Trwa ładowanie...
Przejdź na

Małgorzata z "Sanatorium miłości" potwierdza rozstanie z Markiem. "Nie będziemy kontynuowali naszej znajomości"

102
Podziel się

Pierwsze sygnały zniechęcenia pojawiły się na nagraniu wielkanocnego odcinka, jednak jeszcze wtedy związek wydawał się do uratowania.

Małgorzata z "Sanatorium miłości" potwierdza rozstanie z Markiem. "Nie będziemy kontynuowali naszej znajomości"
bDfoOqyd

Pierwszy sezon Sanatorium miłości TVP może uznać za swój wielki sukces. Według nieoficjalnych przecieków z telewizji publicznej, formatem zainteresowały się zagraniczne stacje telewizyjne, między innymi turecka, brytyjska, kanadyjska i amerykańska. Zamierzają podobne programy wyprodukować u siebie, a Marta Manowska ma szkolić nowe prowadzące.

Niestety, życie uczestników ułożyło się ciut gorzej niż losy formatu. Miłość kiełkującą pomiędzy Wiesławą a Cezarym brutalnie przerwała śmierć sympatycznego seniora w lutym tego roku. Z kolei na przeszkodzie obiecującemu zauroczeniu Ryszarda ze Świdnicy Małgorzatą Zimmer stanął Marek, który upatrzył ją sobie od pierwszej chwili.

bDfoOqyf

Małgorzata na zaloty Marka reagowała różnie. Czasem wyśmiewała jego regularnie powtarzane oświadczyny, a czasem sprawiała wrażenie, jakby jej to pochlebiało.

Podobało mi się, że byłam przez niego adorowana - wyznała z perspektywy czasu w rozmowie z Rewią.

Kiedy pojawiła się szansa na zacieśnienie znajomości z Ryszardem, Małgorzata okazała się lojalna wobec Marka i uprzedziła grzecznie Ryszarda, że z jej strony może liczyć jedynie na przyjaźń.

Po zakończeniu programu kontynuowała znajomość z Markiem. Na spotkaniach uczestników pojawiali się jako oficjalna para, przedstawili się też wzajemnie swoim córkom, które wyraziły akceptację.

bDfoOqyl

Właściwie nie wiadomo, co poszło nie tak, ale podczas emisji wielkanocnego odcinka Sanatorium miłości dało się wyczuć rosnące zniecierpliwienie Małgorzaty Markiem, który uparcie starał się olśnić ją i pozostałych uczestników, ale przeważnie na przechwałkach się kończyło.

Małgorzata była obecna zarówno przy bolesnej lekcji, którą odebrał od Ryszarda ze Świdnicy przy rąbaniu drewna, jak w trakcie warsztatów z lepienia pierogów, gdzie też nie zabłysnął.

Nie wiadomo, czy pobyt na Podlasiu stał się początkiem końca, w każdym razie związek Małgorzaty i Marka przeszedł do historii.

Już nie jesteśmy razem - ujawnia Zimmer w rozmowie z tygodnikiem Rewia. Rozstaliśmy się i nie będziemy kontynuowali naszej znajomości. Zrozumiałam, że to nie jest człowiek dla mnie. Jestem osobą skromną. Nie chciałam niczego deklarować. Z kolei Marek wszystkim opowiadał, jaki jest zakochany. Wyczuwałam też, że był o mnie bardzo zazdrosny. Powiedziałam, co mi się w nim nie podoba. Czułam, że tracę do niego zaufanie.

bDfoOqym

Marek najwyraźniej źle zniósł rozstanie, bo na telefon od dziennikarza tabloidu zareagował nerwowo.
To nie wasza sprawa - oświadczył, co zabrzmiało dość nieoczekiwanie, biorąc pod uwagę, że wcześniej omawiał swoje uczucia z ponad trzema milionami widzów. Proszę do mnie nie dzwonić.

_

bDfoOqyn

_

bDfoOqyG
KOMENTARZE
(102)
Ewa
rok temu
Od poczatku do siebie nie pasowali, on taki troche buraczany, a ona bardziej wyrafinowana
Gość
rok temu
Teraz czas ma rikardo :-)
Gość
rok temu
Tak szczerze, to nie pasowali do siebie, a i Marek bardziej zabiegał o tę relację , niż Małgosia:)
bDfoOqyH
gość
rok temu
Ryszard ruszaj do akcji!!!!!!!!!!!
abc
rok temu
On prostolinijny, ona sztuczna do bólu pańcia. Może rachunki się nie zgadzały?
Najnowsze komentarze (102)
gość
rok temu
Tam chodziło o mieszkanie. Były mąż Gośkę miał wykwaterować po rozwodzie i nie miała się babka gdzie podziać, tak więć Marek z domem zaproponował jej możliwość zamieszkania u siebie. Ot i cały ambaras dlaczego Marek a nie Ryszard. Czy w takiej sytuacji miała postąpić inaczej ???Przykra sprawa.
Gość
rok temu
To było do przewidzenia nie pasowali do siebie może z nikim dawno nie była wiec podobała się jej na początku relacja i wcale się nie dziwie ..ona zasługuje na przystojnego fajnego faceta elegancka babka !
Gość
rok temu
I dobrze, on był źle wychowany i upierdliwy
Gość
rok temu
Rozwodka i sama nie wie czego chce
żaba
rok temu
Od początku nie pasowali do siebie. Wolałabym już do konca byc sama jak z byle kim :) Po co ci facet w tym wieku.?
ha ha
rok temu
Od pierwszego odcinka mi nie pasował, zaborczy facet, zamiast się bawić w programie to nadskakiwał jej jak kogut :D
gość
rok temu
Od początku nie pasowali do siebie...Obok jej widzę wysportowanego starszego pana. Oprócz tego Małgosia ma męża. Nie wiem czy są po rozwodzie czy w separacji ale jemu to się nie podobało!!!
gość
rok temu
Pewnie, że to nie facet dla niej. Ona taka bardzo delikatna i kulturalna , czego nie można powiedzieć o nim.
bDfoOqyz
gość
rok temu
nie pasowali od początku do siebie
gość
rok temu
ani On ani Ona nie wzbudzają sympatii
Gość
rok temu
Ciekawe czy sex był
gość
rok temu
Dziwiłam się,kiedy Małgosia wybrała tego mężczyznę- absolutnie do niej nie pasował !!!
gość
rok temu
Dziwiłam się,kiedy Małgosia wybrała tego mężczyznę- absolutnie do niej nie pasował !!!
gość
rok temu
Dziwiłam się,kiedy Małgosia wybrała tego mężczyznę- absolutnie do niej nie pasował !!!
...
Następna strona
bDfoOqzb