Trwa ładowanie...
Przejdź na
Goss
|

Dariusz Gnatowski jednak nie zostanie ZASTĄPIONY innym aktorem? "To WIERUTNA BZDURA"

35
Podziel się

Niestety lista potencjalnych kandydatów opublikowana przez jeden z tabloidów nie spotkała się z ciepłym przyjęciem produkcji "Świata według Kiepskich"...

Dariusz Gnatowski jednak nie zostanie ZASTĄPIONY innym aktorem? "To WIERUTNA BZDURA"
Dariusz Gnatowski jednak nie doczeka się zastępstwa? (East News, ONS.pl)
bDJvymvF

Dariusz Gnatowski przez lata zdobył rozpoznawalność w Polsce jako Arnold Boczek z serialu Świat według Kiepskich. Niestety w drugiej połowie października krajowe media obiegła informacja o śmierci aktora. Gnatowski zmarł w jednym z krakowskich szpitali z powodu ciężkiej niewydolności oddechowej, która, jak się później okazało, była efektem zakażenia koronawirusem.

Śmierć Dariusza Gnatowskiego wzbudziła oczywiście ogromne emocje wśród fanów serialu i nie tylko. Czas jednak leci nieubłaganie, a tydzień temu miał miejsce pogrzeb aktora, który odbył się na Cmentarzu Podgórskim w Krakowie. Od czasu jego odejścia zastanawiano się więc, czy rolę Arnolda Boczka przejmie wkrótce ktoś inny. Co ciekawe, Super Express pokusił się nawet o stworzenie listy jego potencjalnych następców.

bDJvymvH
Zobacz także: Oni odeszli w 2020 roku

Choć w tekście tabloidu de facto nigdzie nie padła informacja o tym, że wymienione osobistości mediów prowadzą rozmowy w celu wcielenia się w "nowego Boczka", a jedynie mogliby do tej roli aspirować, to przekaz poszedł w świat i wkrótce skonfrontowano go z rzeczywistością. Do akcji wkroczyło bowiem Twoje Imperium, które postanowiło zapytać o sprawę kilka osób z otoczenia potencjalnych "następców Boczka" i samego serialu.

bDJvymvN

Pierwsze słyszę, nikt do mnie nie dzwonił w tej sprawie - dziwi się agentka Mariusza Pudzianowskiego.

Absolutnie nie szukamy nowego Boczka. To brednie - ucina z kolei spekulacje tabloidu Anna Skowrońska, kierowniczka planu serialu.

Sprawę w dość ostrych słowach skomentowała też serialowa Halina Kiepska i prywatnie koleżanka Gnatowskiego z planu, Marzena Kipiel-Sztuka.

Myślę, że to wierutna bzdura. Gdy przed laty zmarła Krystyna Feldman, która w tym serialu grała Rozalię, nikim jej nie zastąpiono. Za to jej zdjęcie wisi na ścianie i dzięki temu Krysia wciąż żyje w "Świecie według Kiepskich" - zauważyła aktorka.

bDJvymvO

Wygląda więc na to, że nie ma planów zastąpienia Gnatowskiego nowym aktorem, co spora część internautów przyjmie pewnie z ulgą. Też się cieszycie?

bDJvymvP
bDJvymwi
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(35)
Kuba
4 miesiące temu
On byl super!!!
Dominika
4 miesiące temu
Myśle ze po prostu powinni przestać kręcić serial. Ryszard Kotys „śladowo” występuje w Kiepskich, pana Gnatowskiego juz nie ma, wiec dla mnie dalsze kręcenie serialu bez najważniejszych bohaterów jest bezsensu.
Marta
4 miesiące temu
Niech zrobią casting jak w Misiu. W mojej okolicy jest pan identyczny jak jeden aktor z Rancza po prostu kopia. Proszę poszukać wśród normalnych ludzi a nie na siłę pakować jakieś gwiazdki. Niech zwykły człowiek zarobi
bDJvymwj
Sobowtór
4 miesiące temu
W Kruklankach jest jego sobowtór, ludzie robią sobie z nim zdj ecia bo myślą, że to Boczek
Eew
4 miesiące temu
Powiedzenie ,"że nie ma ludzi niezastapionych" straciło właśnie na aktualności. Jego nie da się zastąpić i niech nawet nie próbują.
Bakoma
4 miesiące temu
Co to znaczy w tytule "niestety nie zostanie zastapiony"?? Z jego treści wynika, że jednego z głównych bohaterów nie zastąpi nikt, a przecież z domniemana łatwością można byłoby to zrobić! Jak można coś napisać?
seran
4 miesiące temu
Ten serial już się skończył. Po prostu wyczerpała się formuła, nic nowego i ciekawego już nie wymyślą. Trzeba wiedzieć, kiedy skończyć.
Anka
4 miesiące temu
Przecież już na początku roku mówili że nie będzie nowych odcinków, na śmierci człowieka chcą zwiększyć oglądalność?
Hellga
4 miesiące temu
Lepiej niech znajdą Mariolce męża podobnego z charakteru do Jolasi-Pupci to będzie weselej. A pana Boczka niech zostawią w spokoju.
Aaaa
4 miesiące temu
Brat Boczka wraz z siostra mogliby sie wprowadzic do jego mieszkania . To mogloby byc zabawne
abcder
4 miesiące temu
Boczek jest tylko JEDEN i nikt go nie zastąpi
!!!
4 miesiące temu
Na pudlu widziałam taką listę, nawet były zdjęcia aktorów. Ale hipokryzja...
!!!
4 miesiące temu
Na pudlu widziałam taką listę, nawet były zdjęcia aktorów. Ale hipokryzja...
bDJvymwb
!!!
4 miesiące temu
Na pudlu widziałam taką listę, nawet były zdjęcia aktorów. Ale hipokryzja...
bDJvymwD