oppa
|

Jessica Mercedes ZNOWU padła ofiarą robotników z piekła rodem: "Zapłaciłam za coś MEGA DUŻO KASY i ktoś mi to zniszczył"

436
Podziel się

Spontaniczną twórczością ekipy remontowej influencerka pochwaliła się na Instagramie. Uda jej się zdobyć odszkodowanie za poniesione straty?

Jessica Mercedes ZNOWU padła ofiarą robotników z piekła rodem: "Zapłaciłam za coś MEGA DUŻO KASY i ktoś mi to zniszczył"
(fot. Instagram, @jemerced)

W ostatni czwartek Jessica Mercedes zapowiedziała, że trwający prawie dwa lata koszmar z renowacją nowo zakupionego mieszkania niedługo się skończy i że wreszcie będzie mogła przeprowadzić się do wyremontowanego lokalu. Okazuje się jednak, że robotnicy nie mają najmniejszego zamiaru ułatwiać swojej pracodawczyni trudnego okresu przejściowego. Nowymi rażącymi błędami swojej ekipy blogerka ponownie podzieliła się w poniedziałek na Instagramie.

"Problemów ciąg dalszy. Już weszłam do mieszkania, wczoraj nie mogłam wejść, bo impregnat się suszył. No i patrzcie, co mi zrobili. Panowie sobie wjechali papierem ściernym po moim betonie i mam wszędzie k***a ósemki. Super ósemeczki robimy, disco dance. Z****iście, jestem tak wściekła, zabiję tego robotnika. (...) Na przykład tu nie zrobili ósemek, jest śliczny beton, a tam komuś się chciało robić ósemki" - opowiedziała, prezentując dzieło nadgorliwości wynajętych robotników.

Zniszczona betonowa podłoga to jednak niejedyne zmartwienie Jessiki. Okazuje się bowiem, że robotnicy spartaczyli również zamontowanie kuchennej wyspy, umieszczając ją w stosunku do reszty kuchni pod ostrym kątem.

"Teraz kolejny błąd, pomijając, że mieli posprzątać, a nie posprzątali. Zamontowali wyspę niesymetrycznie, nierównolegle do kuchni. Z****iście. O i na przykład tu mam szerokie przejście, żeby sobie szerzej otworzyć szafy z****iście. Ale tu już mam tak wąziutko, bo tutaj jestem Umpa-Lumpem z Willy Wonki, ja nie potrzebuję dużo miejsca, jestem krasnoludkiem" - zażartowała wyraźnie zrezygnowana celebrytka.

Jessica zdaje sobie sprawę, że spora część jej widowni może uznać, że nie jest to poważny problem, ale zaznaczyła również, że wydała na wszystkie drobiazgi ogromną sumę pieniędzy i jest jej zwyczajnie przykro, gdy ktoś niszczy jej marzenie o pięknym mieszkaniu.

"Ja nie wiem co mam teraz zrobić, czy im powiedzieć, że nie zapłacę za kolejną pracę, czy mam im kazać się przenieść do hotelu i niech oni mi jeszcze raz wylewają cały beton? Nie wiem co mam zrobić, bo ja strasznie dużo zapłaciłam za ten beton i on był ok i oni go zniszczyli. Wiem, że pewnie niektórzy pomyślą: "Boże, ale ona ma problemy" - ale znowu zapłaciłam za coś mega dużo kasy i znowu mi to ktoś zniszczył. Jeden dzień mnie nie było" - mówi podłamana influencerka.

Macie jakieś rady dla Jessiki odnośnie radzenia sobie z ekipą remontową?

KOMENTARZE
(436)
Pola
4 tyg. temu
Nie dziwię się,ze jest zła. Płaci za to wiec nic dziwnego,ze chce mieć zrobione dobrze, każdy by sie zdenerwowal
Just
4 tyg. temu
Nie kumam- od miesięcy narzeka na tą ekipę zamiast ich zwolnić..
Klaudia
4 tyg. temu
Ma pecha dziewczyna. Serio mi jej szkoda!
1234
4 tyg. temu
Ona ma jakiegoś pecha z tymi robotnikami
Miki
4 tyg. temu
Niech ten jej remont w końcu się skończy Męczące to już na Maxa 😬
Najnowsze komentarze (436)
lalamido
3 tyg. temu
jakich ona ludzi zatrudnia. Budowałam dom, załatwiałam ekipy od wszystkiego, nie było mnie czasem i tydzień na budowie i WSZYSTKO było OK. Myślę, że jest to kwestia wieku inwestorki. Zobaczyli- młoda dziołcha, kasę ma, to można robić co się chce. Jess powinna mieć do pomocy kogoś bardziej ,,dorosłego", do którego panowie fachmanowie czuliby większy respekt
mario2012
3 tyg. temu
Dlaczego ona nie umyje Podłogi, i wszedzie widac brud! i jak umyje i wypastuje i bedzie ładnie
Magda7458
3 tyg. temu
Trzeba było siedzieć cały czas z dupą w mieszkaniu i mieć oko na ekipę, a nie zostawiać ich samopas.
Monika
4 tyg. temu
Żeby jeszcze gotowała w tej kuchni...
nicknick
4 tyg. temu
to wszystko wygląda tak strasznie tandetnie ze nawet złe wykonanie temu nie zaszkodzi
menel2
4 tyg. temu
Płytki, jak u menela w melinie... Uprzedzam pytania: wiem, bo bywam :)
Realista
4 tyg. temu
Witamy w realnym świecie.
Realista
4 tyg. temu
Witamy w realnym świecie.
Zycie
4 tyg. temu
Zderzenie z codziennymi problemami ludzi, a nie celebrycki swiat.
arch
4 tyg. temu
A gdzie architekt żeby to nadzorować ,warto było takiego wybrać który nadzoruje projekt od początku do końca i odpowiada za zniszczenia. może i sa to koszta, ale robotnicy generują non stop nowe.wiec bez wątpienia nie juz dawno by wyzerowało ,a na pewno byłoby skończone. przecież to nie zamek żeby tyle to trwało
Gienek Łopata
4 tyg. temu
A co to za jedna?
.....
4 tyg. temu
Już to nudne.......
tra la la
4 tyg. temu
Ojej ! Ona jest jakaś porażkowa ! Lepiej się od niej trzymać z daleka, bo co zdarzenie to porażka... ;)
Luna
4 tyg. temu
Jesss marmur w kuchni???? serio?? Granit lub kwarcyt tylko. Marmur chłonie wszystkie plamy. plam po winie nie usuniesz.
...
Następna strona