Trwa ładowanie...
Przejdź na
Witek
|

"Hotel Paradise". Basia i Krystian już SIĘ ROZSTALI! "Zrobił się ZGRZYT"

232
Podziel się:

Zwycięzcy trzeciej edycji "Hotelu Paradise" nie zamierzali udawać, że poza rajskim hotelem tworzą parę. Podczas najnowszego wywiadu Krystian wyznał, dlaczego zapoczątkowana na Zanzibarze relacja nie przetrwała próby czasu. Poszło o imprezy...

"Hotel Paradise". Basia i Krystian już SIĘ ROZSTALI! "Zrobił się ZGRZYT"
Zwycięzcy 3. edycji "Hotelu Paradise" rozstali się (Instagram)
bECiguad

Trzecia edycja "Hotelu Paradise" właśnie dobiegła końca. Decyzją uczestników zwycięzcami show zostali Basia i Krystian. To właśnie za nimi podczas finałowego odcinka stanęła większość poznanych na Zanzibarze koleżanek i kolegów.

Jak w przypadku tego typu programów bywa, parze poza rajskim hotelem nie udało się kontynuować relacji. Zwycięzcy "Hotelu Paradise" 3 nie zwlekając długo, oznajmili, że zaraz po zakończeniu przygody z show, rozstali się.

bECiguaf

No niestety, pomimo prób z dwóch stron, nie udało się - wyznał w rozmowie z Party Krystian, przybliżając kulisy próby życia z Basią:

Po programie przez dwa tygodnie byliśmy zamknięci razem. Nie mogliśmy się za bardzo razem pokazywać, bo gdyby widz nas zobaczył, miałby obraz tego, jak skończył się program. Byliśmy cały czas ze sobą, nuda, COVID, lockdown, nigdzie nie można było pójść - relacjonuje.

Troszeczkę spędzałem czasu w telefonie, trzeba było potwierdzać te prośby o obserwowanie... Bo nie można poświęcać drugiej osobie 24h na dobę i cały czas okazywać 100 procent zainteresowania - tłumaczy, wyjaśniając:

No i zrobił się zgrzyt, bo ona oczekiwała, że jej poświęcę bardzo dużo uwagi, będę mówił o uczuciach... A ja nie jestem tego nauczony. I też mi przeszkadza, jak sam dostaję tego za dużo. Potrzebuję swojej przestrzeni. Te dwa tygodnie razem, zamiast nam pomóc, zaszkodziły.

bECigual
Zobacz także: Artur Sargsyan jest singlem?

Po chwilowej rozłące Basia i Krystian mieli stwierdzić, że zapoczątkowana na Zanzibarze relacja, to jednak "nie jest to":

Basia wróciła do Gdańska i jak się rozdzieliliśmy i spędziliśmy trochę czasu osobno, to doszliśmy do porozumienia, że to nie jest to, każdy potrzebuje czegoś innego.

bECiguam

Włoch przyznaje, że wpływ na to, jak potoczyła się jego relacja z Basią z pewnością miały ich temperamenty:

Mamy trudne charaktery. Ja jestem dość wybuchowy, ona też.

Według niego do zakończenia związku nie doszło z jego winy. Zaznaczył jednocześnie, że po powrocie z Zanzibaru zapowiedział partnerce, iż musi się jeszcze "wyszaleć", co konsekwentnie robił.

Basia nie potrafiła dać mi tego luzu. (...) Chodziłem na jakieś imprezki, to się jej nie podobało. (...) Jak nie było kilka godzin kontaktu, to były jakieś spięcia. Nie jestem gotowy na związek, gdzie muszę być pod telefonem cały czas - ubolewa w wywiadzie, zapewniając o prawdziwości swoich uczuć i kwitując:

bECiguan

Tak, szkoda mi, to naprawdę się wydarzyło. (...) Mimo że jakieś uczucie nas łączyło, czy dalej łączy, nie chcieliśmy robić sobie dalej krzywdy.

