Trwa ładowanie...
Przejdź na

Allan nie idzie do komunii!

648
Podziel się:

"Ten sakrament powinien być świadomym wyborem. Czy wolno mi programować wiarę syna?"

Allan nie idzie do komunii!

Jak niedawno pisaliśmy, Edyta Górniak nie planuje wysyłać swojego syna do komunii. Zafascynowana buddyzmem gwiazda nie czuje się już związana z Kościołem i marzy jej się pewnie, by syn poszedł w jej ślady. Zobacz: Allan nie idzie do komunii, bo ZOSTAŁ BUDDYSTĄ?!

W najnowszym wywiadzie Edyta tłumaczy, że Allan sam powinien decydować o swojej komunii. Ona nie zamierza "programować świadomości i wiary" syna, choć nie ma nic przeciwko temu, by latał z nią do Tybetu, gdzie jego mama zgłębia tajniki wschodniej filozofii.

Ten sakrament to spotkanie z Bogiem. Powinien być świadomym wyborem serca, wiary i duszy człowieka – tłumaczy na łamach Flesza. Czy skoro jestem matką, wolno mi programować świadomość i wiarę mojego syna i decydować za niego, w co ma wierzyć? Nie rozstrzygnęłam jeszcze tego dylematu. Dlatego decyzję w sprawie organizacji tegorocznej komunii zostawiłam byłemu mężowi i babciom Allana.

Jak myślicie, czy obie babcie mają aż tak dobry kontakt z Allanem. Nie od dziś wiadomo, że matka Edyty nie jest mile widziana w jej życiu. Zobacz: "Jej mamie brakuje nawet na lekarstwa!"

KOMENTARZE
(648)
gość
9 lat temu
Ich sprawa. Moim zdaniem dobrze robi. Kiedy alan dorośnie sam podejmie decyzję ;)
gość
9 lat temu
I Bardzo Dobrze !
gość
9 lat temu
ma rację akurat
kubli
9 lat temu
kocham moją mamę!
gość
9 lat temu
to decyzja dorosłego człowieka, nie dziecka.
Najnowsze komentarze (648)
Hahlalujel! I...
8 lat temu
Hahlalujel! I needed this-you're my savior.
gość
9 lat temu
Komunia nie jest sakramentem, przede wszystkim od tego należałoby zacząć.
gość
9 lat temu
Najpierw trzeba wiedzieć, co to buddyzm czy też buddyzm tybetański i skoro z niej taka buddystka, to winna przestrzegać praw buddyzmu, a jakoś nie zauważyłem, żeby to robiła.. Pseudo buddystka podobnie jak pseudo katole, robi to na pokaz po prostu.
gość
9 lat temu
to po co chrzciła? najpierw lezie do ołtarza przysięgając " wychować dziecko w wierze" (ksiądz nie leci za rodzicami tylko sami przychodzą) a potem wielka buddystka, mogła w Tybecie ochrzścić, poza tym jak mówi "ten sakrament to spotkanie z Bogiem. Powinien być świadomym wyborem serca, wiary i duszy człowieka" , to na chrzście Allanek był bardziej świadomy niz jako 9-latek? Gratuluję głupoty i debilizmu :(
gość
9 lat temu
a ja nie ide s**ć
gość
9 lat temu
tak go wychowa wiec potem bedzie mial to w d***e. Ehh..
gość
9 lat temu
5 min Edzi-znowuuuuuuu
gość
9 lat temu
Nie lubie jej ale w tym przypadku zgadzam sie w 100%
gość
9 lat temu
Odkąd zrobiła sobie operację plastyczną nosa, jej głos jest brzydszy, niż był kiedyś. Taki piskliwy, pozbawiony głębi. Czyżby wokalistka nie wiedziała, że nos to rezonator?
gość
9 lat temu
Obowiazkiem rodziców jest wprowadzenie w korzenie wiary poprzez chrzest a nastepny krok to I komunia i to co opowiada Górniak to jest bzdura a rzekomo taka nawiedzona jeżdzi po medytacje do zakonnikow a swego dziecka pozbawia wkroczenia do Lask BOzych NIE rozumiem tego
gość
9 lat temu
Małe dziecko nie może podejmować żadnych decyzji -od tego ma rodziców lub opiekunów. Niech mu się zapyta czy chce do szkoły chodzić lub inne...żenada nawet jak na Edzie
gość
9 lat temu
stara cyganicha
Moja sunia :)
9 lat temu
Musze wyjść z psem na spacer :):)
komura
9 lat temu
co za s*******n jak mozna nie isc do komuni !!!!!!!!!!!!!!
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie