Środa 09.10.2019 10:00

Robert Śmigielski OBSERWUJE dom Weroniki Rosati (ZDJĘCIA)

Weronika Rosati Robert Śmigielski

Ostatni rok w życiu Weroniki Rosati z pewnością nie należał do najłatwiejszych. Odkąd celebrytka udzieliła przejmującego wywiadu, w którym wyznała, że padła ofiarą przemocy ze strony byłego partnera, emocje wokół jej osoby nie słabną. Mama Elizabeth poświęca się walce o alimenty, ograniczeniu kontaktów Roberta Śmigielskiego z ich córką oraz zmianie nazwiska dwulatki. Ortopeda nie pozostaje jej dłużny, bowiem, jak donosiliśmy w zeszłym tygodniu, wniósł przeciwko aktorce akt oskarżenia.

Zobacz: Robert Śmigielski WNIÓSŁ AKT OSKARŻENIA przeciwko Weronice Rosati: "Będziemy domagać się nie kary więzienia, ale PRAC SPOŁECZNYCH"

Mimo wielomiesięcznej sądowej walki z byłą partnerką, poniedziałkowy wieczór Robert postanowił spędzić w dość osobliwy sposób. Paparazzi przyłapali lekarza, gdy stojąc nieopodal domu celebrytki wpatrywał się cierpliwie w jej okna. Z informacji fotoreporterów wynika, że mężczyzna obserwował mieszkanie byłej partnerki przez… półtorej godziny. Śmigielski ma tymczasowy zakaz zbliżania się do swojej byłej partnerki, jednak - jak informuje nas w przesłanym oświadczeniu jego pełnomocniczka, adwokat Kamila Zagórska, "obowiązuje on wyłącznie na terytorium stanu Kalifornia Stanów Zjednoczonych Ameryki".

Tymczasowy zakaz zbliżania w USA wydawany jest rutynowo zawsze jako forma zabezpieczenia już w momencie składania wniosku o zakaz zbliżania, a więc bez badania jego merytorycznych przesłanek. Postępowanie rozpoznawcze prowadzone w tym zakresie przez sąd w Los Angeles jeszcze się nie odbyło - informuje Zagórska.

Domyślacie się, co miała na celu wieczorna obserwacja Śmigielskiego?

« Poprzednie 1/8

Robert Śmigielski OBSERWUJE dom Weroniki Rosati

2Robert Śmigielski OBSERWUJE dom Weroniki Rosati