"Diablo" o swojej zdradzie: "Już były worki z ubraniami na zewnątrz!"
krzysztof włodarczyk
18.04.2015 21:30

"Diablo" o swojej zdradzie: "Już były worki z ubraniami na zewnątrz!"

"Gośka ma zaj... twardą psychikę" - chwali żonę, która wybaczyła mu, że ma dziecko z kochanką.

Podziel się
Dodaj komentarz

Kariera Krzysztofa "Diablo" Włodarczyka była przez ostatnie lata burzliwa. Komplikacje osiągnęły szczyt w 2011 roku, kiedy na jaw wyszło, że bokser zdradzał swoją żonę, Małgorzatę Babilońską z inną kobietą. W wyniku nasilającej się depresji próbował popełnić samobójstwo zażywając 30 tabletek antydepresantów.

Po najtrudniejszym okresie przyszły lepsze lata. W 2014 roku pięściarzowi urodziło się drugie dziecko, długo wyczekiwana córka. Okazuje się jednak, że wyjście z kryzysu dużo go kosztowało. Sportowiec postanowił teraz o tym opowiedzieć.

Włodarczyk będzie gościem jutrzejszego wydania programu Bagaż osobisty, w którym wyemitowana zostanie jego rozmowa z Andrzejem Sołtysikiem. Bokser opowie o tym, jak blisko zupełnego rozpadu znalazło się jego małżeństwo i o przebaczeniu ze strony "twardej" żony, która dowiedziała się, że ma dziecko z inną kobietą.

Już były worki z ubraniami na zewnątrz - wspomina Diablo w zapowiedzi programu. Ale wydaje mi się, że ma tyle charakteru, trzeba mieć zajebisty charakter, trzeba być twardym w środku. Gośka pod tym względem jest naprawdę zajebiście twarda. Ma zajebiście twardą psychikę. Jest opanowana, jest stonowana.

Zapytany o to, jak po latach radzi sobie z konfliktami z żoną Włodarczyk przyznał:

Bywa gorąco. Wtedy wychodzę z domu i idę się przejść.

W 2011 roku Babilońska tłumaczyła, że ratowała swoje małżeństwo myśląc o dziecku. Sama miała doświadczenie rozstania rodziców i nie chciała tego samego dla swojego syna, dzisiaj 13-letniego Czarka:

Sama pochodzę z rozbitej rodziny i wiem, jak to jest - wyznała na łamach Twojego Imperium. Dlatego uznałam, że jeśli wciąż jest między nami miłość, musimy o nią walczyć, dla naszego syna. Nie chcemy potem żałować, że nie zrobiliśmy wszystkiego, co było do zrobienia, aby pozostać rodziną.

komentarze
+1
+1
wow!
ważne
słabe
straszne
Napisz komentarz
Zwiń komentarze
18-04-2015

gośćCzy on może nie łapać jej za cycki przy każdym wyjściu publicznym?

18-04-2015

Gość aaaJa nigdy nie wybaczylabym zdrady !

18-04-2015

gośćnie wiem czy dla dziecka czy kasy wybaczyla...ale co to mnie

09-05-2015

wiesz ktoKrzysztof jesteś .......szkoda słów ,bez komentarza .

27-04-2015

gośćale jaka patologia ? facet zauroczył się młodą d...pką . Przy bliższym poznaniu wyszedł charakterek i nic więcej do zaoferowania. Rozmyślił się i … Czytaj całość

26-04-2015

gośćale dlaczego większość z was się oburza? Przecież on pokazuje prawdę o facetach.Większość facetów zdradza,oszukuje ,ma nięślubne dzieci (do niektórych … Czytaj całość

26-04-2015

gośćale dlaczego większość z was się oburza? Przecież on pokazuje prawdę o facetach.Większość facetów zdradza,oszukuje ,ma nięślubne dzieci (do niektórych … Czytaj całość

23-04-2015

gośćWspaniała kandydatka na mamusię ,gratuluję !!! A tak na poważnie -kompromitacja na całej linii.!!!

22-04-2015

gośćI jeszcze o tym mowi !!!! O raju !

22-04-2015

gośćMoim zdaniem wywiad PRZEDROZWODOWY !!!!