Trwa ładowanie...
Przejdź na

Skrzynecka ratuje Kordka w sądzie!

149
Podziel się

Dlaczego szkodzi jego żonie, któej Darek zgotował "toksyczny związek"?

Skrzynecka ratuje Kordka w sądzie!
bDzPIgGd

Kasia Skrzynecka chyba lubi sądy. Rok temu rozwodziła się ze swoim mężem Zbigniewem Urbańskim i po wyjściu z rozprawy pozowała ze smutną miną fotografowi tabloidu. Teraz znów pojawiła się w sądzie na sprawie rozwodowej, tym razem jednak nie swojej. Postanowiła pomóc swojemu przyjacielowi, Dariuszowi Kordkowi.

Wszyscy spodziewali się rozstania z klasą, jednak żona aktora postanowiła obarczyć go winą za rozpad małżeństwa. Może z tego tytułu ubiegać się o odszkodowanie od byłego męża. Strona winna może być zobowiązana do rekompensaty finansowej na rzecz byłego małżonka przez okres pięciu lat, w sytuacji gdy standard jego życia pogorszy się. Dlatego Kordek, chcąc uniknąć wieloletniego utrzymywania byłej żony, musi w sądzie przedstawić świadków, zezanających na jego korzyść.

Zofia Czernicka, aktorka i znajoma Kordka twierdzi, że został on niesłusznie oskarżony: Znam Darka ponad 20 lat i wiem, jakim wspaniałym jest człowiekiem. Jeśli jesteśmy przekonani, że kogoś oskarża się niesłusznie, naszym obowiązkiem jest przeciwstawienie się temu - mówi.

bDzPIgGf

Sama Skrzynecka nie chce zabierać głosu w tej sprawie. Niedawno pisaliśmy, że zeznawała jako świadek w sądzie. Zastanawialiśmy się, na czyją korzyść. Rewia donosi, że przeciwko żonie Kordka, która wyznała, że miała już dość "toksycznego związku". Według Kasi związek nie był toksyczny.

bDzPIgGG
KOMENTARZE
(149)
gość
13 lat temu
wina zawsze leży po dwóch stronach......żony i teściowej :)
gość
13 lat temu
To zdjęcie jest prze Błehehehe!!!
gość
13 lat temu
szkarada
bDzPIgGH
kassss
13 lat temu
ale mina bleee
gość
13 lat temu
mój męzuś też jest cacy , ale tylko w oczach innych
Najnowsze komentarze (149)
gość
10 lat temu
a jak nazywała się ta żonka i czy to ostatnia była?
lilka kossak
11 lat temu
Zofia Czrnicka aktorka? A to ciekawe!
wawa
11 lat temu
pracuję z nim, jest bardzo miły :) Skrzynecka ma rację
gość
13 lat temu
super mina
mp3-store
13 lat temu
http://mp3 -store pl Legalna i darmowa muza filmy i erotyka. Zapraszam
gość
13 lat temu
katarzyna skrzynecka IQ=116 => porownaj sie na YEE PL z Nim kasia skrzynecka na YEE PL porownaj IQ z Nia katarzyna skrzynecka na YEE PL porownaj IQ z Nia katarzyna skrzynecka nago na YEE PL porownaj IQ z Nia kasia skrzynecka nago na YEE PL porownaj IQ z Nia katarzyny skrzyneckiej na YEE PL porownaj IQ z Nia kasia skrzynecka zdjęcia na YEE PL porownaj IQ z Nia katarzyna skrzynecka zdjęcia na YEE PL porownaj IQ z Nia katarzyna skrzynecka ckm na YEE PL porownaj IQ z Nia katarzyna skrzynecka fotki na YEE PL porownaj IQ z Nia katarzyna skrzynecka foto na YEE PL porownaj IQ z Nia katarzyna skrzynecka galeria na YEE PL porownaj IQ z Nia katarzyna skrzynecka na na YEE PL porownaj IQ z Nia katarzyna skrzynecka pl na YEE PL porownaj IQ z Nia katarzyna skrzynecka taniec na YEE PL porownaj IQ z Nia katarzyna skrzynecka wzrost na YEE PL porownaj IQ z Nia katarzyna skrzynecka zbigniew urbański na YEE PL porownaj IQ z Nia www katarzyna skrzynecka na YEE PL porownaj IQ z Nia zdjecia katarzyny skrzyneckiej na YEE PL porownaj IQ z Nia zdjęcia katarzyny skrzyneckiej na YEE PL porownaj IQ z Nia SPRAWDZ NA YEE PL na YEE PL
gość
13 lat temu
taaa, kasia nie bawi sie w sentymenty. nigdy i z nikim. cynizm. kiedys to wroci.
gość
13 lat temu
Pudelek, zanim coś napszesz zapoznaj się z kodeksem rodzinnym, 5 lat alimentów dostaje się z niedostatku, a przy wyłacznej winie art 60 paragraf 2 do końca życia lub zawarcia nowego związku małżeńskiego
bDzPIgGz
gość
13 lat temu
skrzynka co ty na siebie wlorzylas????
gość
13 lat temu
przecie chodzi jej o forse, nie zostawia sie meża z forsa, trzeba mu na koniec dopieprzyc i dowalic, chocby nie wiem jaka to byla jej wina.A najlepiej oskarzyc go o molestowanie wlasnych dzieci, to modne- byłe zony, jakie jestescie ohydne i wynaturzone, forsa zalewa wam mózgi.Moze drugi mąż dopieprzy wam za pierwszego.
gość
13 lat temu
poczekajmy na wyrok Sądu...
gość
13 lat temu
a wy skąd wiecie kto był toksyczny w tym związku????
gość
13 lat temu
mina jakby odsysała ostatnia kropelkę :)
gość
13 lat temu
o lol jakie oczy
...
Następna strona
bDzPIgHb