Trwa ładowanie...
Przejdź na
Droppa
|

"Hotel Paradise": "Konfident" Łukasz doprowadził Magdę do płaczu: "NIE ZAGLĄDAM CI W MAJTKI"

85
Podziel się

Podczas gdy Magda rozpaczała nad swoim losem, nowa domowniczka Sonia skutecznie namieszała w dotychczasowym układzie sił między uczestnikami. Zaczyna robić się ciekawie?

"Hotel Paradise": "Konfident" Łukasz doprowadził Magdę do płaczu: "NIE ZAGLĄDAM CI W MAJTKI"
Hotel Paradise - odcinek 4 (fot. TVN7)
bCYIHhcR

Czwartkowy odcinek Hotelu Paradise rozpoczął się wkroczeniem do rezydencji nowej uczestniczki Soni. 21-latka została początkowo bardzo serdecznie przyjęta przez domowników.

Wieczorem domownicy hotelu urządzili sobie małą imprezę, aby móc lepiej poznać się z Sonią. Magda i Monika postanowiły odłączyć się od reszty grupy, aby sprawdzić, co single - Kamil i Łukasz, robią w swoim pokoju. Łukasz skorzystał z okazji, aby zarzucić swoje sieci na Magdę, na którą czaił się od pierwszego odcinka.

bCYIHhcT

Magda jest dla mnie ciekawym tematem, wartym uwagi, ja to czuję wewnętrznie - wyznał do kamery zakochany przede wszystkim w swoim odbiciu 24-latek.

Dziewczyna z platynową czupryną zdawała się jednak wzbraniać przed jego zalotami.

Ciężko zdobyć jakąś kobietę jeżeli się widzi tylko siebie, ja, ja, ja, ja, ja - podsumowała zachowanie Łukasza Magda.

Sielanka została przerwana przez wizytę prowadzącej Klaudii El Dursi. Weteranka Top Model ogłosiła, że Sonia jako nowa domowniczka może wybrać, z którym z singli chciałaby stworzyć parę. Wybór padł na Kamila.

bCYIHhcZ

Bardzo nie lubię pokazywania czegoś na siłę, a od Łukasza troszkę to wyczułam. Z Kamilem mogliśmy swobodnie się poznać. Znam ich tak naprawdę kilka godzin. Na ten moment lepiej mi się rozmawia z Kamilem - uzasadniła swoją decyzję.

Następnie na widzów czekała pierwsza w tym sezonie "Pandora", podczas której uczestnicy programu mogą zadawać sobie nawzajem pytania w sposób całkowicie anonimowy. Łukasz skorzystał z okazji, aby wyoutować Magdę. Dziewczyna miała mu ponoć powiedzieć, że nie dogaduje się dobrze ze wszystkimi uczestnikami, mimo że na forum twierdziła zupełnie inaczej.

Ale jesteś konfident, wszystkich sprzedajesz - skwitowała jego podchody nowa domowniczka Sonia.

bCYIHhda

Słowo "konfident" zadziałało na Łukasza niczym płachta na byka.

Wycofaj te słowa - oburzał się przyprażony słońcem bawidamek, podczas gdy żyła wyskoczyła mu na szyi Troszkę przemyśl to, co mówisz. Nie zaglądam ci w majtki - wypalił niespodziewanie.

Jedna z kartek znajdujących się w puszce zaadresowana była do Soni. Dziewczyna miała zadecydować, która ze sparowanych już dziewczyn zawędruje na najbliższą noc w objęcia powszechnie nielubianego Łukasza. Nieszczęsny los spotkał Magdę.

Madzia, przemęczysz się ten dzień? Magda wybacz mi to. Daję ci szansę ode mnie, żebyś naprawił relację z Magdą, przestań gwiazdorzyć - ostrzegła Łukasza Sonia.

bCYIHhdb

Taki obrót spraw wyraźnie nie przypadł do gustu wesołej blondynce. Dziewczyna wybiegła z pomieszczenia i zalała się łzami. Gdy Łukasz próbował zbadać, co się stało, przepędziła go krzykiem.

Nie chce mi się z tobą gadać, idź stąd. Jesteś fałszywy. Tragedia dla mnie - skowyczała Magda.

