Trwa ładowanie...
Przejdź na

Weronika MOŻE POZWAĆ Agenta Tomka!

879
Podziel się

To pozew cywilny, którego nie chroni immunitet... Dlaczego więc tego nie robi? Wygodniej jej narzekać?

Weronika MOŻE POZWAĆ Agenta Tomka!
bCHODeDF

Od czasu, kiedy prokuratura umorzyła śledztwo w jej sprawie, Weronika Marczuk zapowiadała, że spotka się z agentem Tomkiem w sądzie. Tym razem w ramach pozwu cywilnego o zniesławienie. Czas mija, a "walcząca o dziecko" na okładce celebrytka jakoś nie kwapi się do spełnienia swoich gróźb. Po tym, jak Tomasza Kaczmarka wybrano na parlamentarzystę z ramienia Prawa i Sprawiedliwości pojawił się problem w postaci immunitetu, który miał uniemożliwiać jakiekolwiek roszczenia wobec 35-letniego emeryta.

Sprawa jest jednak znacznie mniej skomplikowana, a postawa Weroniki dość niejasna: owszem, z chwilą ogłoszenia wyników wyborów Kaczmarka chroni immunitet, ale jedynie w sprawach karnych. Wynika to ze 105 artykułu polskiej Konstytucji. Oznacza to, że nie ma żadnych przeszkód do wystosowania pozwu cywilnego - a takim jest pozew o zniesławienie.

Najwyraźniej jednak Weronika woli kręcić film...

