Trwa ładowanie...
Przejdź na
Droppa
|

Blanka Lipińska zdradza sposób na UNIKNIĘCIE KWARANTANNY: "To faktycznie działa!"

209
Podziel się

Korzystając z rozporządzenia z dnia 22 stycznia, Blance Lipińskiej udało się w pełni legalny sposób ominąć 10-dniową kwarantannę po powrocie ze słonecznych Malediwów. Niezła z niej spryciula?

Blanka Lipińska zdradza sposób na UNIKNIĘCIE KWARANTANNY: "To faktycznie działa!"
Blanka Lipińska uniknęła kwarantanny (fot. Instagram, @blanka_lipinska)
bDIacABh

Po niedawnych wybrykach Barbary Kurdej-Szatan, Anny Wendzikowskiej i Olgi Frycz oczy wszystkich dziennikarzy showbiznesowych zwrócone są teraz w kierunku urlopujących się za granicą gwiazd, którym nie odpowiada perspektywa odbycia 10-dniowej kwarantanny po powrocie do domu. Chcąc uniknąć więc niepotrzebnej sensacji, wracająca z Malediwów Blanka Lipińska upewniła się, że na żadnym kroku nie złamie obowiązujących reguł. Zadanie to ułatwili jej jednak sami ustawodawcy.

Aby uprzedzić nieuniknione pytania ciekawskich fanów, Blanka Lipińska postanowiła sama zdradzić, jak udało jej się uniknąć obowiązkowej kwarantanny zaraz po przylocie do Warszawy. O swojej przygodzie przy kontroli granicznej opowiedziała na InstaStory.

bDIacABj
Zobacz także: Blanka Lipińska tłumaczy się pozbycia z prezentów od Barona

Piszę do was z informacją odnośnie nowego rozporządzenia o kwarantannie. Faktycznie ono działa! Jak się tylko o nim dowiedziałam - dzięki polski rządzie - poprosiłam, żeby mi w hotelu zrobili test. Przyjechał lekarz, zrobili mi test rano, wieczorem miałam wyniki. Dzisiaj z wynikami, kiedy podeszłam do naszej granicy na Okęciu, panie tylko zapytały, czy mam test zrobiony, mam, pokazałam wynik negatywny. Dziękuję, do widzenia, nie mam kwarantanny - ekscytuje się autorka pisanego porno.

Faktycznie, z dniem 22 stycznia w życie weszła korekta do Rozporządzenia Rady Ministrów z 21 grudnia 2020 roku. Zgodnie z jej treścią, osoby posiadające ujemny wynik testu na koronawirusa nie są zobowiązane do odbycia kwarantanny po powrocie do kraju.

bDIacABp

Osoby posiadające negatywny wynik testu diagnostycznego w kierunku SARS-CoV-2 wykonanego, przed przekroczeniem granicy, w okresie 48 godzin, licząc od momentu wyniku tego testu - brzmi dokładny zapis rozporządzenia.

Przy okazji wyrażania wdzięczności w stosunku do polskiego rządu Blania otworzyła się na temat tego, skąd lubi mieć pobierany wymaz.

Pytacie mnie, czy test PCR boli. Nie wiem, bo ja robię tylko z gardła. Nie robię z nosa, co wy, nie jestem szalona. Jak mogę wybrać, to zawsze z gardła - deklaruje odważnie celebrytka.

bDIacABq

Czujecie się spokojniejsi z wiedzą, że Blania nie będzie stanowić zagrożenia po powrocie z wczasów?

bDIacABr
bDIacABK
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(209)
darek
4 tyg. temu
No faktycznie... masz kobieto zmartwienie...
Kjj
miesiąc temu
Z nosa testu nie robi bo by jej wyszło coś innego 🤪🤪🤪🤪🤪
Batman
miesiąc temu
To jest Jocker !
bDIacABL
Jaaa
miesiąc temu
Bycie polmozgiem widać nie boli zdała trzeba się trzymać bo roznosi korona wirusa i zaraza cholibka wie co ona tam jeszcze przywiozła życzę jej ładnego cudownego korona wirusa aby ją ciepło w łóżku poprzytulal
wymagający me...
miesiąc temu
Blanka jest przepiękną kobietą, równiacha, z pazurem, inteligentna i seksowna, dla mnie idealna :)
Nati
miesiąc temu
Uważam iż Blanka to kobieta idealna
Swiat
miesiąc temu
Bardzo ładna kobitka
oblała
miesiąc temu
przy okazji test na inteligencję, bo już jest w ewidencji, ma numerek, podała dane teleadresowe i wkrótce może się zacząć zawracanie dupki o pierdołki, powiadomienia o pierdołkach, wezwania na pierdołki, itp. Ale to jej sprawa, niech się cieszy pozorami. Rozsądnym zalecam unikanie sytuacji, w których wymuszane jest pobieranie danych - dlaczego, wkrótce się dowiecie.
Toż to
miesiąc temu
Naprawdę żenujące
Tygh
miesiąc temu
Piękna kobieta
Adam
miesiąc temu
Ameryki nie odkryła. Naprawdę
nene
miesiąc temu
w Niemczech jeden test nie wystarczy. wirus ma okres inkubacji, korona może pojawić się nawet po tygodniu od negatywnego testu PRC.
Swiat
miesiąc temu
Wspaniała Blanka
bDIacABD
Mario.
miesiąc temu
Ale mądra blondynka..... Ha, ha, ha
...
Następna strona
bDIacACf