Trwa ładowanie...
Przejdź na

Moro tłumaczy się ze zdjęcia na grobie!

299
Podziel się:

"Dobre nastawienie wywołuje pozytywny nastrój"...

Moro tłumaczy się ze zdjęcia na grobie!

Z okazji Wszystkich Świętych Joanna Moro odwiedziła warszawski cmentarz, na którym jest pochowana Anna German. Aktorka czuje szczególną więź ze zmarłą piosenkarką, odkąd wcieliła się w nią w serialu biograficznym. Rola okazała się przełomowa w jej karierze. Moro próbowała zarobić na niej jeszcze większe pieniądze, planując trasę koncertową oraz nagranie płyt z piosenkami artystki. Te marzenia rozwiał jednak nieudany występ w Opolu, po którym cała branża muzyczna publicznie błagała Moro, żeby już nigdy więcej nie śpiewała.

Aktorka chętnie podkreśla swój emocjonalny związek z Anną German. 1 listopada pochwaliła się zdjęciem znad jej grobu. Zobacz: Uśmiechnięta Moro pozuje nad... grobem Anny German! (FOTO)

Być może nie słyszała o słynnej "sesji cmentarnej" Justyny Steczkowskiej, która bardzo zaszkodziła jej karierze. Na aktorkę posypały się słowa krytyki. Moro tłumaczy teraz, że nic złego nie miała na myśli.

Miałam jak najlepsze intencje - zapewnia w tygodniku Twoje Imperium. Przyszłam na cmentarz zbierać pieniądze na zabytkowe groby. Uśmiecham się na zdjęciu, bo uważam, że dobre nastawienie wywołuje pozytywny nastrój u innych, a dzięki temu wysokość datków wzrośnie. Naprawdę nie sądziłam, że mogę kogoś tym urazić.

Przypomnijmy, jak skomentowała to Dorota Wróblewska:

KOMENTARZE
(299)
Gość
8 lat temu
Nie ona pierwsza robi zdjęcia na cmentarzu ale przesadziła i odbiła palma... jednej roli aktorka :-P
gość
8 lat temu
Najpierw myśl, potem rób! To nie będziesz musiała się tłumaczyć...
gość
8 lat temu
Ona się cały czas z czegoś tłumaczy.
gość
8 lat temu
Moro jest nie poważna
gość
8 lat temu
winny się tłumaczy
Najnowsze komentarze (299)
fitflop onlin...
7 lat temu
fitflops cheap fitflop online australia
gość
8 lat temu
oj debilku debilku
gość
8 lat temu
Brzydka jest
gość
8 lat temu
Straszny kipisz na grobie śp. Anny German- wszystkiego po trochę,od sasa do lasa, ogólny bałagan. Pani Joanno, cmentarz i obcy grób, to nie miejsce na robienie sobie roześmianych fotek. Czas spoważnieć, puszka pani nie tłumaczy
gość
8 lat temu
Lubiłam serial"Blondynka" ale od kiedy główną rolę gra Moro stracił bardzo wiele, nawet nie mam ochoty go oglądać. Wolałam Pietruchę.
Polka
8 lat temu
Uśmiechnięta Moro przy grobie German- a co miała Kobieta płakać??? Narobiło się, że zrobiła sobie zdjęcie przy grobie. Naprawdę nie macie już z czego robić skandalu?
gość
8 lat temu
ludzie blagam nie krytkujcie tak ostro innych
gość
8 lat temu
Niech w końcu jedzie w p**du tak jak mowila,nie trawie jej tak jak Nataszy Urbanskiej
gość
8 lat temu
Taka wiocha
gość
8 lat temu
A dlaczego nie krytykujecie tej drugiej aktorki? Tylko Moro znowu komuś przeszkadza, dajcie już tej dziewczynie spokój, nie ona jedna robi sobie zdjęcia na cmentarzu.
gość
8 lat temu
Dajcie już dziewczynie spokój, co by nie zrobiła to zaraz fala krytyki, jak długo jeszcze wszyscy będą się nad nią pastwić. W blondynce lepiej gra rolę niż ta cała Pietr****,
gość
8 lat temu
Pusta Moro.
ania
8 lat temu
A ja uważam że Moro nie zrobiła nic złego- jeden uśmiech a afera jak niewiem co.
gość
8 lat temu
kretynka była jest i będzie....to już Doda ma więcej klasy...
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie