Trwa ładowanie...
Przejdź na

Bierze pieniądze od Bartka?

502
Podziel się:

"W tej sytuacji każda kobieta ma prawo wystąpić do sądu o alimenty."

Bierze pieniądze od Bartka?

Jak wiadomo, Katarzyna W. nie pochodzi z zamożnej rodziny. Sama obecnie nie pracuje. Od czasu rozpoczęcia śledztwa w sprawie najpierw porwania, a potem śmierci jej 6-miesięcznej córeczki, przepracowała zaledwie kilka dni, tańcząc na rurze z jednym z krakowskich klubów ze striptizem. Otrzymała wprawdzie tantiemy za opublikowaną w maju książkę oraz wynagrodzenia za wywiady, ale nie były to duże kwoty. Skąd zatem ma pieniądze na nowe ubrania, fryzury i biżuterię? Jak donosi Fakt, od niedawna do komisariatu w Sosnowcu przyjeżdża też nowym rowerem.

Zdaniem tabloidu, W. nadal utrzymuje jej mąż, przebywający obecnie w Wielkiej Brytanii Bartłomiej Waśniewski. W takiej sytuacji polskie prawo zabezpiecza bowiem interesy niepracujących żon.

W tej sytuacji każda kobieta ma prawo wystąpić o alimenty - podpowiada ekspert tabloidu, mec. Marek Malara z Katowic. Jeżeli małżonek bez jej zgody wyjechał za granicę i nie przyczynia się do wspólnego utrzymywania rodziny, to znaczy nie przysyła jej pieniędzy na życie, a ona nie jest w stanie samodzielnie się utrzymać, wówczas ma prawo wystąpić do sądu o alimenty. Ponadto warto dodać, że jeśli ktoś, kto ma obowiązek alimentacyjny, uporczywie się od niego uchyla, może zostać skazany na 3 lata więzienia.

Jak już pisaliśmy, mimo wielokrotnie składanych deklaracji, ani Bartosz ani Katarzyna nie złożyli jeszcze w sądzie pozwu rozwodowego. Być może więc Bartek przysyła po prostu żonie pieniądze.

Katarzyna udowadnia całej Polsce, że nawet po takiej tragedii można żyć całkiem nieźle.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(502)
milena natali...
10 lat temu
Sosnowiec przeprasza za Waśniewskich!!!!
gość
10 lat temu
Nic nie wkurza bardziej, niż temat tej psychicznej l***i. To już dawno skończyło się ciekawe, wiemy, że jest winna. tyle.
gość
10 lat temu
w innym panstwie to by ją do wiezienia dali a może zabili, a POLSKA to wiaodmo tylko źli ludzie żyją dobrze ...;/
gość
10 lat temu
calej tej sprawie mowimy DOSC!
Pucca
10 lat temu
niepłacenie alimentów - 3 lata morderstwo z premedytacja własnego dziecka - 2 lata (w zawieszeniu) I DON'T WANT LIVE ON THIS PLANET ANYMORE!!!!
Najnowsze komentarze (502)
gość
7 lat temu
Fajne ;)
gość
7 lat temu
Ha ha dobre .. Może się sprawdzi ;)))
gość
10 lat temu
jak można zabić i chodzić wolnym taka s****a powinna siedziec na krześle elektrycznym a obok niej braciszek i tatuś p********a polska i jej wyjebane prawo
gość
10 lat temu
Papież kiedy umarł miał 85 lat - 8 5=13 Godzina śmierci: 21:37 - 2 1 3 7=13 Data śmierci: 02.04.2005 - 0 2 0 4 2 0 0 5=13 Postrzelony 13 Maja 9301 dni pontyfikatu - 9 3 0 1=13 Zmarł w 13 tygodniu roku. JAN PAWEŁ DRUGI - 13 liter czy to zbieg okoliczności ? prześlij to dalej niech inni myślą... Sorry, ale musi się spełnić. ... Pomysł sobie życzenie a zobaczysz co sie stanie... Zacznij myśleć o czymś czego naprawdę pragniesz, To funkcjonuje. Osoba, która mi wysłała ta wiadomość powiedziała, ze jej życzenie spełniło sie w 2 dni po odczytaniu tej wiadomości. Wypowiedz życzenie jak skończy sie odliczanie: 10... 09... 08... 07... 06... 05... 04... 03... 02... 01... *Wypowiedz życzenie* Wklej te wiadomość w ciągu 10 minut do 10 komentarzy Jeśli tego nie zrobisz stanie się przeciwność
gość
10 lat temu
nie wiadomo czy jest winna nikt jej nie złapał za rękę, mąż tak samo ściemniał w trakcie konferencji dla dziennikarzy jak ona.
jajcarz
10 lat temu
Jak to jest możliwe że dwoje niedorozwiniętych rodziców wodzi za nos prokuratorów, sędziów, dziennikarzy, policmajstrów, detektywów i całej zgrai psycho idiotów? Może ktoś mi odpowie.
gość
10 lat temu
Aha, czyli ona za azbojstwo moze dostac az 2.5 roku w zawieszeniu a on za nieplacenie alimentow 3 lata? Moze przydalby sie kolejny rozbior Polski? Co za beznadzieja.
gość
10 lat temu
MYSLICIE ZE JESTEM LADNA? :( x.berith. pl/showuptv
gość
10 lat temu
A,pudelek udowadnia, że media to hieny.
MASAKRA
10 lat temu
WIELKIE MI HALO NIKOGO TO NIE OBCHODZI !!! ŻE ONA JESZCZE JEST NA WOLNOŚCI TO SKANDAL
gość
10 lat temu
zycie jest nic nie warte ....ZYCIE DZIECKA !!
gość
10 lat temu
CZEMU ONA JEST NA WOLNOŚCI ?
gość
10 lat temu
Gość Papież kiedy umarł miał 85 lat - 8 5=13 Godzina śmierci: 21:37 - 2 1 3 7=13 Data śmierci: 02.04.2005 - 0 2 0 4 2 0 0 5=13 Postrzelony 13 Maja 9301 dni pontyfikatu - 9 3 0 1=13 Zmarł w 13 tygodniu roku. JAN PAWEŁ DRUGI - 13 liter czy to zbieg okoliczności ? prześlij to dalej niech inni myślą... Sorry, ale musi się spełnić. ... Pomysł sobie życzenie a zobaczysz co sie stanie... Zacznij myśleć o czymś czego naprawdę pragniesz, To funkcjonuje. Osoba, która mi wysłała ta wiadomość powiedziała, ze jej życzenie spełniło sie w 2 dni po odczytaniu tej wiadomości. Wypowiedz życzenie jak skończy sie odliczanie: 10... 09... 08... 07... 06... 05... 04... 03... 02... 01... *Wypowiedz życzenie* Wklej te wiadomość w ciągu 10 minut do 10 komentarzy Jeśli tego nie zrobisz stanie się przeciwność Twojego życzenia
gość
10 lat temu
płaci jej Bartus za milczenie a doklada sie jego mamusia
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie