Trwa ładowanie...
Przejdź na

Kayah: "Dałam odejść miłości, GADAŁAM WROGIE BZDURY"

295
Podziel się:

Kayah o swoich problemach i traumach: "Moje relacje z ojcem były straszne. Jedyne, co od niego słyszałam, to bolesna i bezlitosna krytyka."

 Kayah: "Dałam odejść miłości, GADAŁAM WROGIE BZDURY"
bEEdgNud

Kolejną gwiazdą, która zdecydowała się na opowiadanie o swoich problemach osobistych w kolorowym magazynie jest Kayah. Piosenkarka pojawia się na okładce dzisiejszej Gali w czarnym body i kamizelce z futerkiem.

Do dziś cierpię, że nie udało mi się spełnić marzenia o szczęśliwym małżeństwie i pełnej rodzinie – zwierza się. Moje relacje partnerskie też pozostawiają wiele do życzenia. Dokonuję złych wyborów. Kocham zaborczo, łapczywie i niecierpliwie. Mój zawód poprzez bycie na świeczniku, sensację i intensywność bywa ogromną toksyną w związkach. Nie zjadłam wszystkich rozumów. I właśnie dlatego poszukuję wciąż odpowiedzi.

Następnie dodaje, że wydaje jej się, że spotkała już miłość swojego życia. Pozwoliła jej jednak odejść. Czy chodzi o Rinke Rooyensa? A może Sebastiana Karpiela-Bułeckę? Ciekawe, co na to jej obecny partner, dla której porzucił matkę swojej córki.

bEEdgNuf

Dałam odejść wielkiej miłości, czasem, gdy ego brało górę, gadałam wrogie bzdury, dawałam się wciągać w kretyńskie intrygi... A pewnie mogłabym być lepszą matką, córką i przyjacielem - zastanawia się.

Mówi też o toksycznych relacjach z ojcem, który, jak przyznaje, był dla niej okrutny:

Moje relacje z ojcem były straszne. Jedyne, co od niego słyszałam, to bolesna i bezlitosna krytyka. Moja ograniczona percepcja widziała tylko moją sytuację i wpakowywała mnie w buty ofiary. Nie mogłam wiedzieć, że tata ma problemy sam ze sobą i swoim życiem. Oczywiście trudno oczekiwać, by mała dziewczyna rozwiązywała problemy dorosłych rodziców.

bEEdgNuG
KOMENTARZE
(295)
gość
10 lat temu
Czasami REFLEKSJE zyciowe przychodza ZBYT POZNO.....
gość
10 lat temu
Smutne, ale po co opowiada o tym publicznie? Może czas na psychologa?
Hannnah
10 lat temu
Kolejna na tabloidowej kozetce... a potem wszystkie jojczą, że im paparazzi spokoju nie dają i że nie mają życia prywatnego...
bEEdgNuH
gość
10 lat temu
Pani Kayho,moglaby pani zostawic to dla siebie,naprawde pani zycie ludzi nie interesuje!!!
gość
10 lat temu
I do konca trzezwa tyez nie jestes
Najnowsze komentarze (295)
maleńka
9 lat temu
Jak się nie szanuje i zostawia TAKIEGO FACETA JAK SEBASTIAN TO PÓŻNIEJ TAKIE SĄ TEGO SKUTKI
gość
9 lat temu
to z kim się spotyka? Z Sebastianem?
gość
9 lat temu
nie spotyka sie z Nim! zapewniam!
gość
9 lat temu
nie spotyka sie z nim! zapewniam!
gość
10 lat temu
jhk;
gość
10 lat temu
Jest zatem DDD i powinna iść na terapię
benigna.bloog...
10 lat temu
Chodzi O Rinke. To on był, a może jeszcze jest jedyną, wielką miłością Kaśki,
gość
10 lat temu
m
bEEdgNuz
gość
10 lat temu
Terapia babciu sie klania. Zycie jest tu i teraz, okjradasz sie z czasu, ktorego i tak wszyscy mamy za malo. Meza tez okradasz. Lecz sie poki czas. Ty o siebvie dbasz, a bogdan ma miesien piwny i zgnile zeby. Zreszta pewnie juz zapomnial cos ty za jedna. przeszedlby obok Ciebie na ulicy nie rozpoznal.
gość
10 lat temu
fvfdv
gość
10 lat temu
ale ją wyretuszowali, przecież to baba-jaga, fuj
gość
10 lat temu
http ://dobryzarobek.pl/index.php?id=4dc8c47b146480b664a803ebddc4b499 nie wierzę! wejdż i zarob zarobki nawet od 6 tys złoty wystarcza tylko 3 godziny!!!
gość
10 lat temu
Bylas piekna a teraz zmasakrowalas sie tymi peracjami i wciskasz kity ze to od tarczycy..haha do
gość
10 lat temu
Sebastian. Ja mam cudownego, przystpojengo meza, mam prawie 50 lat....a nie moge zapomniec milości, tej pierwszej, sprzed 30 lat.....zostawil mnie nic nie mówiac, a ja ciągle go wspominam , dabm o sibei, bo? mozemy jeszcze sie spotkac i wtedy chce wyglagac młodo i pieknie, dla Bogdana...
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEEdgNvs
bEEdgNvt
bEEdgNvu
bEEdgNvv
bEEdgNvw
bEEdgNvb