Trwa ładowanie...
Przejdź na
Dollface
|

Iwona z "Sanatorium miłości" zachwala czas po menopauzie: "Wzrasta apetyt na życie seksualne"

210
Podziel się:

Iwona Mazurkiewicz, narzeczona Gerarda Makosza z "Sanatorium miłości", stara się być ambasadorką życia seksualnego w dojrzałym wieku. "Dostrzegam bardzo dużą różnicę między tym, co było przed i po..." - mówiła.

Iwona z "Sanatorium miłości" zachwala czas po menopauzie: "Wzrasta apetyt na życie seksualne"
Iwona Mazurkiewicz z "Sanatorium miłości" opowiada o seksie po menopauzie (AKPA, Wojciech Grabowski)
bEJZhHzF

Iwona Mazurkiewicz i Gerard Makosz to bez wątpienia najbardziej rozpoznawalni uczestnicy "Sanatorium miłości". Nie dość, że randkowali ze sobą jeszcze w programie, to i poza kamerami udało im się utrzymać trwałą relację. Niedawno nawet się zaręczyli: "Sanatorium miłości": 81-letni Gerard oświadczył się Iwonie. "Dla nich nie ma barier, granic, wieku"

Iwona, która w "Sanatorium" pokazała się jako wielbicielka bycia w formie, na każdym kroku stara się pokazać, że życie w kwiecie wieku też jest piękne. Chętnie opowiada więc o każdym aspekcie bycia seniorem, także tym intymnym. Nie boją się z Gerardem przyznawać, że wciąż są zainteresowani seksem: Iwona i Gerard z "Sanatorium miłości" ogłaszają w śniadaniówce: "Nasze ciała DOMAGAJĄ SIĘ O SEKS"

Ostatnio Iwona gościła w "Pytaniu na Śniadanie", gdzie zapytano ją o menopauzę. Narzeczona Gerarda ma dziś 62 lata, więc pokwitanie ma już dawno za sobą. Przyznała, że choć menopauza minęła jej stosunkowo bezproblemowo, to na początku była przerażona:

bEJZhHzH
Zobacz także: Gdy miała 11 lat, przeszła menopauzę. Teraz jest w ciąży

Zaskoczeniem było dla mnie, że pojawiło się to, kiedy miałam 48 lat. Czytałam kiedyś w mądrych czasopismach, że kobieta po klimakterium niestety szybciej się starzeje, więc na daną chwilę byłam przerażona. Cieszę się, że ten okres przeszłam bardzo łagodnie - opowiadała.

Otwarta 62-latka opisała także życie seksualne po menopauzie. Powiedziała na antenie, że nie ma się czego bać, bo z każdej sytuacji należy wyciągnąć pozytywy.

bEJZhHzN

We wszystkim, co mnie spotyka, staram się dostrzegać zalety, to też pomogło mi łagodnie przejść ten czas - prawiła. Pozbycie się takiego balastu, jakim jest menstruacja, było ogromnym plusem. Po menopauzie wzrasta apetyt na życie seksualne. Nie ma takiego obciążenia, że możemy zajść w ciążę. Także emocje, które towarzyszą temu aktowi, są inne. Ja dostrzegam bardzo dużą różnicę między tym, co było przed i po...

Cieszycie się, że Iwona jest tak bezpruderyjna w sposobie bycia?

Pudelek ma już własną grupę na Facebooku! Masz ciekawy donos? Dołącz do PUDELKOWEJ społeczności i podziel się nim!

