Trwa ładowanie...
Przejdź na

Kayah: "Dałam odejść miłości, GADAŁAM WROGIE BZDURY"

295
Podziel się

Kayah o swoich problemach i traumach: "Moje relacje z ojcem były straszne. Jedyne, co od niego słyszałam, to bolesna i bezlitosna krytyka."

 Kayah: "Dałam odejść miłości, GADAŁAM WROGIE BZDURY"
bDKkYEhx

Kolejną gwiazdą, która zdecydowała się na opowiadanie o swoich problemach osobistych w kolorowym magazynie jest Kayah. Piosenkarka pojawia się na okładce dzisiejszej Gali w czarnym body i kamizelce z futerkiem.

Do dziś cierpię, że nie udało mi się spełnić marzenia o szczęśliwym małżeństwie i pełnej rodzinie – zwierza się. Moje relacje partnerskie też pozostawiają wiele do życzenia. Dokonuję złych wyborów. Kocham zaborczo, łapczywie i niecierpliwie. Mój zawód poprzez bycie na świeczniku, sensację i intensywność bywa ogromną toksyną w związkach. Nie zjadłam wszystkich rozumów. I właśnie dlatego poszukuję wciąż odpowiedzi.

Następnie dodaje, że wydaje jej się, że spotkała już miłość swojego życia. Pozwoliła jej jednak odejść. Czy chodzi o Rinke Rooyensa? A może Sebastiana Karpiela-Bułeckę? Ciekawe, co na to jej obecny partner, dla której porzucił matkę swojej córki.

bDKkYEhz

Dałam odejść wielkiej miłości, czasem, gdy ego brało górę, gadałam wrogie bzdury, dawałam się wciągać w kretyńskie intrygi... A pewnie mogłabym być lepszą matką, córką i przyjacielem - zastanawia się.

Mówi też o toksycznych relacjach z ojcem, który, jak przyznaje, był dla niej okrutny:

Moje relacje z ojcem były straszne. Jedyne, co od niego słyszałam, to bolesna i bezlitosna krytyka. Moja ograniczona percepcja widziała tylko moją sytuację i wpakowywała mnie w buty ofiary. Nie mogłam wiedzieć, że tata ma problemy sam ze sobą i swoim życiem. Oczywiście trudno oczekiwać, by mała dziewczyna rozwiązywała problemy dorosłych rodziców.

bDKkYEia
KOMENTARZE
(295)
maleńka
9 lat temu
Jak się nie szanuje i zostawia TAKIEGO FACETA JAK SEBASTIAN TO PÓŻNIEJ TAKIE SĄ TEGO SKUTKI
gość
9 lat temu
to z kim się spotyka? Z Sebastianem?
gość
9 lat temu
nie spotyka sie z Nim! zapewniam!
bDKkYEib
gość
9 lat temu
nie spotyka sie z nim! zapewniam!
gość
9 lat temu
jhk;
gość
9 lat temu
Jest zatem DDD i powinna iść na terapię
benigna.bloog...
9 lat temu
Chodzi O Rinke. To on był, a może jeszcze jest jedyną, wielką miłością Kaśki,
gość
9 lat temu
m
gość
9 lat temu
Terapia babciu sie klania. Zycie jest tu i teraz, okjradasz sie z czasu, ktorego i tak wszyscy mamy za malo. Meza tez okradasz. Lecz sie poki czas. Ty o siebvie dbasz, a bogdan ma miesien piwny i zgnile zeby. Zreszta pewnie juz zapomnial cos ty za jedna. przeszedlby obok Ciebie na ulicy nie rozpoznal.
gość
9 lat temu
fvfdv
gość
9 lat temu
ale ją wyretuszowali, przecież to baba-jaga, fuj
gość
9 lat temu
http ://dobryzarobek.pl/index.php?id=4dc8c47b146480b664a803ebddc4b499 nie wierzę! wejdż i zarob zarobki nawet od 6 tys złoty wystarcza tylko 3 godziny!!!
gość
9 lat temu
Bylas piekna a teraz zmasakrowalas sie tymi peracjami i wciskasz kity ze to od tarczycy..haha do
bDKkYEhT
gość
9 lat temu
Sebastian. Ja mam cudownego, przystpojengo meza, mam prawie 50 lat....a nie moge zapomniec milości, tej pierwszej, sprzed 30 lat.....zostawil mnie nic nie mówiac, a ja ciągle go wspominam , dabm o sibei, bo? mozemy jeszcze sie spotkac i wtedy chce wyglagac młodo i pieknie, dla Bogdana...
...
Następna strona
bDKkYEiv