Trwa ładowanie...
Przejdź na
AP
|

Eksperci od mowy ciała MIAŻDŻĄ okładkę Harry'ego i Meghan Markle: "SZTUCZNA KAMPANIA PR-OWA"

210
Podziel się:

Nie od dziś wiadomo, że Meghan Markle ma Harry'ego owiniętego wokół małego palca. Jak twierdzą eksperci od mowy ciała, eksksiężna na okładce "Time" chce pokazać swoją władzę, podczas gdy jej mąż jedynie kryje się za jej plecami...

Eksperci od mowy ciała MIAŻDŻĄ okładkę Harry'ego i Meghan Markle: "SZTUCZNA KAMPANIA PR-OWA"
Harry pokazuje, kto rządzi w związku (East News, instagram @paridukovic)
bEJZriNx

Od momentu oficjalnego opuszczenia rodziny królewskiej książę Harry i Meghan Markle z chęcią udzielają kontrowersyjnych wywiadów oraz są aktywni w mediach, tym samym pogarszając napięte już stosunki z angielskim dworem. Oliwy do ognia dolewają tabloidy oskarżające Meghan o zbyt duży wpływ na decyzje podejmowane przez jej męża, co ubliża nie tylko jemu, ale również pozostającym w Wielkiej Brytanii royalsom.

Tym razem burzę w mediach społecznościowych rozpętała nie tyle treść kolejnego wywiadu co zdjęcia go promujące. Książę HarryMeghan, którzy znaleźli się na liście "100 najbardziej wpływowych osób 2021 roku", wzięli udział w sesji do magazynu "Time". Bezlitośni internauci od razu wyśmiali mocny retusz nałożony na fotografie. Małżonkowie zostali przez niektórych porównani do robotów wygenerowanych komputerowo.

bEJZriNz

Zdjęcia zostały również przeanalizowane przez ekspertów od mowy ciała. Jak twierdzi pierwszy z nich, pierwszoplanowa Meghan stojąca w rozkroku reprezentuje pewność siebie i władzę, podczas gdy jej mąż kryje się za jej plecami. Według specjalisty, ustawienie obu małżonków jest wymuszone i ma na celu przedstawienie ich w jak najlepszym świetle.

[Meghan] szeroko rozstawiła swoje nogi, wykorzystując klasyczną pozę używaną przez najważniejszych światowych politykówinterpretuje ekspert. Tym gestem chce pokazać swoją władzę i przekazać, że jest najpotężniejszą osobą. (...) Zdjęcia są wymuszone, a całość wygląda jak kampania PR-owa.

Książę Harry i Meghan kontynuują budowanie swojej pozycji w Ameryce jako najbardziej wpływowa para - podsumował.

Zobacz także: Zobacz: Meghan Markle zawsze stawiała na swoim. Jej zachowanie było nie do przyjęcia
bEJZriNF

Dowodem na to, że sesja do magazynu "Time" to zaplanowana kampania PR-owa, jest ogromna sztuczność widoczna na zdjęciach. Ekspert od komunikacji zauważa, że choć oczy Meghan są szeroko otwarte w celu dosadnego okazania pewności siebie, jej sztucznie ustawione ciało całkowicie temu zaprzecza.

Rozumiem, czemu "Time" wybrał okładkę z Meghan stojącą na przodzie, podczas gdy Harry opiera się o ścianę za nią, ale było to prawdopodobnie jedno z setek ujęć i niekoniecznie reprezentuje faktyczne role w ich związku - ocenił.

Specjaliści zgadzają się co do przemyślanego zagrania ze strony PR-u. Choć Harry i Meghan starali się zaprezentować jako najbardziej wpływowa para na świecie, w mediach zapamiętane zostaną ich wygładzone twarze oraz wystudiowane pozy.

bEJZriNG

Jak oceniacie okładkę?