Zaskoczeni?

bECiguao
bECiguaG
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(232)
Króliczek
4 miesiące temu
Obejrzycie na YT jak on teraz krytykuje Basię. O tym, że on chce teraz imprezować i się wybawić podkreśla kilka razy! Powiedział że po programie czuje się dowartościowany i na pewno kogoś sobie znajdzie. Szkoda. Jak to ktoś dobrze krzyknal jak rzucił on kula-był dobrym graczem i każdy sie na to nabral. Szkoda tylko że porządził się kasa Basi. Żal dziewczyny bo ona na prawe się zakochała.
pil
4 miesiące temu
Gdyby nie Basia,i okazywanie przez nią uczuc,nie byłbyś w finale! Poza tym to rzucenie kulą..z jednej strony szlachetne..ale..,czy uzgodnione z Basią. no cóz,imprezy najwazniejsze..
no name
4 miesiące temu
nigdy tego nie oglądałam ale wychodzi na to, że to program o tym, że każdy z każdym przez parę tygodni i do domu...ambitne kino :D
bECiguaH
Tak
4 miesiące temu
No i dobrze. Wakacje się skończyły. Ile wakacyjnych miłości przetrwa... niewiele. Maja piekne wspomnienia
Raj
4 miesiące temu
zero zaskoczenia
Najnowsze komentarze (232)
Gość
3 miesiące temu
Basiu zaangażowałaś się, no trudno odchorujesz i znajdziesz faceta nie takiego ? Nie ma złego co nie wychodzi na dobre !
???
3 miesiące temu
Basiu szkoda tych pieniędzy, co straciłaś, bo Krystian zadecydował za ciebie, a ty zapatrzona w niego jak obrazek, byłaś na tak i nic z tego nie wyszło ? A łapczywa Bibi i Sajmon hapu hapu ręce wyciągi po kasę oni by tego nie zrobili nigdy szczególnie ona.
kasa
3 miesiące temu
To było do przewidzenia szkoda że tego nie widzieli uczestnicy Jego uczciwość polegała na tym że podzielił się kasą chociaż myślę że to było uzgodnione
Karola
3 miesiące temu
Zakochany w sobie narcyz z niego wyszedł te pretensje o wszystko ehhh weź
Jolo
3 miesiące temu
To bylo do przewidzenia. W HP się jakoś trzymali bo bylo o co walczyć.
Love
3 miesiące temu
To bylo do przewidzenia. Zapatrzomy w siebie egoista Krystian. Jak dziewczynę potraktowal w finale? Niby takie dobre serce że nagrode dzieli na 4 osoby. Nie warty uwagi ani tymbardziej zaufania.
adik
3 miesiące temu
wszytko fajnie Krystian ale może jednak nie było tego uczucia skoro takie potrzeby miałeś?
Kos
3 miesiące temu
Prosze napiszcie cos nowego a nie przez tydzien musze czytac jak mieszkaja Slawomir I Kajra,prosze
bECiguaz
Sara
3 miesiące temu
Gdyby nie Basia to Krystian nie byłby w finale a potem robił za bohatera. Jest beznadziejny. Zawiódł wiele osób.
bbb
3 miesiące temu
prawdziwa siła uczuć...dwumiesięczna miłość hehe
raz dwa
3 miesiące temu
Małżeństwa się rozpadają co maja dzieci i nic się nie dzieje a wy robicie z niczego takie zamieszanie ,Gdyby szukali mężów , żony poszli by do programu ,,Ślub od 1 wejrzenia
Hela
3 miesiące temu
Ile artykułów dziennie będziecie wrzucać o bohaterach „Hitel Paradise”?!nic się nie dzieje, nuda na pudlu!!
Kara
3 miesiące temu
To wszystko jest ściema, oni nigdy nie byli parą po programie. Podzielili kasę i cześć.
Adranna dziew...
3 miesiące temu
Jakie są wasze ulubione zwierzęta bo moje to króliki koty chomiki i psy . 🐺🐺🐶🐶🐰🐰🐭🐭
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bECigubs
bECigubt
bECigubu
bECigubv
bECigubw
bECigubb