Trwa ładowanie...
Przejdź na
Unicorn
|

Dominika Tajner chwali się wynikiem psychotestu Pudelka: "UFFF, JESTEM SOBĄ"

39
Podziel się

Celebrytka postanowiła dowiedzieć się, z którą z żon Michała Wiśniewskiego ma najwięcej wspólnego. Spodziewalibyście się takiego wyniku?

Dominika Tajner chwali się wynikiem psychotestu Pudelka: "UFFF, JESTEM SOBĄ"
Dominika Tajner (ONS, Instagram @dominika_tajner)
bCyOTUcB

Michał Wiśniewski od lat należy do grona najbarwniejszych postaci polskiego show biznesu i to nie tylko za sprawą zamiłowania do kolorowych fryzur. Autor przeboju Filiżanka może się również pochwalić wyjątkowo burzliwym życiem uczuciowym. Na przestrzeni lat Wiśniewski wielokrotnie zmieniał obiekty westchnień, a niemalże każdy jego kolejny związek kończył się coraz to bardziej wymyślnymi zaślubinami.

bCyOTUcD

Na początku ubiegłego roku Michał niespodziewanie zakończył małżeństwo z Dominiką Tajner. Niedługo po rozstaniu gwiazdor nawiązał znajomość z "tajemniczą Pauliną". Nowy związek "Wiśni" rozwijał się w błyskawicznym tempie - zwieńczeniem uczuć pary okazał się piąty już z kolei ślub kochliwego wokalisty.

bCyOTUcJ

W obliczu tak poważnych zmian w życiu Michała Wiśniewskiego pozwoliliśmy sobie przygotować małą zabawę dla wszystkich fanów jego miłosnych perypetii. Dzięki psychotestowi Pudelka od teraz każdy z Was może sprawdzić, z którą ukochaną wokalisty macie najwięcej wspólnego.

Nasz psychotest przyciągnął uwagę nie tylko wiernych czytelników Pudelka, lecz również jednej z jego bohaterek. Okazuje się, że wykonać test postanowiła sama Dominika Tajner. Czwarta żona Wiśniewskiego pochwaliła się rezultatem na swoim instagramowym profilu.

Dominika nie dała się jednak zwieść naszym starannie dobranym pytaniom. Na końcu testu celebrytka z ulgą odkryła, że wciąż najbliżej jej do samej siebie.

bCyOTUcK

Gratulujemy!

bCyOTUcL
bCyOTUde
KOMENTARZE
(39)
didi
miesiąc temu
Dominika pokazała, że ma dystans do siebie. Brawo!
Shaker
miesiąc temu
Największe kłamstwo Wiśniewskiego ? Póki śmierć nas nie rozłączy ;)
mama malucha
miesiąc temu
Mojemu synkowi też wyszło, że jest Dominiką ale pewnie bardziej od niej się ucieszył. Mało nie pękł ze śmiechu.
bCyOTUdf
Jadzia
miesiąc temu
Żal mi tych kolejnych żon.Pierwsze mogły nie być świadome że nie będą z nim do końca życia Ale już od 3-ciej żony kolejną powinna iść po rozum do głowy.Chyba że nie robią tego z miłości ,a z chęci popularności .Żeby pisano o niej.No bo nie sądzę żeby były aż tak nieogarniętę i żyły w przekonaniu że on je kocha.
Magda
miesiąc temu
Ja jestem Mandaryna🤣 choc daleko mi do slubu na biegunie
Najnowsze komentarze (39)
Reni
miesiąc temu
Mi wyszła Ania Swiatczak
JJJJJJJJ
miesiąc temu
DZIECIORUB OBRZYDLIWY I TE BABY PATOLOGIA HAREM NIEKONTROLOWANY
Ola
miesiąc temu
Jak dla mnie, to ani żart, ani mądrości, ani nostalgia. Za wcześnie, by po rozstaniu zabierała o nim głos, bo i tak wychodzi na desperatke!! Ciągle go wspomina. Gdyby byla zakochana w kims innym, nie bawilaby się nawet w zartobliwe zabawy. Żadna z jego licznych żon tego nie robiła. Ona gada o nim stale. Odrobina godności by się przydała. Desperatka!!!
Olusia
miesiąc temu
Bez kitu, też mi wyszło to samo 😂
unacantante
miesiąc temu
Dominka?
Anna
miesiąc temu
Juz nie mozna nizej spasc jako kobieta zeby za Wisnie wychodzic.
Miecias
miesiąc temu
Patologia razem z nim .
Magda
miesiąc temu
Ja jestem Mandaryna🤣 choc daleko mi do slubu na biegunie
bCyOTUcX
Michal
miesiąc temu
Kim ona jest żeby poświęcać jej czas
Xxx
miesiąc temu
Czego można oczekiwać od takiego patola alkoholika
olo
miesiąc temu
Stara, jurna, transwestytka !! Nie wiemy po co i dlaczego-- zaśmieca fora swoja osoba ????żoną alkoholika juz nie jest ??/ więc rży na forach--- jako kto ?????Nie mamy ochoty ogladać tej starej ekshibicjonistki !!!Kobieto--troche prywatności !!!!!
Alina
miesiąc temu
Proszę Was ten udawany dystans do siebie, nic nie zmieni tego że była jego żoną... Tego się nie da wymazać, na dodatek to on ją zostawił dla innej 😅 jeszcze jakby to ona go zostawiła to rozumiem
edyta
miesiąc temu
One wszystkie są sobą, bez niego. To nie miejsce a facet nie ten. On ma coś nie tak z głową. Chory człowiek.
ksiądz
miesiąc temu
I ze cię nie opuszczę aż do rozwodu.
bCyOTUdz