bEJZriNH
bEJZriOa
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(210)
Lola
miesiąc temu
Najlepszy komentarz jaki widziałam opisujący okładkę to, że Harry jest fryzjerem Megan i pokazuje jej w lustrze swoje dzieło – jej bujną fryzurę :D
Bo tak
miesiąc temu
No bo Harry wygląda jak dziecko uwieszone na mamusi
Prawda
miesiąc temu
Okładka sztuczna jak oni. Wyglądają jak ulepieni z wosku bez wyrazu. Takie bogackie twory, które myślą że są autorytetem dla innych. Jakim trzeba być próżnym i egoistycznym, żeby tak myśleć. Nie są i nie będą nigdy żadnymi autorytetami dla innych, ponieważ jedynym celem jakim się kierują to jest czerpanie dla siebie zysków. To, że ktoś się urodził w rodzinie królewskiej i wywyższył się na super Boga nie oznacza, że nim jest. Rodzina królewska to pasożyty obywateli, których ograbiali wiekami, żeby teraz się cieszyć statusem majątkowym i ogromnymi wpływami. System niewolnictwa trwa, a tylko panowie tego świata którzy zdobyli władze na tym korzystają. Dlatego precz z hipokryzją w postaci medialnych kukieł o imieniu Megan i Harry. Autorytetami są zwykli ludzie, którzy codziennie tworzą ten świat i ciężko pracują.
bEJZriOb
fgh
miesiąc temu
Wyglądają jak figury woskowe.
Nem
miesiąc temu
Jak slysze eksperci to wiecej nie czytam..
Najnowsze komentarze (210)
Zenobia
miesiąc temu
Dziwny to kraj gdzie roi się od "ekspertów od mowy ciała", na dodatek "miażdżących" fotografię na okładce pisma innego kraju, gdzie dominują inne kanony estetyki, a brak ekspertów od pisowni w ojczystym języku. Wspominam o tym, gdyż zastanawia mnie czemu "eksperci" nie "zmiażdżyli" Kate za to że, podczas słynnego tournee pociągiem, napisała na tablicy na jednej ze stacji "county" zamiast "country", zaś kilka dni temu jej małżonek, William, wystukał jednym palcem na maszynie do pisania "arrivel" zamiast "arrival", i uznał za stosowne wysłać video tego osiągnięcia w świat. Wnioskuję więc że ekspertów od poprawnej pisowni po prostu w UK nie ma. Przy okazji, przypominam że Thomas Markle, podczas gdy Willnot stukał w maszynę do pisania, udzielał kolejnego wywiadu australijskiej TV (Channel 7), i wygadał się że wszystkie jego akcje były sterowane i miały nas na celu niedopuszczenie do ślubu jego córki z Księciem Harry'm. Nagrania są zdjęte i niedostępne, nawet na Celebitchy, ale kursują na Twitterze.
To cała prawd...
miesiąc temu
Nawet zdjęciowy retusz jej nie zakrył. Ona pierszoplanowa, zdecydowana przyłożyć każdemu, kto stanie jej na drodze i on- biedny Henio, czający się za nią, uczepiony bojaźliwie jej ramienia.. Jakby nie retuszowali tego układu, wmawiając światu, że to on ją broni przed złym światem - on zawsze wychynie z tej czy tamtej strony.
Olo
miesiąc temu
Kampania na prezydenta Rachel ma ambicje
gxhxyx
miesiąc temu
a to cos zlego ze kobieta stoi w 'pewnej siebie' pozie? widocznie Harremu pasuje bycie w zwiazku z silna i wygadaną kobietą, nikt go na sile nie trzyma
Jason
miesiąc temu
Toksyczny Tom wygadał się właśnie w jednym ze ścieków, jakimi są kanały australijskiej TV, że ustawka z paparazzi itp. występy przed ślubem H i M były reżyserowane z góry, żeby "mess up the wedding", czyli nie dopuścić do niego, tak skompromitować Meghan żeby zrezygnowała z małżeństwa. Program natychmiast wycofano i zdjęto z np. YouTube, ale clipy kursują na Twitterze.
titka
miesiąc temu
Pamietam czasy Angeliny Jolie gdy zwiazala sie z Pittem - eksperci od mowy ciała, zaczeli zauwać, że Pitt zupełnie inaczej, niby czulej zachowuje sie przy Jolie niz Aniston, inaczej trzyma ja pod biodro, za rękę i inne tego typu głupoty, bo jak sie okazuje chyba oni teraz się nienawidza.. Ws zwiazku księcia i Meghan, swoja droga on chyba stracil status księcia, bo nie wykonuje tych ich dziwnych czynności, wydaje mi się, ze to kwestia czasu az oni sie rozstana i wtedy rudy ksiaze wroci z podkulona kitą do zamku.
Tyle.
miesiąc temu
Harry jest najmądrzejszy bo ma jaja, a cała reszta rodzinki Królewskiej to slabeusze grają jak im zagrają chowają wszystkie brudy pod dywan Diana też była gnębiona i Haryy też.
Kaiika
miesiąc temu
A oni się śmieją z całego świata żyją sobie w luksusie, płodzą kolejne pokolenie próżniaków, co będą "baby Royal" a my, świat ogląd ich sztuczne zdjęcia i się nakręcamy. Najlepiej to olać bez mózgi, nie reagować i rzadac aby płacili podatki jak my... I wtedy bez naszego zainteresowania, sławy, i achów i echow, staną się zwykłymi szarymi ludźmi... I co wtedy? Czym zajmie się Megan? Jakieś wykształcenie kierunkowe!? A -Harry? Co on, prócz bycia księciem potrafi??? Nosz qooorwa nic.!!!!! Jaki z tego morał... Nie isnereaowac się pasożytami, sami się pozabijają o majątki
bEJZriNT
noo
miesiąc temu
"sztuczna kampania PR-owa". A istnieje naturalna kampania PR-owa?
Fuzzi
miesiąc temu
Umiejscowienie tych majętnych próżniaków na liście obok Nawalnego jest rechotem naszych czasów i z nas również.
Kitri
miesiąc temu
Wczoraj jeden z portali podniecał się ryzykując nagłówek: Megan i Harry trzęsą światem. Toż to beka na maksa.!
Oto prawda
miesiąc temu
Przecież oni poszli na kompromis jak w każdym małżeństwie i zrobili co Megan chciała 🤣
Tyler
miesiąc temu
Gdyby mnie własna rodziną tak potraktowała to też bym się odgrywał na każdy możliwy sposób. Ta okładka tylko dowodzi że równe podejście Harrego zarówno do swojej żony jak i do innych ludzi wbrew temu czego uczyli go od małego żeby zadzierać nosa, to wyraz uszanowania ze strony ambitnych czasopism które redagują wykształceni ludzie, a nie mirror czy telegraph ze szczekającym piercem i źródłami buckinghamu ze stronniczymi pomówieniami bez dowodów.
meg
miesiąc temu
Jakie wielkie biodra
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEJZriOM
bEJZriON
bEJZriOO
bEJZriOP
bEJZriOQ
bEJZriOv