Trwa ładowanie...
Przejdź na
Droppa
|

Bezwzględna Ilona Łepkowska rozprawia się z ruchem #MeToo i kartonowym zgonem Hanki Mostowiak?! "Jeśli aktor jest NIELOJALNY, wtedy ginie mało efektownie"

97
Podziel się:

W najnowszym wywiadzie "królowa polskich seriali" wyjawiła, że nie rozumie niektórych osób podpisujących się pod ruchem #MeToo, ponieważ sama porzuciła męża, gdy ten podniósł na nią rękę.

Bezwzględna Ilona Łepkowska rozprawia się z ruchem #MeToo i kartonowym zgonem Hanki Mostowiak?! "Jeśli aktor jest NIELOJALNY, wtedy ginie mało efektownie"
Ilona Łepkowska/ Małgorzata Kożuchowska (fot. ONS)
bEDoAchx

Ilona Łepkowska promuje obecnie drugą popełnioną w swojej karierze książkę zatytułowaną Idealna Rodzina. We wszelakiej maści mediach kolorowych można uświadczyć więc jej ciętych jak brzytwa uwag, dotyczących nie tylko najnowszego dzieła "królowej polskich seriali", ale też rodzimej kultury popularnej, w tym twórczości Blanki Lipińskiej i filmowej biografii Zenka Martyniuka.

W najnowszym wywiadzie dla magazynu Uroda Życia scenarzystka postanowiła wziąć na warsztat ruch #MeToo, który odniósł ostatnio wielki sukces, doprowadzając do uwięzienia Harvey'a Weinsteina. Temat pojawił się przy okazji omawiania amerykańskiego serialu The Morning Show.

bEDoAchz

Podoba mi się przede wszystkim dlatego, że pokazuje kwestię #MeToo dużo szerzej niż media. Krytycznie. Pokazuje, że to polowanie na mężczyzn posunęło się za daleko i wymknęło się spod kontroli. Ja zresztą też mam dość krytyczny stosunek do ruchu #MeToo. Uważam, że skoro w środowisku show biznesu w Hollywood panowały aż tak niemoralne reguły, jak dzisiaj zeznają ofiary, to trzeba było to środowisko jak najszybciej opuścić - zaleciła potencjalnym ofiarom molestowania Łepkowska.

Zobacz także: Łepkowska zachwyca się Kasprzak w roli seksbomby: "Była obsadzona po warunkach"

Prowadząca rozmowę dziennikarka próbowała zwrócić uwagę, że nie każdego stać na tak odważny ruch, jednak wtedy matka sukcesu najpopularniejszego polskiego tasiemca przytoczyła przykład z własnego życiorysu, mający świadczyć o tym, jak z oprawcą powinna radzić sobie osoba zaradna.

bEDoAchF

Moim zdaniem w drastycznych sprawach sytuacja osobista nie ma znaczenia. Ja miałam 22 lata, kiedy odeszłam od pierwszego męża, bo mnie uderzył. Powiedziałam sobie, że to pierwszy i ostatni raz, kiedy mężczyzna traktuje mnie w ten sposób. A nie miałam nic - ani żadnych oszczędności, ani gdzie się podziać - wspomina.

Dyskusja zahaczyła następnie o szalenie ciekawy motyw śmierci w polskich serialach. Łepkowska nie miała zamiaru ukrywać, że sposób, w jaki odsyła swoich bohaterów w zaświaty, w dużej mierze zależy o tego, jak wyglądają jej prywatne relacje z aktorami wcielającymi się w dane role.

Olaf Lubaszenko odchodził z "Barw Szczęścia" na własne życzenie, ale poprosił, żeby nie wysyłać go w scenariuszu na stypendium ani do sanatorium, bo wolałby umrzeć. A ponieważ wszyscy bardzo go lubimy, urządziliśmy mu piękną śmierć. Umarł jak bohater. Gorzej, jeśli mnie jakiś aktor wkurzy, jest nielojalny, łamie zasady współpracy, wtedy…

bEDoAchG

… ginie w męczarniach - wtrąciła dziennikarka

W każdym razie mało efektownie! Ale zdarza się też tak, że popełnimy błąd obsadowy i potem latami męczymy się z jakimś aktorem… - doprecyzowała Łepkowska.

Warto w tym miejscu wspomnieć, że w 862. odcinku M jak Miłość odgrywana przez Małgorzatę Kożuchowską postać Hanki Mostowiak dokonała żywota w stercie rozstawionych przy drodze kartonów...

