Trwa ładowanie...
Przejdź na

Szapołowska znów wykiwała producentów!

280
Podziel się:

Nie przyjdzie na nagranie "Bitwy na głosy"?

Szapołowska znów wykiwała producentów!

O planowanej nieobecności w minioną sobotę poinformowała ich podobno jeszcze przed podpisaniem kontraktu. W fotelu jurorskim Grażynę Szapołowską zastąpiła wtedy Katarzyna Zielińska. Waszym zdaniem wyszło to programowi na dobre. Przypomnijmy: pod artykułem, w którym poprosiliśmy o wpisanie "tak", jeżeli chcecie, by Grażyna na dobre zniknęła z programu, pojawiło się prawie 5 tysięcy komentarzy .

Czy zostanie zwolniona? Okazuje się, że producenci mogą nie mieć innego wyboru. Szapołowskiej najwyraźniej znudziło się ocenianie uczestników Bitwy na głosy, bo na kolejny sobotni wieczór umówiła się z... dyrektorem Teatru Narodowego. Obiecała, że zagra w zaplanowanym na ten termin przedstawieniu.

Wszystkie bilety są sprzedane i nie przewidzieliśmy dublera dla pani Szapołowskiej - mówi w rozmowie z Faktem pracownik Teatru Narodowego.Niestety aktorka najwyraźniej "zapomniała" poinformować o tym producentów Bitwy na głosy.

Pani Grażyna obiecała, że w najbliższym odcinku wróci na fotel jurorski - mówi zdumiony jej planami pracownik ekipy programu. Menedżerka aktorki powiedziała zaś, że w ogóle nic nie wie na ten temat.

W korytarzach Dwójki od dawna plotkuje się, że producenci muzycznego show nie są zadowoleni ze współpracy z Szapołowską. Po tym, jak po raz drugi z rzędu postawiła ich pod ścianą, zapewne lubią ją jeszcze mniej.

KOMENTARZE
(280)
gość
11 lat temu
To lepiej żeby te oszołomy pisowskie doszły do władzy7 człowieku co Ty piszesz !!
gość
11 lat temu
zgadzam się z tą opinią,A nadto dodam ,że perfidna żmija,która dba o swoich a niszczy drugich.Miała u nas praktyki ,jak chodziłam do piątki/już wtedy poznaliśmy ją od złej strony!A w" przedszkolu"dała mi popis swojej perfidności !Z jednej strony dziękowałam Bogu,bo do 5 kl. był w super towarzystwie,najgorzej było kiedy dokoptowali madejaPodobno małysz dużo przez tekolejne 5 lat wycierpiał.Szkoda ,że tam wtedy nie było tego bosa i zal ,żeteraz akurat stąd spieprzył.
gość
11 lat temu
DEDYKUJE JEJ REFREN : ALE TO JUŻ BYŁO
gość
11 lat temu
Tak się składa, że cały program to ściema. Halina nie dość, że ma męża pracującego w Dwójce, to jeszcze jej menedżer jest kolesiem z Sony, a program jest na licencji Sony Pictures. Z Szapołowską czy bez wiadomo już kto wygra. W sobotę odpadnie Maciek.
gość
11 lat temu
POPIERAM! PO POTRAFI WMOWIC TYM WSZYSTKIM KRETYNOM CO TYLKO CHCA.. NIESTETY. ALE TO PRZECIEZ POZIOM.. SZKODA ZE MALOMIASTECZKOWY.
Najnowsze komentarze (280)
seo plugin
6 lat temu
Hello Web Admin, I noticed that your On-Page SEO is is missing a few factors, for one you do not use all three H tags in your post, also I notice that you are not using bold or italics properly in your SEO optimization. On-Page SEO means more now than ever since the new Google update: Panda. No longer are backlinks and simply pinging or sending out a RSS feed the key to getting Google PageRank or Alexa Rankings, You now NEED On-Page SEO. So what is good On-Page SEO?First your keyword must appear in the title.Then it must appear in the URL.You have to optimize your keyword and make sure that it has a nice keyword density of 3-5% in your article with relevant LSI (Latent Semantic Indexing). Then you should spread all H1,H2,H3 tags in your article.Your Keyword should appear in your first paragraph and in the last sentence of the page. You should have relevant usage of Bold and italics of your keyword.There should be one internal link to a page on your blog and you should have one image with an alt tag that has your keyword....wait there's even more Now what if i told you there was a simple Wordpress plugin that does all the On-Page SEO, and automatically for you? That's right AUTOMATICALLY, just watch this 4minute video for more information at. Seo Plugin seo plugin
gośala
11 lat temu
Te jej czarne spodnie, to znoszone szarawary,Powinna już sobie kupić coś nowego, proszę sobie wyobrazić, że ona nawet w nich chodzi na prwemiery do teatru wielkiego.
gośćgzicha
11 lat temu
Szapołowska powinna znaleźć innego pana, bo ten który przyniej jest, nie daje jej kasiory na operacje plastyczne.Ona z dnia na dzień coraz gorzej wygląda a rzeczy wyciąga z szafy sprzed kilku laty ,kiedy jej się jeszcze wmiarę dobrze wiodło.
goœÌ
11 lat temu
I'm impressed! You've managed the almost ipmossible.
gość
11 lat temu
niech odejdzie,jest sztuczna,za to Kasia Zielińska ma humor i fajniej komentuje występy uczestników
gość
11 lat temu
Co ona wogole robi w tym jury!? To jakaś czarna rozpacz!!
gość
11 lat temu
pogonić z jury Szapołowską ona jest beznadziejna
gość
11 lat temu
Szapałowska jest do bani
gość
11 lat temu
Szapołowska jest beznadziejna tylko gwiazdorzy nic mądrego nie potrafi powiedzieć ona powinna odejść
gość
11 lat temu
lepsze PO niż PiS kto tak sądzi??
gość
11 lat temu
nienormalna jest! powinna odejsc i nie wracac do telewizji!
gość
11 lat temu
Kasia Zielińska zastąpiła ją z wielkim powodzeniem i może tak zostać!
gość
11 lat temu
niech idzie w cholerę jasną. Nie lubię tej kobiety. Psuje ten program swoją osobą. Niech P. Zielińska zostanie, jej obecność w tym programie z pewnością zwiększy oglądalność. W przeciwieństwie do pani Szapołowskiej.....
gość
11 lat temu
Nikt nie będzie za nią płakał :)
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie