Trwa ładowanie...
Przejdź na

Poseł PiS wciągnął Korę w narkotyki?

286
Podziel się

Każda okazja jest dobra, by odgrzać stary romans sado-maso... :)

Poseł PiS wciągnął Korę w narkotyki?
bDeDxcaJ

Cóż, każda okazja jest dobra, by odgrzać stary romans sado-maso z obecnym posłem PiS-u... :) Tym razem robi to Super Express. Okazją jest oczywiście zatrzymanie Kory za posiadanie marihuany i oskarżenie jej psa o zamówienie pocztą 60 gramów.

Tabloid postanowił przypomnieć, kto mógł wciągnąć młodą Olgę Jackowską w używki. Przypomina, że młoda piosenkarka była pod silnym wpływem obecnego posła Prawa i Sprawiedliwości, Ryszarda Terleckiego. Był on wtedy hipisem o pseudonimie Pies (nie mylić z Ramoną). Jak wyznała w swojej książce Podwójna linia życia, on właśnie wprowadził ją w świat buntu, używek i sadomasochistycznego seksu.

Dla mnie jest istotny intelektualny układ sadomasochistyczny, a nie wulgarny sadomasochizm z jakimiś akcesoriami: pejczami i kajdanami. To ostatnie w ogóle mnie nie interesuje. Nie lubię dosłowności w niczym, a w seksie już najmniej. Takie relacje są czasami bardzo niebezpieczne. Mój pierwszy związek z mężczyzną na tym polegał - pisała w swojej autobiograficznej książce. Byłam zapatrzona w niego i obchodziło mnie jedynie to, żeby być z nim... Kleiliśmy się też przez krótki czas.

bDeDxcaL

Zdaniem Super Expressu to właśnie lubiący pejcze były chłopak nauczył ją palić trawkę. W owych czasach skręt był nieodłacznym atrybutem hipisa. Od tamtej pory minęło 40 lat. Terlecki dość radykalnie zmienił przez ten czas swoje poglądy. Kora, jak widać, nie do końca.

bDeDxcbm
KOMENTARZE
(286)
gość
8 lat temu
Uwielbiam jak zakrywacie oczy psu Kory.... hahaha ;)
gość
8 lat temu
No proszę, sado-maso kiedyś a teraz pisowczyk i pewnie gorliwy katolik. żeby nie było nie jestem za tuskiem...
gość
8 lat temu
oczywiście że odświeżycie temat, bo przecież chodz o posła pisu, a pudelek lubi najeżdżać na wszystko co związane z pisem... myślicie, że nie widać tej waszej stronniczości?
bDeDxcbn
gość
8 lat temu
Boże, spraw że wyjdziemy z grupy i pokonamy Czechów, a ja obiecuję że zacznę się uczyć do sesji =D
gość
8 lat temu
posłowie pis też potrafią się zabawić, a co!
Najnowsze komentarze (286)
gość
2 lata temu
Ludzie ile we was nienawisci!!!!!! Dlaczego nie zostawiacie na Marcie suche nitki !!Wyglada bardzo ladnie i skromnie ,ale jednak cops wam nie pasuje a to mina a to droga knajpa a przeciez to nie wasz bisnes i nie wasza sprawa !! Zyczcie jej szczescia i szczesliwego porodu !!ona tyle w zyciu wycierpiala i dalibyscie jej wreszcie spokoj SADYSCI bez wstydu!!!!
Magda
8 lat temu
Jestem przerazona,ze pan R.Terlecki ma dopiero 63 lata.Jego rownolatkiem byl Sl.Petelicki.,a jeszcze starszym jest W.Gassowski(ten co spiewa o prywatkach).Wnioski nasuwaja sie same.Jak niszcza uzywki.Przeciez pan R.T wyglada na 90 latka.Pan Andrzej Lapicki lepiej wygladal przed smiercia.
1x4gbA hnkws...
8 lat temu
1x4gbA <a href=" [url= [link=
gość
8 lat temu
Weźcie, bo padne, z tego zakrywania oczy Ramonie. :D
gość
8 lat temu
Ramona aleś se spierdykała renomę , ciekawe czy miała odlot?
gość
8 lat temu
a jak ci tatuś zmieniał pieluchę i nieopatrznie w d**ę pocałował to dopiero zaciążyło na twoim życiu masz problemy z koncentracją i nałogi a najgorsze jest całowanie dzieci na dobranoc to dopiero trauma nie dozapomnienia
gość
8 lat temu
A Ty na di Bila ;-))
gość
8 lat temu
Ten b******l nigdy nie miał żadnych hamulców moralnych. W nowej książeczce - bo zapewne już takową szykuje - obrazi jeszcze wiele, wiele osób. Skandalistka dla ubogich!
bDeDxcbf
gość
8 lat temu
Ten b******l nigdy nie miał żadnych hamulców moralnych. W nowej książeczce - bo zapewne już takową szykuje - obrazi jeszcze wiele, wiele osób. Skandalistka dla ubogich!
gość
8 lat temu
Hipokryzja i zmiany poglądów to akurat typowe i przecież powszechnie znane zachowania pisiorów i innych prawiczków. Żadne to najeżdżanie.
gość
8 lat temu
Cytat z CK Dezerterow: Panska bladosc i podkrazone oczy az nadto mowia skad Pan wraca. No chyba ze to o******a i cpun bo taki ma wyglad
gość
8 lat temu
a ty zrozumiałeś ten krótki artykuł, czy nie? w kilku słowach: pan poseł był 40 lat temu hipisem, miał romans z korą, a ona teraz napisała autobiografię, w której opisuje swoje życie. rozumiesz? czy dalej nie?
gość
8 lat temu
kora mówi, że nie o pejcze i kajdanki chodzi, a pudel pisze o pośle lubiącym pejcze, no ja p******ę
gość
8 lat temu
to co ona nie ma wcale rozumu?? ciąglejest pokrzywdzona pomylone b****o
...
Następna strona
bDeDxcbH