bCHODeDH
bCHODeEi
KOMENTARZE
(879)
ehhhh.....
9 lat temu
"a wypier dalaj wreszcie z Polski! Ukraińska szmato!" ---> gratuluje komentarzy na poziomie. Obys kiedyś pojechal/a gdziej na zachód i podobnych rzeczy sie naskuchal/a. Mimo wszystko, na podstawie analizy psychologicznej powyższej zacytowanego komentarza, stwierdzam, że tego typu określenie autora owego komentarza bardziej pasuje do określenia właśnie jego/jej, niż do miłej, ciepłej, ślicznej, zdolnej i wrobionej kobiety jaką jest Weronika.
gość
9 lat temu
i jako prawnik tego nie wie????
gość
9 lat temu
d u py daje komu trzeba ot co
bCHODeEj
gość
9 lat temu
To niech w końcu udowodni swoją niewinność , a nie odgraża się. Skończy się jak z Ka,,elem i Niezgodą, Nie ma winnych?
gość
9 lat temu
Za co pozwac , ze pokazał jej machloje , czy z a to że ją bzyknąl ? Przecież kazdy mógl ja w tym burdelu gdzie pracowała w Sopocie mieć . Kazdy kto zapłacił :-)
Najnowsze komentarze (879)
gość
7 lat temu
marczuk niewinna, i co wy na to a tego k...sa nawet opluc bym nie chciala, agent od siedmu bolesci
gość
8 lat temu
Z********a, która robiąc 'fajną prywatyzację' chcicała okraść państwo, czyli nas, teraz kręci film, żeby wmówić ludziom 'prawdę' - żenada. Nawet TVN jej nie uratuje, bo wszyscy wiedzą, że pod stołem daje się łapówki a nie zapłatę za uczciwą pracę. Powinna być za kratami, a nie przed kamerą.
gość
8 lat temu
Łapówkara udaje teraz biedną i skrzywdzoną do lansowania się w tvn
gość
8 lat temu
Takie rzeczy tylko w Polsce: Marczuk , Kamel, Niezgoda... Rączka rączkę myje.W PL nigdy się nie poprawi dopóki będzie rządzić kolesiostwo, dopóki osoby które byłyby w innych krajach "spalone" publicznie i towarzysko będą wracać w blasku fleszy po "uniewinnieniu" lub "znikomej szkodliwości społecznej czynu".Smutne ale prawdziwe po co ta dyskusja wszyscy wiedzą jak było była prostytutka ukraińska znana tylko z znanego męża który wyniósł ją na szczyty i bęc sromotnie porzucona zaczyna kręcić by utrzymać się dalej ot zwykła historia zachłannej baby za którą stoi mafia ukraińska
gość
9 lat temu
Coś jej sie pomyliło z tą sympatią Polaków. My jej po prostu nie lubimy i nie chcemy oglądać. Nawet niech nie próbuje swoich gierek, bo to nic nie da. Na zawsze zostanie w pamięci jej szachrajska przeszłość i nic tego nie zmieni, nawet lansowanie przez TVN. Ta stacja to jakies szemrane towarzystwo, wstyd, że takiego kogoś zaprosili do TZG. Jaka z niej gwiazda ? Chyba agencji towarzyskiej. To jej włóczenie się po bankietach i wywiady w szmatławcach niczego nie dadzą. Chciałaby założyć rodzinę ? Gdzie się znajdzie taki g***i, który weźmie babę z taką opinią ? No może na Ukrainie . Proponuję więc powrót do rodzinnej wiochy i tam robienie kariery. sądząc po nieustannym lansie od pewnego czasu taj ukraińskiej złodziejki i ex-żonce mafiosa (przed Pazurą) to wyglada że ruska mafia znowu atakuje i pewnie ma haka na tvn który tak wściekle chce sukcesu Oleny Marczuk...wszystko to jest z********e DZIWNE CHORE i niezrozumiałe co ta baba jeszcze w Polsce robi??!!!sądząc po nieustannym lansie od pewnego czasu taj ukraińskiej złodziejki i ex-żonce mafiosa (przed Pazurą) to wyglada że ruska mafia znowu atakuje i pewnie ma haka na tvn który tak wściekle chce sukcesu Oleny Marczuk...wszystko to jest z********e DZIWNE CHORE i niezrozumiałe co ta baba jeszcze w Polsce robi??!!! Odpowiedz jestem tego samego zdania.nie widze potrzeby promowania jej w naszym kraju,mamy tysiace wspanialych gwiazd i trudno ja zaakceptowac.niech wraca tam ,gdzie jej miejsce t.z ukraina i niech tam robi sobie swoje szol,ale kto tam bedzie ja chcial; zgadzam się z waszym stosunkiem do jej pijaru w 100%. Po prostu widać na pierwszy rzut oka, że próbuje ocieplić swój wizerunek wszelkimi sposobami. I co się dziwić, że jej koledzy z show biznesu ją popieraja i pomagają we wciskaniu ludowi ciemnoty, skoro są tej samej maści, tyle że lepiej ukrywają swoje prawdziwe oblicza.
boneta
9 lat temu
powinna siedzieć ,albo przynajmniej deportowana do swego kraju,a tu robi sie z niej gwiazde i promuje w telewizji -chyba nie taka rola mediów? hańba
gość
9 lat temu
No nie, ten gość jest strasznie niefotogeniczny, wyszedł mu wyraz twarzy głupkowaty. Co te baby w nim widziały? Chyba tę rządową forsę i samochody, też firmowe. Porażka
gość
9 lat temu
Przecież ona niby jest prawniczką, to znaczy, że o tej możliwości musiała już dawno wiedzieć. Znaczy się, że sprawa byłaby przegrana :)
bCHODeEb
gość aneri
9 lat temu
Jakie trzeba miec WYSOKO postawione znajomosci, aby ciagle telewizja MUSIAŁA ja pokazywac. Co za czasy!!!!
gość
9 lat temu
Wredna Ołena nie zrobi tego . Okazałoby się, że nie jest taka niewinna za jaką się przedstawia.
gość
9 lat temu
a zobaczycie że nie pozwie bo sama ma nieczyste sumienie, w*****a jedna
gość
9 lat temu
gość
9 lat temu
beaNY
9 lat temu
Oh, Sawicka niewinna (biedna wykorzystana lapowkara), Werka, z********a j**na takze. Chorym narodem jestescie gdzie przestepca jest gloryfikowana a jego demaskator szykanowany.
...
Następna strona
bCHODeED