Trwa ładowanie...
Przejdź na
Goss
|

Odrealniony Janusz Korwin-Mikke częstuje wyborców kolejnymi "złotymi myślami": "Mężczyźni torują drogę do zmian, a kobiety PODĄŻAJĄ ZA NIMI"

155
Podziel się

Wiekowy polityk Konfederacji na czas wyborów nieco wycofał się z mediów, jednak już zaczął nadrabiać zaległości. Tęskniliście?

Odrealniony Janusz Korwin-Mikke częstuje wyborców kolejnymi "złotymi myślami": "Mężczyźni torują drogę do zmian, a kobiety PODĄŻAJĄ ZA NIMI"
Janusz Korwin-Mikke powraca z kolejnymi wynurzeniami (East News)
bEgtBXcR

Janusz Korwin-Mikke to jeden z najbardziej kontrowersyjnych polityków obecnej kadencji Sejmu. Jeden z liderów Konfederacji słynie z wyjątkowo "barwnych" poglądów, a w ciągu swojej medialnej działalności wysnuł już dziesiątki wyjątkowo krzywdzących tez. W przerwach od kolejnych skandali walczy natomiast o uwagę w internecie, co też przynosi różnorakie skutki.

Nikt chyba nie ma wątpliwości, że Janusz Korwin-Mikke ciężko zapracował na opinię, która przez lata do niego przylgnęła. Wiele osób wciąż pamięta wywody polityka na temat tego, że kobiety "zawsze się trochę gwałci", a porównanie ilorazu inteligencji Aborygenów i dzieci z zespołem Downa to dobry sposób na argument na walkę z aborcją. To oczywiście dopiero początek długiej listy przewinień, których sam zainteresowany się zresztą wcale nie wstydzi.

bEgtBXcT

Można więc uznać, że połączenie się w Konfederację z Ruchem Narodowym i Grzegorzem Braunem było tym, czego potrzebowali wszyscy zainteresowani. Dziś partia oscyluje w granicach 7 procent poparcia, a ich kandydat na prezydenta, Krzysztof Bosak, zdobył ponad milion głosów w całym kraju. Taka kolej rzeczy jednych niezwykle cieszy, a innych skłania do refleksji nad dalszymi losami kraju.

Wzrost poparcia dla Konfederacji powoduje też entuzjazm jej liderów, jednak Janusz Korwin-Mikke ma z tym najwyraźniej pewien problem. Jak sam stwierdza w nowym poście opublikowanym na Twitterze, nie jest zadowolony z tego, że spada poparcie dla partii wśród mężczyzn, a rośnie wśród kobiet.

Nie ukrywam, że martwi mnie wyrażanie radości, że spadł procent popierających KONFEDERACJĘ mężczyzn. Moim celem jest mieć poparcie 40% mężczyzn i 5% kobiet. To mężczyźni torują drogę do zmian. Kobiety i tak w przyszłości podążają za mężczyznami - napisał Janusz na Twitterze, a wśród komentujących momentalnie się zagotowało.

bEgtBXcZ

Na odpowiedź nie trzeba było długo czekać, a internauci szybko wytknęli politykowi, że kolejny raz próbuje utrwalać krzywdzące stereotypy i traktować kobiety instrumentalnie.

"Korwin jak zawsze w formie - mizoginia i seksizm w pełnej krasie. Szkoda już na pana słów", "Konfederacja walczy o jak najlepszy wynik, PAN jest Konfederacją, niektóre pańskie wpisy są marketingowymi samobójami", "A jeszcze parę godzin temu Bosak mówił, że zależy mu na przekonaniu kobiet do Konfederacji. Szkoda, że partia traci przez takie głupkowate wpisy" - czytamy pod postem.

Wśród komentujących nie brakuje też opinii, że żeńska część wyborców Konfederacji nigdy nie miała łatwo, a takie wpisy jak ten jedynie uszczuplają potencjalny elektorat partii.

O czym Wy w ogóle mówicie? Nie wyobrażam sobie, żeby jakakolwiek kobieta miała popierać Konfederację - napisała jedna ze wzburzonych internautek.

bEgtBXda

A Wy sobie wyobrażacie?

