Trwa ładowanie...
Przejdź na

Dowiedziała się o zwolnieniu z... internetu!

667
Podziel się

"Mam nadzieję, że się profesjonalnie rozstaniemy" - mówi Sablewska.

Dowiedziała się o zwolnieniu z... internetu!
bDgIfEKZ

Wczoraj poinformowaliśmy, że Edyta Górniak zdecydowała się zerwać współpracę z menedżerką, którą przejęła po Dodzie. Co zabawne, a zarazem nieco smutne, okazało się, że o zwolnieniu Mai Sablewskiej dowiedzieliśmy się wcześniej, niż sama zainteresowana.

W dzisiejszym Dzień Dobry TVN agentka wyznała, że o oświadczeniu Górniak dowiedziała się z Pudelka. Ma jednak zamiar dokończyć promocję nowego singla swojej już byłej podpobiecznej.

Nie czuję się komfortowo w tej sytuacji. O wszystkim dowiedziałam się wczoraj rano tuż przed castingiem do programu. I to z plotkarskiego serwisu – powiedziała. To nieprofesjonalne. Ale nie mam żalu do Edyty. Nie chcę o niej źle mówić. Szanuję ją i doprowadzę do końca promocję jej płyty, nad którą teraz pracuje. A potem? Potem mam nadzieję, że się profesjonalnie rozstaniemy.

bDgIfELb

Wyobrażacie sobie, że po czymś takim obie panie mogłyby jeszcze ze sobą współpracować?

bDgIfELC
KOMENTARZE
(667)
gość
10 lat temu
to jest fajna babka!
influenza
10 lat temu
haha. no to nieźle, moze Edzia pozazdrościla majce bycia w jury x-factor a nie marnego "jak oni..."? cóż, troche to nieprofesjonalne.
gość
10 lat temu
sliczna dziewczyna
bDgIfELD
gość
10 lat temu
MAJKA TO ŚWiETNA BABKA,WIEM CO PISZĘ
gość
10 lat temu
profesjonalistka!
Najnowsze komentarze (667)
gość
10 lat temu
MAJKA TO ŚWiETNA BABKA,WIEM CO PISZĘ
gość z prowin...
10 lat temu
"z plotkarskiego serwisu?" a myślałam, że Pudelek jest opiniotwórczy, czyli wiarygodny, BUUU ;D
gość
10 lat temu
Oo, taka "sława" czyta pudelka ;D
PINK20
10 lat temu
do mnie to ona jest poszkodowana najpierw Dodzia a teraz Edzia heh kto będzie nastepny :-)
ivss
10 lat temu
Humorzasta, nieprofesjonalna Edzia.
gość
10 lat temu
Edzia pedzia by się w końcu ogarnęła, bo caly czas tylko traci, gwiazda, diwa wielka za psi kłak! haha
gość
10 lat temu
Śmieszne iżałosne!! Najpierw mówią o wielkiej przyjaźni,jakamiedzy nimi jest, teraz taka akcja!! Haha Po prostu ŻAL!
gość
10 lat temu
Witam, jestem ... Panem od promocji w USA wolę pozostać anonimowy. Śledzę karierę Edyty G. i przyznam, że dobrze BY jej szło gdyby się w końcu ogarnęła od 5 lat nic nie robi i próbuje spijać śmietankę. Tylko to co jej podali na tacy i tylko poprzez płatną promocję w radiu i tv. Nawet w Polsce wszyscy się z niej śmieją i nic dziwnego, że tak zdolna Manager odeszła od niej niby pod pretekstem innego SHOW - bardziej pewnie chodzi od uwolnienia się z toxycznej znajomości Górniak ma profil osobowości modliszki a kiedy nie ma co żreć dąży do samodestrukcji i to potrwa najwyżej rok z jej psychiką. Maia - powinna natomiast czym prędzej szukać nowego źródła bardziej stabilnego ale to nie w PL myślę, że tutaj załatwiłbym jej grupę ludzi których mogłaby wspierać swoją wiedzą i doświadczeniem za rozsądne pieniądze. Bardzo mnie drażni polski show biznes - głównie ze względu na sterylne kółko wzajemnej adoracji sztucznie wspierane przez nie znaczące media. btw - spółka ITI zamierza zmienić całą kadrę w TVN ze względu na 2 kwartał strat. Miszczak sobie nie radzi z tą stacją a te jego promocje już nikogo nie bawią lecisz człowieku.
bDgIfELv
gość
10 lat temu
pewnie to ukartowały, górniak potrzebuje managera dyspozycyjnego, więc postanowiły rozstać się "z fasonem" - czyli głośno, dając materiał na newsy do kundla i możliwość zaanonsowanie sie w dzien dobry TVN, bo tam tez juz nie mają o czym gadać
gość
10 lat temu
no i dobrze, majka nie mialaby czasu dla edyty
ewka1
10 lat temu
dziś pudel zrobił BŁĄD''podpobiecznej''
gość
10 lat temu
kto to?
gość
10 lat temu
tak ja ludzie traktuja ile jest warta...na co liczy? żenujaca osóbka
gość
10 lat temu
maja nie była nielojalna. podobno omawiała to z edytą i zgodziły się, a edycie coś się odmieniło i to edyta była nielojalna. zwłaszcza, że maja bardzo dużo dla niej zrobiła.
...
Następna strona
bDgIfELX