Trwa ładowanie...
Przejdź na

TYLKO NA PUDELKU: Pełnomocnik Weroniki Rosati: "Robert Śmigielski stosował wobec niej przemoc RÓWNIEŻ, GDY BYŁA W CIĄŻY. Mamy nagrania"

248
Podziel się

W przesłanym do Pudelka oświadczeniu adwokat celebrytki zapewnia, że dowody świadczą na korzyść jego klientki.

TYLKO NA PUDELKU: Pełnomocnik Weroniki Rosati: "Robert Śmigielski stosował wobec niej przemoc RÓWNIEŻ, GDY BYŁA W CIĄŻY. Mamy nagrania"
bCzaRUgR

Od niemal roku w mediach głośno jest konflikcie Weroniki Rosati z jej byłym partnerem i ojcem jej dziecka, Robertem Śmigielskim. Aktorka twierdzi, że znany ortopeda stosował wobec niej przemoc "psychiczną, fizyczną i ekonomiczną". Gwiazda toczy ze Śmigielskim sądową batalię o alimenty, ograniczenie kontaktów z córką i zmianę jej nazwiska na "Rosati".

Śmigielski nie pozostaje Weronice dłużny i złożył przeciwko mamie Elizabeth akt oskarżenia, w którym zarzuca jej m.in. serię pomówień, które negatywnie wpłynęły na jego życie prywatne oraz zawodowe. W ramach "kary" domaga się zasądzenia prac społecznych.

bCzaRUgT

W toczącej się sprawie mają być brane pod uwagę dowody w postaci nagrań rozmów pomiędzy byłymi partnerami. Pełnomocniczka Śmigielskiego, Barbara Giertych, ogłosiła, że dysponuje nagraniem, z którego wynika, że "oskarżona miała pretensje do partnera nie o rzekomą przemoc, lecz o to, że nie rozwiódł się z żoną".

W przesłanym do redakcji Pudelka oświadczeniu pełnomocnik Weroniki Rosati odpiera te zarzuty i twierdzi, że dowody świadczą na korzyść jego klientki.

bCzaRUgZ

Informujemy, iż z posiadanych przez nas nagrań jasno wynika, że Robert Śmigielski stosował wobec Weroniki Rosati przemoc, również, gdy była w ciąży - i że była to zasadnicza przyczyna rozpadu ich związku.Toczy się w tym zakresie postępowanie karne z doniesienia Weroniki Rosati, złożonego po jednym z incydentów z udziałem Roberta Śmigielskiego na początku roku 2019.

Równocześnie jako rodzice Elizabeth, których związek się rozpadł, toczą oni spory związane z pokrywaniem kosztów utrzymania Elizabeth (które nie są pokrywane przez Roberta Śmigielskiego w wymiarze przewidzianym przez prawo) oraz związane z wykonywaniem opieki (w związku ze stosowaniem przez Roberta Śmigielskiego przemocy, jego prawa rodzicielskie zostały ograniczone) - czytamy w oficjalnym piśmie.

Adwokat podkreśla zaangażowanie Weroniki w pomoc na rzecz kobiet dotkniętych przemocą.

Weronika Rosati wychowuje Elizabeth samotnie, łącząc bycie matką z kontynuowaniem kariery zawodowej. Weronika Rosati zaangażowała się we wsparcie kobiet przeciwko przemocy stosowanej przez mężczyzn, zwracając uwagę, że mogą oni wykorzystywać swoją pozycję społeczną do prób zafałszowania rzeczywistości. Rzeczywistości, która dla kobiet oznacza stosowanie wobec nich przemocy bez udziału świadków, w zaciszu domowym. Zwróciła tym samym uwagę na istotny problem społeczny, jakim jest przyzwolenie społeczne dla zachowań o charakterze przemocowym. Tym samym walka kobiet o rzetelne przedstawienie rzeczywistości jest szczególnie trudna - pisze mecenas Tymon Kulczycki.

