Trwa ładowanie...
Przejdź na
Tiga
|

Joanna Przetakiewicz broni roznegliżowanych zdjęć Sablewskiej: "To nie jest krzyk o atencję!"

120
Podziel się:

"To rodzaj cieszenia się sobą, dostaje komplementy, nic w tym dziwnego" - tłumaczy Asia.

Joanna Przetakiewicz broni roznegliżowanych zdjęć Sablewskiej: "To nie jest krzyk o atencję!"
Maja Sablewska, Joanna Przetakiewicz (Instagram, Pudelek Exclusive, Instagram, Pudelek Exclusive)
bETVyrhN
Zobacz także: Joanna Przetakiewicz o negliżu Mai Sablewskiej: "To nie jest krzyk o atencję"

Maja Sablewska to jedna z tych celebrytek, które przeszły "spektakularną metamorfozę" i lubią chwalić się tym w mediach społecznościowych. Zdjęcia w mocnym negliżu to już jej znak rozpoznawczy. Niestety, nie wszyscy fani reagują na to pozytywnie, a zdaniem niektórych pozowanie topless gdzie się tylko da to już przesada.

bETVyrhP

W obronę koleżankę z branży postanowiła wziąć Joanna Przetakiewicz, która w rozmowie z Michałem Dziedzicem tłumaczy, że takie zdjęcia to tylko przejaw "cieszenia się samą sobą" i to samo robiły amerykańskie feministki wiele lat temu.

Maja jest lubianą osobą i nie potrzebuje krzyczeć o atencję. Mało kto wie, że feministki w Stanach w latach 60. pierwsze co zaczęły robić to nagie akty. Mówiły: my nie po to robimy, żeby uwodzić facetów, my chcemy pokazać swoje ciało, bo je lubimy, nie tylko dlatego, żeby było obiektem seksualnym, ale dlatego, że cieszymy się swoją nagością, nie mamy ograniczeń, nie krępujemy się. Rozumiem kobiety, które się krępują i nie mają na to ochoty - te się nie rozbierają, każdy robi to, na co ma ochotę.

Przekonała Was?

bETVyrhV
bETVyrhW
bETVyriq
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(120)
xxx
2 lata temu
obie fatalne za duzo bialego proszku
Majka
2 lata temu
To jest rozpaczliwy krzyk o akceptację i ogromne parcie na szkło...
gość
2 lata temu
Kobieta, upstrzona tatuażami, jak krowi placek muchami, to jedynie wybryk natury, a nie KOBIETA!
bETVyrir
Kokomora
2 lata temu
Jest dokładnie na odwrót, jak się lubi i kocha swoje ciało to się nie szuka potwierdzenia tego w oczach innych. Ludzie nie kochają siebie i dlatego media społecznościowe tak kwitną, bo pozwalają dostać trochę uznania z zewnątrz.
Jaaaaaaa
2 lata temu
"Dostaje komplementy" czyli jednak niska samoocena i kompleksy... typowe...
Najnowsze komentarze (120)
RyanC
2 lata temu
Jest piękna i ma prawo pokazywać się w tej odsłonie. Kiedy jak nie teraz? Chyba lepiej jak ktoś się cieszy sobą niż użala nad sobą. Ludzie zluzujcie.
Deyn
2 lata temu
Sablewska to perfidna la puta zakłamana do szpiku kości - ona już nie czuje że łże jak pies. I jeszcze wmawia że jest prawdomôwna oszukując bez mrugnięcia okiem. Szajbuska opètana przez odrażającego diabła 👹 - alimenciarza, szarpidrutę bez talentu i pedała w jednym. Największy kompleks Sablewskiej: homoseksualizm - jest lesbijką i taka jest jedyna i święta prawda.
Truth
2 lata temu
Maja Sablewska - lat: 40; płeć: babo-chłop; zawód: przykrywka dla pedałów najgorszego sortu.
Lexikon
2 lata temu
To sobie Przetakiewicz ambasadorkę wynajęła - lesbijkę kryjącą się szpetną ciotą z parciem na szkło. Pozerzy bez morale zaprzedajni dla fejmu - śmiecie na tym świecie.
Marecki
2 lata temu
Nieciekawie
Kan
2 lata temu
ale Chemtrailsy nad Hollywood, masakra! czemu ludzie się się ekscytują sesją do playboya?
Jola
2 lata temu
Schizofreniczna Maja symuluje że ma mężczyznę i ten kanapki jej robi. - Kto te kanapki robi? - a no taki jeden sflaczały dziad, antymęska ciota - pazerny lansu gej kanapki lesbijce robi. O zgrozo. Choroba w pustym łbie Majki postępuje 🤯.
Jolka
2 lata temu
Schizofreniczna Maja symuluje że ma mężczyznę i ten kanapki jej robi. - Kto te kanapki robi? - a no taki jeden sflaczały dziad, antymęska ciota - pazerny lansu gej kanapki lesbijce robi. O zgrozo. Choroba psychiczna Majki postępuje 🤯.
bETVyrij
Edek
2 lata temu
Tragedia.
Eda
2 lata temu
Fatalnie ta pani i te tatuaże. O co tu chodzi wstawila ją. Obie niski poziom
Nela
2 lata temu
Krzyk rozpaczy i łaknienie atencji za wszelką cenę! Po internetach właśnie krąży filmik gdzie sablewska w towarzystwie dwóch niechlujnych skurwysynów, ubogich intelektualnie zniewieściałych niczym cioty ćwoków, z pato-rodzinki belzebubiej 👹👺 (jeden i drugi spłodził dziecko i porzucił - lanserzy i egoiści spedaleni!) - w ich towarzystwie Majka S. o 3 nocą ćpa i chleje wódę jak stara pijaczka!!! Skończyła strasznie kobieta!!!
😁😁😁
2 lata temu
głupie Plastyki 😄😄😄😄😄dwa
Joanna
2 lata temu
Dlaczego ciagle się używa źle słowa atencja. Atencja to szacunek a nie uwaga !
Kate
2 lata temu
Gdzie tu nagość?Zazdrośnicy!majtki są piersi subtelnie zakryte,piękna zgrabna kobieta ma czym się pochwalić to to robi,czemu nie?Przepiękne zdjęcia!
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bETVyrjc
bETVyrjd
bETVyrje
bETVyrjf
bETVyrjg
bETVyriL