bEgtBXdb
bEgtBXdu
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(155)
Ojojoj
12 miesięcy temu
Choćbyście tutaj 1000000 negatywnych artykułów przeciwników Trzaska, on i tak nie wygra :D:D:D
kys
12 miesięcy temu
najlepszy hot16 challenge
Anna
12 miesięcy temu
Chyba odwrotnie. To kobiety są kołem zamachowym. Gdyby nie one to faceci by tylko piwo pili przed tv
bEgtBXdv
eeeefeff
12 miesięcy temu
Tyle lat przekonuje, a nikogo nie przekonał. Ani tych "yntelygentnych" mężczyzn, ani głupich kobiet.
Wtf?
12 miesięcy temu
Prawdę powiedział przecież. Nie wiem, o co ta afera.
Najnowsze komentarze (155)
Gość
11 miesięcy temu
Panie Korwin niech pan ujawni swoja emeryture. Tak konfedracja o swojvh dochodach milczy i miczą. Narodowcy ksrzemu wszystko wyjdziecie. A te lasy za kupione co a narodowcy nie ujawnia swoje dochody.
Pytajacy
12 miesięcy temu
Ciemawe skąd miał Bosak na kampanie jak ma taki niski dochód z czego sie utrzymuja. Z czego sobie kampanie robia ile moze sponsorować korwin. Ile moze co. Popatrzeć tez tam z czego maja majatki przywódcy parti i narodowców i konfederatów z uczciwej pracy Bo wystmim wytymaja tylko nie sobie
Kda ge
12 miesięcy temu
Gwiazdor Bosak znowu gwiazdorzy do roboty nich sie weźmie bo ma 38 lat
Wyborca Boso
12 miesięcy temu
Bosak to nie tęczowi obrazili prezydenta tylko na odwrót kłamiecie dlatego macie tak niskie poparcie. I ty chciałes człowieku być prezydentem. Co wywiad. W radiu telewizji to kłamiesz. I żrecie sie miedxy sobą żałuje ze na ciebie oddałem głos
Mon
12 miesięcy temu
Seksizm po całości. Trzeba wiedzieć, kiedy ze sceny zejść...
Magda
12 miesięcy temu
No, duzo w tym prawdy. Wszystkie moje kolezanki mają identyczne piglady jak ich faceci. Pan Korwin opiera swoje wypowiedzi na badaniach naukowych.
Anna123
12 miesięcy temu
Tylko Konfederacja ! Nie dajcie się rozgrywac. Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego.
Stopr
12 miesięcy temu
Prośba do panów Prezydentów nie obwiniajcie sie na wzajem wyborcy i tak zagłosuja jak im serce dyktuje nie obwiniacjce sie na wzajem. Za to co zrobione źle czy dobrze. Nie pozwólcie żeby konfederaci i narodwcy doszli do władzy. Dość w tych wyborach narobili niezgody poróżnili poraz kolejny polaków młodym macą w głowach rasizmem jezykiem nienawisci do drugiego polaka i nie tylko do polaków. Doć nienawiści stalinizmu. Języka nienawisci do mmiejszości i opzycji do władzy doś nekania tęczowych bo dziaj oni a jutro wszyscy my
bEgtBXdn
Polak 2020
12 miesięcy temu
Narodowcą Konfederta udało się podpuścić pana prezydenta Dudę żeby na teczowych powiedział że to nie ludzie o to mim chodziło. Robić zadymę Oni do władzy absolutnej dażą po trupach. Siedzą w innternecie i szczuja na wszystkich i na każdego
Gość
12 miesięcy temu
Bosak jest tak uzależniony od komórki ze nawet w studiu telewizyjnym lekceważył dziennikarkę ona do niego helo panie pośle. Skandal to samo w sejmie sa obrady sejmu a Bosak ma wbity nos w komórkę. I tak wiecznie jeden kabaret ten sejm. Powiniem w sejmie być zakaz. Używania komórek podczas obrad sejmu. I takich utrzymujemy skandal
ereksio
12 miesięcy temu
Ma racje Pan Janusz. Ewolucja to ewolucja i nic z tym nie zrobisz. Oczywiście tęczowi homosie chcieliby równych praw. Po nich przyjdą pedofile,damscy bokserzy a w końcu seryjni mordercy i zabójcy. Wszyscy będą twierdzić, że przecież tacy się urodzili i w imię demokracji równe prawa im się należą. Kolejne marsze i parady będą miały zaakcentować poparcie społeczeństwa - tego zwiezionego autobusami z całego kraju , a nawet z zagranicy. Jednak ten nieznaczny odsetek ludzi wynaturzonych , ułomnych , wręcz upośledzonych nie tworzy demokracji która jak sobie przypominam oznacza większościowe rządy ludu . A kobiety , cóż , są piękne, miłe i na swój sposób mądre. Zawsze potrafią owinąć sobie mężczyznę- dominatora wokół palca. Z tm nawet Rysiu z Nowoczesnej sobie nie poradził. A tak na marginesie od polityki jest w życiu wiele lepszych zajęć dla kobiet . Wątpię aby piękne kobiety chciały wzorować się na posłankach byłej nowoczesnej. Nie dość że pyskate i mało inteligentne to na dodatek nie grzeszą urodą. I tu Pan Janusz ma rację. Ewolucja to ewolucja i nic z tym nie zrobisz.
Wyborca
12 miesięcy temu
Bosak się już wypowiedział na kogo zagłosuje na mmiejsze zło czyli na Dudę
Kda ge
12 miesięcy temu
Ja to się wogóle. dziwię ze który mądry dziennikasz chce rozmawiać. Konfederatami Narodowcami. Za ta nienawić za nie zgodę po miedzy polakami za te wypowiedzi na temat tęczowych. Nadawali Osadowski Jabłonowski na rzecz konfederacji jakie tam teksy w tych audycjach na żywo na temat. Teczowych ich matek. To ludzkie pojecie przechodzić czy wy dzienikarze tego nie słyszeliscie przez tyle miesiecy. Jakos na to nikt nie zwracał uwagi. Aż trudno uwieżyc ze tak polak moze być okrutny dla drugiego polaka. Zeszta nie tylko na temat teczowych. Tylko ze oni sie skupili na lewicę zeby zmiszczyć. Tak sie bawili w paskownicy dla Bosaka konfederacji
dama
12 miesięcy temu
po czesci ma racje na prezydenta startowala kobieta i co z tego wyszlo
...
Następna strona
bEgtBXdP