bCzaRUha
bCzaRUhb
bCzaRUhu
KOMENTARZE
(248)
Gość
8 miesięcy temu
Wychowuje samotnie? Z mamusia, tatusiem i pewnie niania. Ona nie ma pojęcia co to znaczy być samotna matka.
Gość
8 miesięcy temu
Pudel przestań promować te osobę mamy jvz dość!
Gość
8 miesięcy temu
Nie wierzę Rosati. Wyrachowana bulimiczka w peruce.
bCzaRUhv
gość
8 miesięcy temu
Telenowela ,, Prywatne życie Weroniki,, odcinek 432 cdn...
gość
8 miesięcy temu
ten facet jest chory, nawet w sadzie ja zaatakowal, na zachodzie w takich sprawach kobieta wchodzi oddzielnym wejsciem i jest przesluchiwana bez udzialu domniemanego nawet oprawcy, ale w Polsce mentalnosc nigdy sie nie zmieni, nawet jesli ma nagrania, ludzie i tak wiedza swoje, nawet jakby przywalil jej przy kamerach, a zrobil to o maly wlos w sadzie przy adwokacie, to i tak beda na niej wieszac psy, bo sobie niby zasluzyla. Trzymaj sie dziewczyno!
Najnowsze komentarze (248)
Gość
8 miesięcy temu
Niestety ale doktor swoim postępowaniem : romansami podejsciem do kobiet, ilością...dzieci stracił w moich oczach
gość
8 miesięcy temu
Damskim bokserom mowimy dość !!!
gość
8 miesięcy temu
ja jej wierze....jest troche walnieta, zle dobiera sobie partnerow i ma tendencje do wchodzenia w chore i tokstyczne relacje.....i podejrzewam, ze tak bylo i tym razem
Gość
8 miesięcy temu
Ależ ona brzydka, szkoda rąk brudzić!!!!
gość
8 miesięcy temu
Ale syf..
gość
8 miesięcy temu
Oj sie niezle zabawiali .. super zwiazek (sarkazm) ... Smigielski wiedzial w co sie pakowal wiec jego mi nie zal. Swiety nie byl i nie jest ... A ona tez patrzac na to jak sie konczyly jej zwiazki powinna pozostac przy przygodnym sexie i inwestowac w antykoncepcje ... nie wiazac sie ... jak chce zwiazek to korespondencyjny :->
gość
8 miesięcy temu
Kolejny się wpakował, najpierw KAZ teraz ten.
gość
8 miesięcy temu
widac ze z twarzy wredny, szokujace ze sa baby ktore go bronia, paranoja!
bCzaRUhn
gość
8 miesięcy temu
Jedno z nielicznych zdjęć Pani Weroniki na których się uśmiecha. Może to wcale nie był taki zły związek. Wygórowane mniemanie o sobie i chęć posiadania zniszczyła jej życie.
anka
8 miesięcy temu
Nie rozumiem takich związków. Po jasną anielką wchodzić w taki związek ?
Gość
8 miesięcy temu
Zamiast wszystko wyciszyc to papla i papla. Wstyu zaoszczędź sobie
..
8 miesięcy temu
to po co z nim była skoro już wtedy preparowała dowody że jest agresywny? albo go prowokowała a nagrywała tylko wygodne dla niej wycinki albo już wiedziała, że nigdy dla niej nie zostawi żony i z rozmysłem planowała zemstę. Mogę się założyć, że gdyby tylko kiwnął najmniejszym palcem w bucie to poleciałaby do niego jak w dym. Wstydziłaby się - odkąd o niej słychać to ciągle na jej temat afery są z jakimiś podstarzałymi panami. Umarłabym ze wstydu na jej miejscu. szkoda dziecka
gość
8 miesięcy temu
Jakoś jej nie wierzę.
Gość
8 miesięcy temu
Wybrala faceta niepoukladanego, z dziwną przeszłością, ciągnącymi się za nim zobowiazaniami wobec licznych kobiet i nieslubnych dzieci... Latała z nim szczesliwa po restauracjach, zaszła z nim w ciążę, opowiadala innym o swoim szczęściu czyli wszystko udawała wtedy albo teraz... Jak się gra, tak się ma, kiepska aktorka na planie i w życiu....
...
Następna strona
bCzaRUhP