Trwa ładowanie...
Przejdź na

Nie ma powrotu dla Hani!

1408
Podziel się

Jej zastępczyni zarabia 6 razy mniej. I się cieszy!

Nie ma powrotu dla Hani!
bDgeVtIR

Jak donosi Super Express, TVP szybko pocieszyła się po odejściu Lisicy. Żeby dać jej dobitnie do zrozumienia, że tym razem droga powrotu jest naprawdę zamknięta, rozpoczęto już rozmowy z jej następczynią. TVP zamierza zatrudnić na jej miejsce Dorotę Wysocką. Za stawkę sześciokrotnie niższą niż otrzymywała Hania.

Wysocka, pomimo że jest bardzo lubiana przez widzów, po powrocie z urlopu macierzyńskiego nie może liczyć na tak ogromną pensję - mówi tabloidowi pracownik stacji. Kryzys jest i może zarobić około 10 tysięcy miesięcznie.

To chyba nie dramat. Poza tym Wysocka nie musi się bardzo martwić o pieniądze. Jej mąż zajmuje intratną posadę ambasadora RP w Madrycie. Jedynym problemem może się okazać dzielenie czasu między pracę, urodzone w styczniu dziecko i życie rodzinne w Hiszpanii.

bDgeVtIT

Pomyślcie co za strata kasy - płacić Hance 6 dobrych pensji, zamiast zatrudnić zamiast niej jakąś rozsądną osobę.

bDgeVtJu
KOMENTARZE
(1408)
gość
11 lat temu
Ani mnie to nie grzeje, ani mnie to nie ziębi ;]
kingaxd
11 lat temu
To jest draństwo!!! płacić tyle pieniędzy za powiedzenie kilku wiadomośći,ja jest matką 2 dzieci i siedzę obecnie na urlopie wychowawczym który wynosi 400 zł plus rodzinne 2 razy 48zł,także miesięcznie to jest 496zł,a oni tyle zarabiają i jeszcze im mało,k.... mać pozwalniać ich,zatrudnić kogoś kto powie to samo ale za mniejszą kasę!!!!!!!!!!
gość
11 lat temu
ja też !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
bDgeVtJv
Ka
11 lat temu
Wiecie co czeba jej zrobić? Zapłodnić ja!!!!!!
gość
11 lat temu
ale ty jestes zwykła matka a ONA nadzwyczajną
Najnowsze komentarze (1408)
gość
11 lat temu
dobrze jednego pasożyta mniej niech spada
gość
11 lat temu
super ze przegnali zlodziejkie cudzych mezow
gość
11 lat temu
gość
11 lat temu
gość
11 lat temu
gość
11 lat temu
rdzawy chelm do chaty
gość
11 lat temu
bardzo dobze ze nie ma powrotu
T.M.
11 lat temu
J.... całą TVP .Już po rozpadzie komuny powinno się coś z tym całym syfem postkomunistycznej "rodzinki"sprzedawczykow , agentów,homoniewiadomo coś zrobić. To straszne , że tak pozwala się na manipulowanie społeczeństwem
bDgeVtJn
gość
11 lat temu
g****a stara baba
gość
11 lat temu
nareszcie nie muszę jej oglądać , nikomu nie zazdroszczę kasy ale za co ta Pani brała tak wielką kasę z naszych abonamentów trudno było zrozumieć . Co to za gwiazda ??
gość
11 lat temu
gość
11 lat temu
JEST SMIETNISKO W TVP BO FARFAŁ ZAFARFALIŁ TVP WSZECHPOLSKIMI FARFALIKAMI. FRANCUSKI DZIENNIK LE FIGARO PISZE 22 MAJA BR.:"POLSKA TELEWIZJA PUBLICZNA OPANOWANA PRZEZ NEONAZISTĘ...CZY POLSKA TELEWIZJA PUBLICZNA STAJE SIĘ BASTIONEM NEONAZISTÓW?..." TO CO SIĘ STAŁO W NASZEJ TELEWIZJI PUBLICZNEJ - WSZECHPOLSKI PRZEWRÓT I JEJ NIEUSTANNE WYKORZYSTYWANIE DLA CELÓW KAMPANII WYBORCZEJ MALUTKIEJ PARTYJKI, DOTĄD NIEZNANEJ I NIELICZĄCEJ SIĘ NAWET W JEJ OJCZYZNIE - IRLANDII- TO SKANDAL NA SKALĘ ŚWIATOWĄ. TO CO SIĘ OBECNIE DZIEJE Z TELEWIZJĄ PUBLICZNĄ TO WSTYD DLA POLSKI. STAJEMY SIĘ POŚMIEWISKIEM EUROPY! NALEZY TEMU JAK NAJSZYBCIEJ POŁOŻYĆ KRES!
gość
11 lat temu
TZW.WZLOTY I UPADKI, CZYLI FARFAŁA WPADKI
alicja p.
11 lat temu
tzw "wzloty i upadki", czyli od wpadki do wpadki!
...
Następna strona
bDgeVtJP