Trwa ładowanie...
Przejdź na
Izydor
|

Charakterna Barbara Kurdej-Szatan odpowiada na zaczepki fanki: "Nie lubię pani za DZIELENIE LUDZI"

886
Podziel się

Internautce nie spodobały się przedwyborcze wpisy aktorki, zachęcające do głosowania na Rafała Trzaskowskiego. Rzeczywiście "podzieliła" nimi Polaków?

Charakterna Barbara Kurdej-Szatan odpowiada na zaczepki fanki: "Nie lubię pani za DZIELENIE LUDZI"
Barbara Kurdej-Szatan nie żałuje "politycznych" wpisów (Instagram @kurdejszatan)
bDIiDewl

Chyba nikt nie spodziewał się, że to właśnie Barbara Kurdej-Szatan stanie się jedną z najzagorzalszych przeciwniczek rządu Prawa i Sprawiedliwości w polskim show biznesie. Niepozorna "blondynka z reklamy" nie boi się otwarcie wyrażać swoich poglądów, choć takie wypowiedzi kosztowały ją już utratę pracy w Telewizji Polskiej.

Niezrażona postawą szefostwa TVP, Basia nadal odważnie mówi to, co myśli o sytuacji w kraju. Nic więc dziwnego, że ciężarna aktorka również przed ostatnimi wyborami prezydenckimi jasno określiła, na kogo będzie głosować.

bDIiDewn

Choć pod politycznymi wpisami Barbary Kurdej-Szatan nie brakuje ogromnej liczby pozytywnych komentarzy, to wśród jej fanów nie brakuje też osób, które mniej entuzjastycznie podchodzą do aktywizmu gwiazdy.

Zobacz także: Barbara Kurdej-Szatan o tym jak radzi sobie z negatywnymi komentarzami w sieci

Pod jednym z ostatnich wpisów Kurdej-Szatan, wyjątkowo niezwiązanych z sytuacją w kraju, pojawił się komentarz, który zwrócił uwagę samej aktorki:

bDIiDewt

Nie lubię pani za ten wpis przed wyborami i za dzielenie ludzi - napisał jeden z internautów. Mogła pani go nie zamieszczać.

Basia nie zwlekała z odpowiedzią:

To nie ja dzielę Polskę. Kilka lat temu Polacy się tak nie zachowywali - odparła aktorka.

Zgadzacie się z nią?

bDIiDewu
bDIiDewv
bDIiDewO
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(886)
gosc
7 miesięcy temu
Basiu a zadaj sobie pytanie kto ciebie lubi mh? niewielu będzie
Zaria
7 miesięcy temu
Jak każdy wolny człowiek może wyrażać swoje poglądy. Jest bardziej europejska od Ziobry, który chce wypowiedzieć konwencje przeciw przemocy i od włodarzy miast, którzy ogłaszając strefy wolne od LGBT pozbawili je funduszy europejskich.
gull
7 miesięcy temu
też mi wyrocznia.
bDIiDewP
Pad
7 miesięcy temu
Chce być mądrzejsze od grupy ludzi którzy mają inne poglądy najpierw się zastanów potem napisz .wielka wielka wielka aktorką.
nick
7 miesięcy temu
Przestańcie nazywać aktorki gwiazdami, poza zawodowym "wyszczekaniem" liczne nie reprezentują sobą nic szczególnego. Czasami lepiej, żeby niektóre na tematy z życia wzięte się nie wypowiadały.
Jagna
7 miesięcy temu
Ona ma problemu psychiczne i nie mam co do tego wątpliwości
Gość
7 miesięcy temu
Trzaskowski wywodzi się z takiego ugrupowania, które głosuje w parlamencie europejskim przeciwko Polsce. Brawo pani Barbaro.
Gyrus
7 miesięcy temu
Mści się że nie pracuje już dla TVP a poza tym to taka tania aktoreczka w reklamach tamponów lub bielizny ale tej o nie trzymaniu moczu może występować
Willa
7 miesięcy temu
Nie przepadam za nią, ale ma prawo wyrazić swoje zdanie jak każdy.
Today1
7 miesięcy temu
No i? Przegrał twój trzaskowski a ty z nim 🤣
Danka
7 miesięcy temu
Nikt nie broni pani Barbarze głosowania na tego kandydata ale opamiętajcie się "artyści " w obrażaniu innych ludzi, jeśli ich wybór nie jest po waszej myśli.
Polka
7 miesięcy temu
a co tylko wyrażanie poparcia dla pis nie dzieli ludzi??????????? Naród Polski podzielił jeden człowiek - Kaczyński
eor/
7 miesięcy temu
"Basia" to kolejny głos w zgodnym chórze wszechmądrych celebrytów, którzy wszystko wiedzą najlepiej, a niektóre rzeczy nawet jeszcze lepiej i którzy dla myślących inaczej mają tylko POGARDĘ - to jest ich sposób na likwidowanie podziałów w społeczeństwie.
bDIiDewH
fix...
7 miesięcy temu
...na szczęście Basiu nie wszyscy mają blond włosy ...
...
Następna strona
bDIiDexj