bEJZhHzO
bEJZhHAi
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(210)
Ala
2 miesiące temu
Za duży ekshibicjonizm w ich wykonaniu …. Jednak wydaje mi się ze temat seksu osob dojrzałych jest w Polsce tematem tabu - a jednak nie powinno tak być..
Magd
2 miesiące temu
Pani Iwono super że się kochacie. Ale prosze nie wywlekać waszego apetytu na seks bo to nieelegancko. To co sie robi w alkowie to sprawa dwojga ludzi. Brak pani klasy
gość
2 miesiące temu
Dobrze, że jest im razem dobrze i OK, że mówi o seksie, ale sorry trochę tego za dużo i te opowieści o lepszym seksie po menopauzie są wbrew fizjologii. Niestey za nasz apetyt seks odpowiadają w znacznej części hormony i kiedy ich brak reszta zaczyna się sypać...
bEJZhHAj
Lara
2 miesiące temu
Czy oni potrafia mówić o czymś innym niż se.ks ger.iatryczny? Pasuje im to cudownie ale dla innych to trochę już niezmaczne. Niech w domu robią sobie co chcą ale nie muszą o tym opowiadać!
mmm
2 miesiące temu
Proszę mi nie wciskać , że obcy 80 letni facet jest tak pociągający fizycznie , że można mieć apetyt. Gość, który starzeje się przez 60 lat u boki partnerki , to co innego , ale i tak nie tak samo jak kiedyś.
Najnowsze komentarze (210)
Alicja z krai...
2 miesiące temu
Seks w wieku starszym...rozumiem że cieszy partnerów ale TYLKO ICH dla innych ludzi jest to żenujące takie gadanie jak by 80latek wyprawiał figle lepsze nisz 20latek...Pani Iwonko odrobinę intymności, trochę smaku u wyczucia bo zaczyna Pani być śmieszna...nie jestem stara ani ograniczona ale to dla mnie jest śmieszne i wbrew fizjologi...a jak to przysłowie mówi: "krowa która dużo ryczy , mało mleka daje" i tak to jest z tym szalonym seksem u seniorów...
Becia
2 miesiące temu
Mój dziadek chodzi sobie w szortach,,,i chociaż to przystojny 80 sieciolatek to ciało pomarszczone,,,no cóż ale są wśród nas osoby nie tylko lubiące młode ciała ale widocznie i starcze ciala
Jasia
2 miesiące temu
Zbyt dużo gada,,,,dziadek nie za bardzo,,to robi mu reklamę jaki jest jurny,,,i że ta jego jurnosc tak cementuje związek,,,,
Gosc
2 miesiące temu
Ciało po 80siatce,,,,pomarszczone,sflaczałe,,,,i nie pomoże tu ani spa ani sport,,,,stare ciało nie jest piękne i pociągające,,niestety,,,
Kasia
2 miesiące temu
Kobieto co chcesz osiągnąć tym gadaniem o seksie, szczególnie partner 82letni nadaje się do seksu,niech pani ma trochę pokory,nie wstydzi się pani przed dziećmi takim gadaniem?.Ja myślę że u tej pani zaczyna się demencja i to co mówi to tylko wspomnienia.
gość
2 miesiące temu
szkoda że nie można tego powiedzieć o mężczyznach w tym wieku, dlatego trzeba mieć mlodszego o 20 lat
Ika
2 miesiące temu
Gratulacje dla was
Style
2 miesiące temu
Fajny ma ona styl ubierania 👍🏼👗👠👜. Ciekawe gdzie kupuje??
bEJZhHAb
wojtek
2 miesiące temu
Z biedniejszym emerytem ta pani nie miałaby takiego apetytu na seks!!
Gość
2 miesiące temu
Od viagry wątroba mu siądzie. Niestety po 40stce faceci to impotenci.
olka
2 miesiące temu
Gdyby nie wysoka emerytura Gerarda - seks tak by nie smakował . Nie oszukujmy się!!!
Aga
2 miesiące temu
No i dobrze jak mogą to niech korzystają
Emerytka
2 miesiące temu
Lubiłam ją, ale to ciągłe mówienie o seksie w starszym wieku jest żenujące i nieprawdą jest że babcie tylko rozmawiają o chorobach i wnukach.Może kiedyś tak było ,ale nie w tej dobie . Teraz dziadkowie są wysportowani,zadbani i używają życia.
Nic
2 miesiące temu
Każdy czas ma swój czas. Nie pocieszajcie się .
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEJZhHAU
bEJZhHAV
bEJZhHAW
bEJZhHAX
bEJZhHAY
bEJZhHAD