Trwa ładowanie...
Przejdź na

Górniak wraca do Opola. Po latach spotka się z mamą?

175
Podziel się:

"Drzwi do rodzinnego domu zawsze są otwarte" - zachęca ją "Rewia". "Mama wciąż gotuje najlepszą pomidorówkę. Czy na widowni znajdą się miejsca dla jej bliskich?"

Górniak wraca do Opola. Po latach spotka się z mamą?

Podczas tegorocznego * Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu Edyta Górniak* będzie świętować jubileusz 25-lecia na scenie. Zaplanowany na sobotę koncert ma dla niej znaczenie symboliczne. To właśnie na tej scenie zadebiutowała ćwierć wieku temu piosenką Zły chłopak. W koncercie Debiuty otrzymała wtedy wyróżnienie. Do tego występu przygotowywała się od 15. roku życia pod opieką Elżbiety Zapendowskiej, która prowadziła wtedy zajęcia w opolskim domu kultury.

Specjalistka od emisji głosu zarekomendowała Edytę Januszowi Józefowiczowi i Januszowi Stokłosie, którzy akurat poszukiwali obsady do musicalu Metro. Cztery lata po debiucie w Opolu Górniak zdobyła 2. miejsce w konkursie Eurowizji, co, jak dotąd, pozostaje jedynym polskim sukcesem w historii festiwalu.

Niestety w międzyczasie Edyta zdążyła się skłócić z całą rodziną. Od 9 lat nie utrzymuje kontaktów ze schorowaną matką i przyrodnią siostrą. Cieniem na ich relacjach położył się proces piosenkarki z szantażystą z Opola, który chciał sprzedać film z udziałem Edyty. Górniak podejrzewała matkę o to, że po cichu sprzyja szantażyście. Od tamtego czasu nie widują się ani nie rozmawiają. Atmosfera stała się tak napięta, że rodzina gwiazdy po jej rozstaniu z Dariuszem Krupą opowiedziała się po stronie zięcia.

Rok temu jednak podobno wszystko się zmieniło.

Po wypadku, który spowodował Dariusz, rodzice Edyty inaczej spojrzeli na jej małżeństwo - pisze tygodnik Rewia. Dalej wyraźnie apeluje do Edyty, żeby zadzwoniła do mamy i rodziny:

Są gotowi jej pomóc. Dlatego drzwi do jej rodzinnego domu są dla niej zawsze otwarte, a mama, choć bardzo schorowana, wciąż gotuje najlepszą pomidorówkę. Czy na widowni znajdą się miejsca dla jej bliskich? Czy tak jak za dawnych lat za kulisami pojawią się mama i siostra z kanapkami? Zaledwie kilka ulic dzieli amfiteatr od osiedla z wielkiej płyty, na którym wychowała się Edyta.

Czy Edytę wzruszy taki apel?

1994 rok, Górniak wraca z konkursu Eurowizji w Londynie, witana przez matkę i ówczesnego chłopaka, Dariusza Kordka:

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(175)
gość
9 lat temu
Zrobi co uważa za stosowne, nie wtryniajcie nosa w nie swoje sprawy.
gość
9 lat temu
ja się ostatnio pogodziłam z moją MAMĄ :))
gość
9 lat temu
niech żyje zbigniew stonoga
gość
9 lat temu
Ale ona kiedyś piękna i naturalna była.... taką ją kochała większość Polski!
gość
9 lat temu
Wzruszające zdjecie, teraz mało kogo stac na taka naturalność
Najnowsze komentarze (175)
gość
9 lat temu
Wszystkiego sie łapie
gość
9 lat temu
Singiel Oczyszczenie Edyty w zaledwie kilka godzin od oficjalnej premiery która odbyła się 25.06.15 około 19:30 znalazł się na 1-wszym miejscu listy Radia Zet i nadal się utrzymuje :) Gratulacje ! Występ w Kołobrzegu rewelacyjny świetnie zaśpiewała i wyglądała !! Pozdrawiam :)
fanrutkowski ...
9 lat temu
Pasywny zdrowy 30/168/72 da ostro swoją ciasną p***ę do jebbania bez gumy zdrowemu aktywowi pow. 25 lat Z DUZYM CHUJEM I LOKUM. Mam czas od 16:30. TYLKO SMS
gość
9 lat temu
Znów wczoraj uraczyła nas żenującym wyznaniem, że podczas występu była w ciąży. A co nas to kurna obchodzi???
gość
9 lat temu
nie wpieprzajcie się w nie swoje sprawy, jak dzieci nie rozmawiaja z matką to musis być to cos powaznego
gość
9 lat temu
od amfiteatru do domu matki edyty nie dzieli kilka ulic, bloki są na drugim końcu miasta
gość
9 lat temu
taka rodzina to skarb!!!po jaką cholerę naciskacie na tą edzię skoro nie chce mieć nic wspólnego z matką i siostrą to musi mieć jakiś powód !!!
gość
9 lat temu
Już wszyscy zapomnieli, że Edytka pochodzi z Ziębic...
gość
9 lat temu
Edzia le masz brzydka matke.
gość
9 lat temu
Owczesny chlopak Kordek Edyty Gorniak podobny jest do kozy hahahahaha.
gość
9 lat temu
Co za brzydka baba z matki Edyty Gorniak. Nie dziwie sie ,ze jej unika .
gość
9 lat temu
jak dla mnie to patologia
gość
9 lat temu
pomidorówka...najlepiej na kradzionej kurze:)
gość
9 lat temu
Edytko obojętnie co było wybacz matce, matkę się ma tylko jedną. A jak by cię zostawiła jako maleńkie dziecko, była alkoholiczką, złodziejką, nie znam jej ale pewnie to porządna kobieta i cię kocha.Życie jest takie krótkie, a po śmierci kogoś wiele rzeczy się żałuje.
...
Następna strona