Trwa ładowanie...
Przejdź na

Bierze pieniądze od Bartka?

502
Podziel się

"W tej sytuacji każda kobieta ma prawo wystąpić do sądu o alimenty."

Bierze pieniądze od Bartka?
bDYPtSaJ

Jak wiadomo, Katarzyna W. nie pochodzi z zamożnej rodziny. Sama obecnie nie pracuje. Od czasu rozpoczęcia śledztwa w sprawie najpierw porwania, a potem śmierci jej 6-miesięcznej córeczki, przepracowała zaledwie kilka dni, tańcząc na rurze z jednym z krakowskich klubów ze striptizem. Otrzymała wprawdzie tantiemy za opublikowaną w maju książkę oraz wynagrodzenia za wywiady, ale nie były to duże kwoty. Skąd zatem ma pieniądze na nowe ubrania, fryzury i biżuterię? Jak donosi Fakt, od niedawna do komisariatu w Sosnowcu przyjeżdża też nowym rowerem.

Zdaniem tabloidu, W. nadal utrzymuje jej mąż, przebywający obecnie w Wielkiej Brytanii Bartłomiej Waśniewski. W takiej sytuacji polskie prawo zabezpiecza bowiem interesy niepracujących żon.

W tej sytuacji każda kobieta ma prawo wystąpić o alimenty - podpowiada ekspert tabloidu, mec. Marek Malara z Katowic. Jeżeli małżonek bez jej zgody wyjechał za granicę i nie przyczynia się do wspólnego utrzymywania rodziny, to znaczy nie przysyła jej pieniędzy na życie, a ona nie jest w stanie samodzielnie się utrzymać, wówczas ma prawo wystąpić do sądu o alimenty. Ponadto warto dodać, że jeśli ktoś, kto ma obowiązek alimentacyjny, uporczywie się od niego uchyla, może zostać skazany na 3 lata więzienia.

bDYPtSaL

Jak już pisaliśmy, mimo wielokrotnie składanych deklaracji, ani Bartosz ani Katarzyna nie złożyli jeszcze w sądzie pozwu rozwodowego. Być może więc Bartek przysyła po prostu żonie pieniądze.

Katarzyna udowadnia całej Polsce, że nawet po takiej tragedii można żyć całkiem nieźle.

bDYPtSbm
KOMENTARZE
(502)
milena natali...
9 lat temu
Sosnowiec przeprasza za Waśniewskich!!!!
gość
9 lat temu
Nic nie wkurza bardziej, niż temat tej psychicznej l***i. To już dawno skończyło się ciekawe, wiemy, że jest winna. tyle.
gość
9 lat temu
w innym panstwie to by ją do wiezienia dali a może zabili, a POLSKA to wiaodmo tylko źli ludzie żyją dobrze ...;/
bDYPtSbn
gość
9 lat temu
calej tej sprawie mowimy DOSC!
Pucca
9 lat temu
niepłacenie alimentów - 3 lata morderstwo z premedytacja własnego dziecka - 2 lata (w zawieszeniu) I DON'T WANT LIVE ON THIS PLANET ANYMORE!!!!
Najnowsze komentarze (502)
gość
6 lat temu
Fajne ;)
gość
6 lat temu
Ha ha dobre .. Może się sprawdzi ;)))
gość
9 lat temu
jak można zabić i chodzić wolnym taka s****a powinna siedziec na krześle elektrycznym a obok niej braciszek i tatuś p********a polska i jej wyjebane prawo
gość
9 lat temu
Papież kiedy umarł miał 85 lat - 8 5=13 Godzina śmierci: 21:37 - 2 1 3 7=13 Data śmierci: 02.04.2005 - 0 2 0 4 2 0 0 5=13 Postrzelony 13 Maja 9301 dni pontyfikatu - 9 3 0 1=13 Zmarł w 13 tygodniu roku. JAN PAWEŁ DRUGI - 13 liter czy to zbieg okoliczności ? prześlij to dalej niech inni myślą... Sorry, ale musi się spełnić. ... Pomysł sobie życzenie a zobaczysz co sie stanie... Zacznij myśleć o czymś czego naprawdę pragniesz, To funkcjonuje. Osoba, która mi wysłała ta wiadomość powiedziała, ze jej życzenie spełniło sie w 2 dni po odczytaniu tej wiadomości. Wypowiedz życzenie jak skończy sie odliczanie: 10... 09... 08... 07... 06... 05... 04... 03... 02... 01... *Wypowiedz życzenie* Wklej te wiadomość w ciągu 10 minut do 10 komentarzy Jeśli tego nie zrobisz stanie się przeciwność
gość
9 lat temu
nie wiadomo czy jest winna nikt jej nie złapał za rękę, mąż tak samo ściemniał w trakcie konferencji dla dziennikarzy jak ona.
jajcarz
9 lat temu
Jak to jest możliwe że dwoje niedorozwiniętych rodziców wodzi za nos prokuratorów, sędziów, dziennikarzy, policmajstrów, detektywów i całej zgrai psycho idiotów? Może ktoś mi odpowie.
gość
9 lat temu
Aha, czyli ona za azbojstwo moze dostac az 2.5 roku w zawieszeniu a on za nieplacenie alimentow 3 lata? Moze przydalby sie kolejny rozbior Polski? Co za beznadzieja.
gość
9 lat temu
MYSLICIE ZE JESTEM LADNA? :( x.berith. pl/showuptv
bDYPtSbf
gość
9 lat temu
A,pudelek udowadnia, że media to hieny.
MASAKRA
9 lat temu
WIELKIE MI HALO NIKOGO TO NIE OBCHODZI !!! ŻE ONA JESZCZE JEST NA WOLNOŚCI TO SKANDAL
gość
9 lat temu
zycie jest nic nie warte ....ZYCIE DZIECKA !!
gość
9 lat temu
CZEMU ONA JEST NA WOLNOŚCI ?
gość
9 lat temu
Gość Papież kiedy umarł miał 85 lat - 8 5=13 Godzina śmierci: 21:37 - 2 1 3 7=13 Data śmierci: 02.04.2005 - 0 2 0 4 2 0 0 5=13 Postrzelony 13 Maja 9301 dni pontyfikatu - 9 3 0 1=13 Zmarł w 13 tygodniu roku. JAN PAWEŁ DRUGI - 13 liter czy to zbieg okoliczności ? prześlij to dalej niech inni myślą... Sorry, ale musi się spełnić. ... Pomysł sobie życzenie a zobaczysz co sie stanie... Zacznij myśleć o czymś czego naprawdę pragniesz, To funkcjonuje. Osoba, która mi wysłała ta wiadomość powiedziała, ze jej życzenie spełniło sie w 2 dni po odczytaniu tej wiadomości. Wypowiedz życzenie jak skończy sie odliczanie: 10... 09... 08... 07... 06... 05... 04... 03... 02... 01... *Wypowiedz życzenie* Wklej te wiadomość w ciągu 10 minut do 10 komentarzy Jeśli tego nie zrobisz stanie się przeciwność Twojego życzenia
gość
9 lat temu
płaci jej Bartus za milczenie a doklada sie jego mamusia
...
Następna strona
bDYPtSbH