Gość
rok temu
Ciekawe ile facet wydaje na alimenty miesięcznie i czy brał również udział w strajku lekarzy
Gość
rok temu
Załóż gumę na instrument.
gość
rok temu
To sie nie moglo dobrze skonczyc. Nauczka dla wszystkich dziewczyn wiazacych sie z dzieciatymi facetami.
bCzFWDFf
Gość
rok temu
To ile dzieci narobił to szkalowanie?
Gość
rok temu
Możnaby film nakręcić...
Najnowsze komentarze (644)
Gość
rok temu
laska jest dzieki afer jak pozywa wszystkich swoich bylych. Jako aktorka grala w niewielu filmach i miala drugoplanowe role. Placze ze jest samotna matka, samotne matki nie dostaja 4000 zlotych miesiecznie alimenty za dziecka. Podobno gra dzieckiem by dostac wiecej. Jako biedna samotna ma mame i nianie do opieki nad dzieckiem. Pani Weroniko! Najlepsza rola jaka dotychczas pani zagrala to wlasnie ta rola samotna matka, dzieki niej trafia Pani do oklad gazet.
gość
rok temu
oboje warci siebie.Ale ona bedzie ciagnac temat samotnej matki nie zwracajac uwagi na dobro dziecka!!!!!!
gość
rok temu
ten Smigielski to smiec jest...i nie wiem gdzie maja wstyd te durne "celebrytki" co go bronia...chlop jest klasyczny dzieciorob przekonany ze jak ma kase to wszystko jest ok.Zwykla s****a teraz jeszcze bedzie matke dzieciaka po sadach ciagal..Rosati nie jest swieta ale on top juz zupelna wsza.
Gość
rok temu
Obrzydliwe to jest i ta rosati obrzydliwa i ten doktorek...jeden wielki burdel...moze juz mają hiva albo aids od tego piepszenia z kim popadnie
gość
rok temu
Mam dość opisów jej kolejnych dziwacznych romansów i ich łatwych do przewidzenia skutków.
gość
rok temu
Leczyć to chyba powinien się ten gość bo chyba ma poważne problemy ze sobą strach się leczyć u takiego człowieka albo to co robi w prywatnym życiu to obraz człowieka bez uczuć sybartyty albo człowieka który nie radzi sobie z życiem. Oba przypadki są niebezpieczne bo co N ma w głowie kiedy jest w pracy
gość
rok temu
taka fajna dziewczyna a szczęscia zupełnie brak a może to charakterek
Tamte trzy si...
rok temu
a ta g****a Werka ujada...Biedna dziewica zgwałcona. BEZWSTYDNA BABA z wscieklizną d.....
bCzFWDEX
Doktorek orto...
rok temu
też chyna nie wie skąd się biorą dzieci. Jak jakaś PATOLOGIA
Doktorek orto...
rok temu
też chyna nie wie skąd się biorą dzieci. Jak jakaś PATOLOGIA
Rozpusta zaws...
rok temu
prowadzi na ....... manowce. WERKA, mamusia i tatuś CI tego nie mówili .....
oceniający
rok temu
On sam się zniesławił. Nieodpowiedzialny oblatywacz.
gość
rok temu
Zawsze może napisać dziennik pt "p****r"
gość
rok temu
To on ma już 9 dzieci z różnymi paniami ? a to jeszcze młody człowiek.
...
Następna strona
bCzFWDFz