Trwa ładowanie...
Przejdź na

Czubaszek: "Korwin-Mikke mówi, że kobiety NALEŻY BIĆ!"

302
Podziel się

Krytykowała go podczas spotkania na Przystanku Woodstock: "Przeczytałam w wywiadzie, że każdy mężczyzna powinien być agresywny".

Czubaszek: "Korwin-Mikke mówi, że kobiety NALEŻY BIĆ!"
bDIxNxCd

Maria Czubaszek dość późno stała się celebrytką, jednak dała się poznać jako osoba o ciętym języku i braku oporu przed mówieniem tego, co myśli. Swoimi dosadnymi wypowiedziami o celebrytach czy prawie do aborcji zyskała sobie spore grupy fanów i przeciwników.

Czubaszek pojawiła się na Przystanku Woodstock, gdzie oprócz koncertów odbyły się spotkania ze znanymi osobami. To było jej pierwsze spotkanie z młodzieżą, które - jak przyznała w wywiadzie dla Onetu - wywołało dużą tremę. Powodem były też obawy przed przemocą, promowaną jej zdaniem przez Janusza Korwina-Mikke.

Naszego szefa ze "Szkła kontaktowego", Grzegorza Miecugowa... wszedł pan na estradę i go trzepnął w twarz. Więc to było niezbyt przyjemne. Ja mówiłam, że mam nadzieję, że starszej pani nie tłukną, nie rzucą - opowiedziała Czubaszek. Wie pan, różnie z tym bywa. Pan Korwin-Mikke mówi, że kobiety też należy bić. I w ogóle przeczytałam wczoraj w wywiadzie, że każdy mężczyzna powinien być agresywny.

bDIxNxCf

Zobacz:

bDIxNxCl
bDIxNxCG
KOMENTARZE
(302)
Pandora_
6 lat temu
Brawo pani Mario! :)
Gość
6 lat temu
Hahaha po prostu szkoda słów , lecz sie :) !
gość
6 lat temu
k***in karze bic kobiety a czubaszek kocha pedalow ladna parka z nich
bDIxNxCH
gość
7 lat temu
Niestety, ktos na niego glosowal, czyli tych kretynow jest wiecej !
pipi
7 lat temu
pożałowałby! widocznie w swoim żciu nie miał do czynienia z prawdziwymi kobietami tylko jakimiś lamami, którymi rządził...
gość
7 lat temu
Ten facet od dawna to się nadaje do psychiatryka !!
gość
7 lat temu
a co ta starowinka ma do polityki wkurza mnie ze ma ,nic do powiedzenia o polityce ani politykach jej sie miesza w głowie a jak dobra była z polityki to dlaczego w póznej starosci biora ja do studia ,na trzy po trzy?paranoja nie słucham ani ogl bo po co.
gość
7 lat temu
nie moge patrzec na ta wredna gede mikkego. Jego powinno sie lac
gość
7 lat temu
Jak patrzę na Czubaszkę, to zgadzam się z Korwinem, choć przemocy nie znoszę. :)
v
7 lat temu
Wszyscy jadą JKM, a ktokolwiek zauważył że tytuł nie ma nic wspólnego z artykułem ?
gość
7 lat temu
tak mówią da twojej matki jej przyjaciele?
gość
7 lat temu
dam mu w ryja moze sie opamieta
gość
7 lat temu
Ja tez plije i dał bym po mordzie wszystkim tym rzadowym gnidom.Mam nadzieje że stana przed Trybunałem Stanu zostana pozbawieni WSZYSTKIEGO i beda z**********i do konca życia za 1500 zl wypłaty z 600 zł czynsz + gaz, śiwatło 250 zł tusk z rodzina i sikorski na pierwszym miejscu
bDIxNxCz
gość
7 lat temu
ale obleśny typ na kogo on sie kreuje? zero szacunku do kobiet i swiata! Wyjedz z naszego kraju zeby zaden uczciwy czlowiek nie musial ogladac twojej koziej mordy z*******u!!!!
...
Następna strona
bDIxNxDb