Trwa ładowanie...
Przejdź na

Grycan "wypadła z listy VIP"! Koniec kariery?!

384
Podziel się

"Tak bywa jeśli ktoś nie załapie się do telewizji." Cieszycie się?

Grycan "wypadła z listy VIP"! Koniec kariery?!
bCXsnOXp

Na początku stycznia media podały, że Marta Grycan ma poważne problemy finansowe. Gwiazda, która chwaliła się zakupami w Mediolanie i nie przepuszczała żadnej okazji do lansowania się na salonach, zalegała z opłatą za lokal na warszawskich Nowolipkach. Po wielu miesiącach braku reakcji ze strony celebrytki sprawa ostatecznie trafiła do sąd i zajął się nią komornik. Zobacz: Cukiernia Grycanki uratowana! ZAPŁACILI BOGACI ZNAJOMI

Pomoc ze strony znajomych nie uratowała jednak Grycan przed utratą posady w show Polski turniej wypieków. Zobacz: Grycanka straciła program z Gąsowskim! Na tym nie koniec problemów Grycanek. W tym roku Marta planowała wielkie otwarcie restauracji w Teatrze Wielkim w Warszawie. Jak podaje Party lokal, który miał być urządzony z przepychem, nie jest już wynajmowany przez Grycan. Okazuje się, że umowa na wymarzony projekt Marty, którym chwaliła się w tygodnikach, została rozwiązana już w lutym.

Nie łączy nas już umowa. Nie była wykonywana, dlatego stała się ona bezprzedmiotowa - powiedział magazynowi dyrektor administracyjny Teatru Wielkiego, Krzysztof Płatek.

bCXsnOXr

Wielka gwiazda salonów, która promowała całą rodzinę stadem, ostatecznie wyleciała z telewizji, a zirytowany ogromnymi rachunkami mąż zabronił jej pokazywać się na imprezach. Okazuje sie jednak, że nieobecność Grycan i jej wystrojonych córek na galach oraz pokazach nie jest spowodowana tym zakazem.

Kiedy zaczęło być o niej głośno szybko trafiła na listę VIP. Teraz z niej wypadła. Tak bywa jeśli ktoś nie załapie się do telewizji albo nie odniesie sukcesu w biznesie - wyznaje Party jeden z organizatorów warszawskich imprez.

Ciekawe, czy gwiazdy, które lubiły się przytulić do Grycan na czerwonym dywanie teraz też chętnie będą z nią pozować na ściankach?

bCXsnOXx
bCXsnOXS
KOMENTARZE
(384)
gość
8 lat temu
Wiem, że może mój komentarz nie jest na temat, ale mało kto by go czytał na ostatnich stronach. Zanim będziecie sobie wychwalac M. Kożuchowską, jaka to jest prześliczna i beztroska to lepiej przeczytajcie mój komentarz, może minimalnie was oświeci. Otóż mając praktyki w jedne ze szkół dla upośledzonych dzieci, widziałam i miałam "przyjemność" z Nią rozmawiać. Ogólnie kobieta zadufana, mająca nieskończoność zachcianek. Najpierw prosiła, aby podstawić jej bardziej miększy fotel, bo Pani Kożuchowska nie będzie siedziała na zwykłym krześle. Jakby mało tego, żażyczyła sobie, aby jej napój został przelany do filiżanki, gdyż z kubka nie lubi pić. Mało tego, przy zdjęciach z chorymi dziećmi, z obrzydzeniem "STARAŁA SIĘ" je objąć i to tylko do zdjęcia. Cóż, oglądając z Nią seriale takie jak "rodzinka.pl" wydawało mi się, że jest na prawdę normalną osobą. Cóż, zawiodłam się na Niej (Co z większością "celebrtyów" tak jest). Tak, mozecie minusować lub nie wierzyć, ale taka prawda.
Ja
8 lat temu
no i w koncu ! :)
ALFREDZIK
8 lat temu
Cóż, trudno się mówi, my nie mamy co włożyć do garnka, ona nie ma co rozpaczać :)
bCXsnOXT
Ktośtam
8 lat temu
Mam już dośc tych wszystkich gwiazdeczek, które są znane jedynie z tego, że są znane...
gość
8 lat temu
Przehulaly majatek to wypadly z obiegu.......hahaaaaaaaaaa
Najnowsze komentarze (384)
gość
7 lat temu
jaka dodzia przy niej ro anorektyczka ;o
http://www.ch...
7 lat temu
good share.
http://www.mi...
7 lat temu
ths
gość
7 lat temu
W KOŃCU !!
gość
8 lat temu
bieda przyciśnie to może trochę schudną,,,bo wyglądają już jak prosiaki,,,
wolny pan
8 lat temu
wczoraj byl rozwód,jestem szczesliwy
alan
8 lat temu
co takiego , Grycan zeżarła listę VIP???
gość
8 lat temu
Nareszcie świat bez Grycanek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
bCXsnOXL
gość
8 lat temu
Nareszcie świat bez Grycanek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
gość
8 lat temu
no i dobrze,że kariera jej się kończy. Jednej durnej celebrytki mniej
gość
8 lat temu
Ale ma cycki-wjechał by tam na Hiszpana hehe
gość
8 lat temu
Super piosenkę Szamanka i fajny teledysk Jaskółeczka wykonała Magda Przychodzka
gość
8 lat temu
w koncu cala polska odetchnie
gość
8 lat temu
to może ja się dopiszę teraz na ta listę. A kto ją trzyma pudlu?
...
Następna strona
bCXsnOYn