Trwa ładowanie...
Przejdź na
Droppa
|

Blanka Lipińska zdradza sposób na UNIKNIĘCIE KWARANTANNY: "To faktycznie działa!"

209
Podziel się:

Korzystając z rozporządzenia z dnia 22 stycznia, Blance Lipińskiej udało się w pełni legalny sposób ominąć 10-dniową kwarantannę po powrocie ze słonecznych Malediwów. Niezła z niej spryciula?

Blanka Lipińska zdradza sposób na UNIKNIĘCIE KWARANTANNY: "To faktycznie działa!"
Blanka Lipińska uniknęła kwarantanny (fot. Instagram, @blanka_lipinska)

Po niedawnych wybrykach Barbary Kurdej-Szatan, Anny Wendzikowskiej i Olgi Frycz oczy wszystkich dziennikarzy showbiznesowych zwrócone są teraz w kierunku urlopujących się za granicą gwiazd, którym nie odpowiada perspektywa odbycia 10-dniowej kwarantanny po powrocie do domu. Chcąc uniknąć więc niepotrzebnej sensacji, wracająca z Malediwów Blanka Lipińska upewniła się, że na żadnym kroku nie złamie obowiązujących reguł. Zadanie to ułatwili jej jednak sami ustawodawcy.

Aby uprzedzić nieuniknione pytania ciekawskich fanów, Blanka Lipińska postanowiła sama zdradzić, jak udało jej się uniknąć obowiązkowej kwarantanny zaraz po przylocie do Warszawy. O swojej przygodzie przy kontroli granicznej opowiedziała na InstaStory.

Zobacz także: Blanka Lipińska tłumaczy się pozbycia z prezentów od Barona

Piszę do was z informacją odnośnie nowego rozporządzenia o kwarantannie. Faktycznie ono działa! Jak się tylko o nim dowiedziałam - dzięki polski rządzie - poprosiłam, żeby mi w hotelu zrobili test. Przyjechał lekarz, zrobili mi test rano, wieczorem miałam wyniki. Dzisiaj z wynikami, kiedy podeszłam do naszej granicy na Okęciu, panie tylko zapytały, czy mam test zrobiony, mam, pokazałam wynik negatywny. Dziękuję, do widzenia, nie mam kwarantanny - ekscytuje się autorka pisanego porno.

Faktycznie, z dniem 22 stycznia w życie weszła korekta do Rozporządzenia Rady Ministrów z 21 grudnia 2020 roku. Zgodnie z jej treścią, osoby posiadające ujemny wynik testu na koronawirusa nie są zobowiązane do odbycia kwarantanny po powrocie do kraju.

Osoby posiadające negatywny wynik testu diagnostycznego w kierunku SARS-CoV-2 wykonanego, przed przekroczeniem granicy, w okresie 48 godzin, licząc od momentu wyniku tego testu - brzmi dokładny zapis rozporządzenia.

Przy okazji wyrażania wdzięczności w stosunku do polskiego rządu Blania otworzyła się na temat tego, skąd lubi mieć pobierany wymaz.

Pytacie mnie, czy test PCR boli. Nie wiem, bo ja robię tylko z gardła. Nie robię z nosa, co wy, nie jestem szalona. Jak mogę wybrać, to zawsze z gardła - deklaruje odważnie celebrytka.

Czujecie się spokojniejsi z wiedzą, że Blania nie będzie stanowić zagrożenia po powrocie z wczasów?

Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(209)
Gość
12 miesięcy temu
Ona nie jest normalna. Ma tak drażniący sposób bycia, że nie da się jej słuchać.
Gość
12 miesięcy temu
To spalone siano na czubku głowy najlepsze . A ciagle u fryzjera siedzi . Antyreklama tych produktów i fryzjera albo efekt niemycia włosów .
Koko
12 miesięcy temu
Prawo też nie nakazuje się myć... Ale, jak nie dla siebie to dla innych, jednak powinno się dbać o higienę. Nikt w autobusie nie chce wachac śmierdzących pach innych pasażerów. Tak jest też z powracajacymi z wakacji celebrytami... niby nie muszą na kwarantannie siedzieć ale powinni to zrobić dla innych... test nie daje żadnej gwarancji.
young
12 miesięcy temu
A czy tam czasem przy pobraniu z gardła nie wykryto jeszcze innego materiału genetycznego?
Gosc
12 miesięcy temu
I z czego ona sie tak cieszy 🤷‍♀️
Najnowsze komentarze (209)
darek
12 miesięcy temu
No faktycznie... masz kobieto zmartwienie...
Kjj
12 miesięcy temu
Z nosa testu nie robi bo by jej wyszło coś innego 🤪🤪🤪🤪🤪
Batman
12 miesięcy temu
To jest Jocker !
Jaaa
12 miesięcy temu
Bycie polmozgiem widać nie boli zdała trzeba się trzymać bo roznosi korona wirusa i zaraza cholibka wie co ona tam jeszcze przywiozła życzę jej ładnego cudownego korona wirusa aby ją ciepło w łóżku poprzytulal
wymagający me...
12 miesięcy temu
Blanka jest przepiękną kobietą, równiacha, z pazurem, inteligentna i seksowna, dla mnie idealna :)
Nati
12 miesięcy temu
Uważam iż Blanka to kobieta idealna
Swiat
12 miesięcy temu
Bardzo ładna kobitka
oblała
12 miesięcy temu
przy okazji test na inteligencję, bo już jest w ewidencji, ma numerek, podała dane teleadresowe i wkrótce może się zacząć zawracanie dupki o pierdołki, powiadomienia o pierdołkach, wezwania na pierdołki, itp. Ale to jej sprawa, niech się cieszy pozorami. Rozsądnym zalecam unikanie sytuacji, w których wymuszane jest pobieranie danych - dlaczego, wkrótce się dowiecie.
Toż to
12 miesięcy temu
Naprawdę żenujące
Tygh
12 miesięcy temu
Piękna kobieta
Adam
12 miesięcy temu
Ameryki nie odkryła. Naprawdę
nene
12 miesięcy temu
w Niemczech jeden test nie wystarczy. wirus ma okres inkubacji, korona może pojawić się nawet po tygodniu od negatywnego testu PRC.
Swiat
12 miesięcy temu
Wspaniała Blanka
Mario.
12 miesięcy temu
Ale mądra blondynka..... Ha, ha, ha
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie