Trwa ładowanie...
Przejdź na
Goss
|

Joanna Opozda i Antek Królikowski SPIERAJĄ SIĘ o imię dziecka? Twierdziła, że już wybrali, on - że nie... "POROZMAWIAM SOBIE Z NIM"

121
Podziel się:

Ciężarna Joanna Opozda i Antek Królikowski wybrali się niedawno razem na ściankę. Podczas rozmów z dziennikarzami mieli jednak dwie wersje co do tego, czy wybrali już imiona dla pociechy. Asia była niepocieszona... "Tak powiedział?" - zdziwiła się w pierwszej chwili. Czeka ich poważna rozmowa?

Joanna Opozda i Antek Królikowski SPIERAJĄ SIĘ o imię dziecka? Twierdziła, że już wybrali, on - że nie... "POROZMAWIAM SOBIE Z NIM"
Joanna Opozda i Antek Królikowski spierają się o imię dziecka? (AKPA)

Joanna Opozda i Antek Królikowski już niebawem doczekają się narodzin wspólnej pociechy. Z początku para zaprzeczała, jakoby aktorka była w ciąży, jednak niedawno w końcu oficjalnie przyznali, że ich rodzina wkrótce się powiększy. Asia nie poszła natomiast w ślady znanych koleżanek i raczej nie opowiada o błogosławionym stanie w sieci.

Kilka dni temu Joanna OpozdaAntoni Królikowski pojawili się na ściance po dłuższej przerwie. Aktorska para dumnie pozowała w blasku fleszy, a aktor czule obejmował ciążowy brzuszek ukochanej. Choć wyglądali wtedy na szczęśliwych, to ostatnie tygodnie nie były dla nich łatwe, o czym Opozda sama mówiła w wywiadach.

Zobacz także: Joanna Opozda rozprawia się z hejtem: "Nie chcę negatywnej energii"

Podczas tego samego eventu aktorka potwierdziła w jednej z rozmów, że wraz z Antkiem mają już wybrane imiona dla pociechy. Niestety, chyba nie ustalili wspólnej wersji na wypadek pytań dziennikarzy, bo jeszcze w trakcie imprezy wyszło na jaw, że Królikowski zaprzeczał, jakoby podjęli już ostateczną decyzję w tej sprawie...

W efekcie Asia była dość zaskoczona, gdy reporterka Party poinformowała ją, że jej mężowi nic nie wiadomo na temat imion dla ich dziecka. Jak stwierdziła, najwyraźniej Antek nie jest jeszcze przekonany do jej wersji i musi z nim o tym pogadać.

Tak powiedział? - zapytała zdziwiona, po czym dodała: Ooo, okej. Ja tam mam [wybrane imiona - przyp.red.]. Może Antek nie jest jeszcze zdecydowany, to sobie z nim porozmawiam.

Chwilę później padło też pytanie o to, czy Asia zdradzi, jaki jest jej pomysł na imiona dla dziecka. Nie chciała jednak nic zdradzić i zaznaczyła, że dowiemy się tego wkrótce.

Myślicie, że w drodze do domu czekała ich poważna rozmowa?

Kuba Wojewódzki ma obsesję na punkcie Pudelka? Dowiecie się w najnowszym Pudelek Podcast!

Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(121)
Xyzetka
5 miesięcy temu
Czy w związku z ciążą pani Opozdy, która w świetle nauki jest naturalnym stanem, będziemy teraz maltretowani plotkami na temat państwa Królikowskich raz na kwadrans? Już info o patyczkach w nosie małżonka odmieniło przecież nasze życie.
Yyyy
5 miesięcy temu
Byleby to nie był Heniutek
Taaak
5 miesięcy temu
Patrze na zdjecia Opozdy z czasow zwiazku z Baronem. Aska nos jednak zrobila
gong
5 miesięcy temu
Córka Hela, syn Mietek, takie imiona na czasie wśród celebrytów
Breaking news
5 miesięcy temu
Te nowe zęby Antonia wyglądają bardzo sztucznie. Metamorfoza na niekorzyść, tak jak u Piaska. Chyba nie chciał odstawać od małżonki uzębieniem 🙃
Najnowsze komentarze (121)
Hhharon
5 miesięcy temu
Vincent Opizd...no ładnie.Kobieto módl się by bo zdrowe i olejowe, a nie o sukcesie.Pani już sukces zrobiła.powodzenia.
lolky
5 miesięcy temu
Do niedawna za imiona starodawne uważano Henryka, Franciszka, Antoniego, Julię, Heleny, Zofie czy Marie, kojarzone one były z innym pokoleniem, teraz przeżywają renesans. Ale osobiście wolę być Zofią, Julią czy Heleną niż Gają, Zuzią, Nelą czy Leną..
wic
5 miesięcy temu
Focie z gatunku: gdy żenisz się z kobietą, której nie kochasz, gdyz jest w ciąży.
Ola
5 miesięcy temu
Po ślubie zaprzeczała że jest w ciąży.. jak można być tak kłamliwym.
Dziwne
5 miesięcy temu
To ta Opozda to wyszła za mąż czy to był tylko pic weselny? Bo nadal Opozda? Wstydzi się nazwiska męża??????
że co?
5 miesięcy temu
wbrabiają królika w nie jego potomstwo?
Warszawiak
5 miesięcy temu
To jego dziecko? Bo chodzą plotki po Warszawie,ze niekoniecznie
Beata
5 miesięcy temu
Może będzie imię Beata ładne imię Beata z Albatrosa
aha
5 miesięcy temu
Czyli oni ze sobą nie rozmawiają, tylko na eventach
Nori
5 miesięcy temu
Hahaha rozmawiają przez ścianki, super para
gen
5 miesięcy temu
taka ladna, a z takim brzydkim musiala w ciaze zajsc... szkoda, jakby wybrala rownego sobie dziecko mialoby szanse na bardzo wyjatkowa urodę
Gertruda
5 miesięcy temu
Stefan będzie
story
5 miesięcy temu
Aktorka Małgorzata Pieńkowska poznała w młodości pewnego kawalera. Niestety rodzieliła ich ciąża innej kobiety, z którą się ożenił. Kobieta twierdziła ,ze to jego dziecko. Po latach okazało się,ze to nie jego dziecko. Teraz znów ów pan jest z Małgorzatą Pieńkowską.
czyżby
5 miesięcy temu
Powrót do Julii? Dla kogo się tak Antek stroi ostatnio?
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie