Piątek 22.03.2019 10:45

Nowa "dziewczyna" Wiśniewskiego to znana patostreamerka. Kim jest tajemnicza "Agnes"?

Agnes Michał Wiśniewski rozwód Michała Wiśniewskiego

Nowa "dziewczyna" Wiśniewskiego to znana patostreamerka. Kim jest tajemnicza "Agnes"?

Michał Wiśniewski i jego czwarta żona, Dominika Tajner-Wiśniewska, przeżywają ostatnio trudne chwile. Występ Dominiki w Tańcu z Gwiazdami zbiegł się z problemami w związku, zakończonymi przykrym rozstaniem. Dominika nie otrząsnęła się jeszcze z szoku, a tymczasem Michał już bryluje u boku tajemniczej brunetki. Jej tajemniczość może wynikać głównie z tego, że Michał najprawdopodobniej nie ogląda transmisji youtubowych patostreamerów. Gdyby było inaczej, być może nie uśmiechałby się tak szeroko na zdjęciu, które skrzętnie usunął kilka minut po udostępnieniu na Instagramie.

Przypomnijmy: Michał Wiśniewski rozwodzi się dla… kolejnej kobiety?

Co ciekawe, w czwartek wieczorem domniemana wybranka Wiśniewskiego, "Agnes"... usunęła konto na Instagramie. Mimo to internauci dotarli do informacji, z których jednoznacznie wynika, że "Agnes" ma bogatą przeszłość. Szerszej publiczności dała się poznać w trzeciej serii programu Życie bez wstydu w TVN Style. Brak wstydu pozwolił jej otwarcie przyjaźnić się z Agnieszką "Polską Angeliną Jolie" Orzechowską - przelotną kochanką Radosława Majdana. Jakiś czas później Agnes została bliską przyjaciółką jednego z patostreamerów, którego pseudonim z litości pominiemy.

Para wyznała, że poznali się w miejskim ośrodku pomocy społecznej, kiedy odbierali zasiłek. "Agnes" jest bowiem dumną mamą uroczej dziewczynki. Mniej dumny z matki okazał się sąd w Koszalinie, który w grudniu 2017 roku podtrzymał pozbawienie "Agnes" praw rodzicielskich. Uzasadnił bardzo dobitnie, że "zachowanie Agnieszki jako matki jest nieodpowiedzialne, przejawiające lekceważenie stanu emocjonalnego dziecka i jego przedmiotowe traktowanie" oraz, że "źródła dochodu są nielegalne lub uczestniczka obraca się w środowisku przestępczym". Jakiś czas temu Agnieszka twierdziła, że oficjalnie pracuje w agencji pracy dla obcokrajowców. Chcielibyśmy wierzyć, że jest ekspertem w tej dziedzinie.

W transmisjach na żywo chętnie mieszała mocne leki uspokajające z alkoholem. Ten fakt niepokoi tym bardziej, że Michał twierdził, że już swoje wypił, a takie towarzystwo nie sprzyja abstynencji. Ponadto wymierzała patostreamerowi siarczyste ciosy w twarz tak wytrwale (!), że ten kompletnie się załamał i zerwali znajomość. Teraz nawet on wypiera się jakiejkolwiek znajomości z Agnieszką.

Niestety Youtube pamięta, jak długo i wytrwale dawał się upokarzać...

Myślicie, że coś będzie z tego związku?

 
Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (531)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 531
Odpowiedz
39 13
zgłoś
gość 22.03.2019 10:59
coooo?
Odpowiedz
73 13
zgłoś
Gość 22.03.2019 11:25
Boże .. to słowo wyraża więcej niż 1000 słów :)
Odpowiedz
133 8
zgłoś
Gość 22.03.2019 11:34
gość: I oto rodzi się następna celebrytka (panna nikt) 😤
Patocelebrytka
Odpowiedz
128 20
zgłoś
gość 22.03.2019 11:38
gratulacje Michał ;)
Odpowiedz
394 13
zgłoś
gość 22.03.2019 11:41
nareszcie trafił na odpowiednią dla siebie:-)
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 531