Zobacz także: M jak Miłość - Śmierć Hanki Mostowiak - scena z odc. 862
bEDoAchH
bEDoAcia
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(97)
aga32fly
rok temu
zgadzam się z nią w 100%. Skoro tak źle było tym wszystkim gwiazdkom, ubyły molestowane, dlaczego nie zgłaszały tego, dlaczego nie uciekały od tego?? Żenujące metoo dla rozgłosu i wyszarpnięciu kasy. Mnie jak szef zaczął robić niemoralne propozycje, powiedziałam, że nie zamierzam tego znosić i odeszłam z firmy
Gosc
rok temu
Ma rację. Wiele z tych aktorek zaczęło dopiero o tym mòwić po tym jak zrobiły karierę. Wcześniej się poświęcały...
gosc
rok temu
Ja proponuję oddać wszystko przedsiębiorcom, żeby przypadkiem nie musieli sprzedawać jednego ze swoich drogich samochodów i wypisywać dzieci z prywatnych szkół. Natomiast pracownikom wystarczy miska zupy i dach nad głową. Niech się cieszą, że w ogóle dostaną pensję! Wtedy sytuacja się unormuje, ogłoszą, że Polska wyszła z kryzysu, tylko trzeba zacisnąć pasa (oczywiście tego pasa muszą zacisnąć najbiedniejsi, jak zwykle)
bEDoAcib
Weronika
rok temu
ma wiele racji, trzeba odejść od przemocowca
MarTa
rok temu
Mój ex uderzył, a właściwie pobił mnie tylko raz! Mieliśmy już dwójkę odchowanych dzieci, to były trudne czasy transformacji, szalejącego bezrobocia, mąż stracił z dnia na dzień pracę (zwolnienia grupowe), odbiło mu kompletnie, zaczął pić, w domu było coraz gorzej, tym bardziej, iż mieliśmy kredyt Za jazdę po pijaku zabrano mu prawko i kiedy po raz kolejny przyszedł pijany, zrobiłam awanturę, która skończyła się dla mnie tragicznie - zostałam pobita w obecności dzieci! Na drugi dzień, kiedy wyszedł z domu, spakowałam najpotrzebniejsze rzeczy, wzięłam dzieci i pojechałam do rodziców, do lekarza zrobić obdukcję i przy okazji innych badań okazało się, że jestem w ciąży! Było nam ciężko, ale poradziłyśmy sobie! Dziś jestem już babcią i nie żałuję, że wtedy odeszłam z dziećmi od kata!
Najnowsze komentarze (97)
😂😂😂
rok temu
Śmierć w kartonach była dobra ha ha ha😂
Ggdhj
rok temu
Ale Weronike Rosati to krytykowala, że odeszła od oprawcy...
Anna
rok temu
To nie tylko ja nie trawie Kożuchowskiej!
Gość
rok temu
Mnie to wkurza i już jej nie lubię jako aktorki oczywiście w tym serialu
Gość
rok temu
Prawie w każdym serialu jest taka wkurzająca postać oglądam ostatnio zakochani po uszy i ta Sylwia uciekła z więzienia i ukrywa się koło tej kliniki dentystycznej tam gdzie toczy się całą akcja serialu i jakoś nikt jej nie rozpoznał
Gość
rok temu
Oglądam seriale czasami jest tak że jakiś aktor cię wkurza ale to chyba tak ma być bo tak napisany jest scenariusz
Sonja
rok temu
Super pani postapila z Kożuchowska nie moge jej sluchac chyba ma takich fanow jak sama jest egoistyczna zarozumiala krowa i to prawdziwa tak kocha meza czemu tak rzadko pokazuje sie z nim wstydzi sie jego Karolak chyba pierwsze miejsce cieszymy sie ze bedzie juz rodzinki bo to cos okropnego darcie jej geby
Czara
rok temu
Mnie również próbował molestowac szef, który był burmistrzem, ale tak dostał w mordę, że przez tydzień chodził opuchnięte i jakoś mnie nie zwolnił nawet podwyżkę dostalam.mojej córce od małego wpajalam do głowy że w takiej sytuacji ma od razu walić w mordę A potem pomyślimy co dalej. Jeśli nie życzymy sobie takiego traktowania to facetowi trzeba energicznie uświadomić żeby nie myślał "chce ale nie ma odwagi "
bEDoAchT
anna
rok temu
Talent pani Łepkowskiej opiera się na tym robi tasiemce dla emerytów i jeszcze jest zdziwiona, że ktoś chce opuścić jej cyrk.
Etar
rok temu
Akcja "Me too" to PRZYKRYWKA do afery pedofilskiej (którą dziś zajmuje się Qannon), polegającej na pobieraniu od molestowanych, dręczonych i zastraszanych dzieci - krwi i andrenochronu (hormon nadnerczy i szyszynki), następnie używanych w celu "odmłodzenia" bogatych klientów z amerykańskich finansowych/politycznych (również hollywoodzkich) elit. Kliknij hasło "upadek kabały"
Dyskusje
rok temu
Mówcie kobiety czy w czasach korona wirusa wolno Was całować w usta, piersi, poniżej pępka.Prosze aby pisały tylko dziewczyny i kobiety.
ciekawe
rok temu
popełniona przez siebie książka ?????
jasny punkt
rok temu
Po tej wypowiedzi Pani Łepkowska straciła u mnie dużo. Co to znaczy lojalność? Czyż pracownik nie może zmienić pracy? I co ma być lojalny, bo pracodawca kim jest dla niego? mężem? żoną? bogiem? wolne żarty. Pomyliło się Pani Ilonie wszystko ze wszystkim. Nie lubię Kożuchowskiej, ale uważam, że ma prawo do własnych wyborów i odejścia z pracy, kiedy ma taką potrzebę
sara
rok temu
Co to znaczy nielojalny aktor? Aktor to osoba do wynajęcia do różnych projektów, a nie tylko wypocin Łepkowskiej!
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEDoAciM
bEDoAciN
bEDoAciO
bEDoAciP
bEDoAciQ
bEDoAciv