Wtenczas Łukasz stwierdził, że w sumie mu też nie chce się z nią rozmawiać. Jak to jednak bywa w Hotelu Paradise, bardzo szybko mu się odmieniło i już po chwili próbował przebłagać Magdę podprowadzonym z pokoju Kamila kikutem w doniczce. Dziewczyna przyznała przed nim, że poczuła się podobnie, jakby obnażał jej niewiedzę na egzaminie z matematyki.

bCYIHhdc

Tak jakbyś się mnie pytał na jakimś sprawdzianie, na jaki nie umiem, ile to jest 30 razy 4 plus 3. Nie chciałam mówić publicznie, że postawiłam na ciebie i chcę wybrać cię na rajskim rozdaniu - przyznała rozżalona.

Ostatecznie jednak Magda postanowiła dać Łukaszowi drugą szansę.

Wybaczyłam Łukaszowi, bo mam tendencję do wybaczania i zapominania - przyznała bez skrupułów.

Jesteście ciekawi, jak dalej potoczą się losy uczestników programu?

bCYIHhdu
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(85)
Lolek
3 tyg. temu
Ten Łukasz jest ciężki ale ta laska co weszła taka młoda i wszystkich przestawia jak pionki tez mnie drażni. Ogólnie to ja nie wiem co trzeba mieć w głowie żeby się zglosic do tego programu i ze mną chyba tez nie jest dobrze ze to oglądam lol
Ania
3 tyg. temu
o Boze, dawno się tak nie ubawilam czytając Pudelka. W punkt 🤣
Cziksa
3 tyg. temu
Możecie wpisywać cytaty tego lektora, o którym piszecie? Nie oglądam tego, ale może bym sie posmiala z ironii lektora :)
bCYIHhdv
Ania
3 tyg. temu
Nie. Poprzednia edycja była żenującym "spektaklem", tej nawet nie idzie nazwać...
Jozek
3 tyg. temu
Ich tam badają ??? Na choroby weneryczne???
Najnowsze komentarze (85)
amelka
3 tyg. temu
Ta Sonia wydaje mi się zbyt pewna siebie, biorąc pod uwagę, że weszła kiedy inni już się znali i jest najmłodsza. To słowo "konfident" do Łukasza było mocno przesadzone i niemiłe. Łukasz przyjął ją życzliwie, wprowadził do programu, a ona od razu go atakuje.
Robak
3 tyg. temu
Wolę oglądać Mongolski balet.
Ehh
3 tyg. temu
No ale czego się można spodziewać jeśli występuje się w tv show. Takim jak to. Nikt nie będzie sobą tylko będą kozaczyć i robić z siebie niby świętoszków. Jak chciała spędzić za darmo wakacje to jej się udało.
Gad
3 tyg. temu
Najlepsze w tej edycji są gekony.
Aaaa
3 tyg. temu
Jakie przesłanie ma ten program?
Loli
3 tyg. temu
Ale ta Magda jest brzydka, jeszcze ten aparat, pfe
Edyta
3 tyg. temu
Lukasz od ejscia mnie wkurza Cwaniaczekbeszczelny mniemanie iscie krolewskie Uczestnicy z pierwszej edycji fajniejsi
Joa
3 tyg. temu
"Tak jakbyś się mnie pytał na jakimś sprawdzianie, na jaki nie umiem, ile to jest 30 razy 4 plus 3" ahahahaha, istne rocket science! Nie mogę uwierzyć, że ktoś może mieć problem i stres w związku z pomnożeniem 3 przez 4, dodaniem 1 zera i 3.....
bCYIHhdn
Asia
3 tyg. temu
Straszna nuda, beznadziejni uczestnicy. Poza Łukaszem, który ma osobowość reszta to nijakie postaci. W realu nawet nie chciałabym ich poznać. Nuda Nuda nuda..............
ppip
3 tyg. temu
milczenie owiec vol 3
Monia
3 tyg. temu
Monika pewna siebie kobieta
Marek
3 tyg. temu
Dobrze zrealizowany format choć muzyka mogłaby być lepsza
gość
3 tyg. temu
no proszę, czyta się to jak Masłowską :)
Abc
3 tyg. temu
Cytaty PANA LEKTORA na instagramie hotelparadise.tvn7
...
Następna strona
bCYIHhdP