Trwa ładowanie...
Przejdź na
Baby
|

Julia Wieniawa twierdzi, że nie mogła wygrać "TzG" przez "łatkę faworytki": "NIE JESTEM ŚLEPA"

865
Podziel się

"W kontekście tego, co dzieje się w naszym kraju i na świecie, walka o kryształową kulę nie ma żadnego znaczenia" - dodała celebrytka.

Julia Wieniawa twierdzi, że nie mogła wygrać "TzG" przez "łatkę faworytki": "NIE JESTEM ŚLEPA"
Julia Wieniawa skomentowała wygraną Edyty Zając (ONS, Instagram)
bEgSTRBx

Ostatnia edycja Tańca z gwiazdami była szczególnie emocjonująca nie tylko ze względu na liczne zawirowania wokół programu i dość nieoczekiwane "zmiany kadrowe". W finale tanecznego show zmierzyły się dwie zdeterminowane i waleczne celebrytki, które od kilku odcinków wyrastały na faworytki. Można było się spodziewać, że podczas ostatnich występów dadzą z siebie wszystko.

Co prawda media obwieściły wygraną Julii Wieniawy jeszcze przed startem formatu, ale młoda aktorka nie była zadowolona z tych publikacji. Zdaniem celebrytki narobiły one więcej szkody niż pożytku. Nie omieszkała przypomnieć o tym w wywiadzie, którego udzieliła po tym, gdy Edyta Zając zgarnęła kryształową kulę.

bEgSTRBz

Nazywali mnie faworytką, a one nigdy nie wygrywają. Byłam na to przygotowana i nie było to dla mnie zaskoczeniem. Jesteśmy wdzięczni, że doszliśmy do finału i pożegnaliśmy się godnie z programem. Uważam, że Edyta wygrała też zasłużenie, bo naprawdę zrobiła ogromny rozwój, my ją bardzo lubimy prywatnie. A takie dawanie łatki faworytki? Ja nie jestem ślepa i widzę te wasze komentarze, i przez to, że tak piszecie, nie mam szansy nawet wygrać. Ja tu przyszłam dla siebie, a nie dla punktacji i zwycięstwa - stwierdziła nieco podminowana Wieniawa w rozmowie z Pomponikiem.

Zobacz także: Julia Wieniawa zdradza, jak radzi sobie z krytyką. "Takie słowa tylko mnie motywują"

Warto przypomnieć, że na Instagramie Wieniawę śledzi ponad 1,8 miliona fanów, a Zając nieco ponad 120 tysięcy. Jak się okazało, medialny rozgłos i ogromne zasięgi w mediach społecznościowych nie zawsze zapewniają wygraną.

bEgSTRBF

Trzeba jednak oddać Julii, że w czasie trwania programu dwukrotnie poruszyła palącą kwestię praw odbieranym kobietom przez rząd i solidaryzowała się z protestującymi na ulicach całej Polski. Do tej sprawy nawiązała też w rozmowie.

W kontekście tego, co dzieje się w naszym kraju i na świecie, walka o kryształową kulę nie ma żadnego znaczenia. Dziś walczą kobiety o nasze prawa i to jest dla mnie najważniejsze. Przez to wszystko ja straciłam parcie na zwycięstwo - dodała Wieniawa w wywiadzie.

Oceniacie przegraną Julki w finale tak samo jak ona?

bEgSTRBG
bEgSTRBH
bEgSTRCa
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(865)
Twój Nick
8 miesięcy temu
Uuu Julka, zazdrość przez ciebie przemawia. Przegrywać też trzeba umieć ;)
Ania
8 miesięcy temu
Julka pokory trochę
Gosc
8 miesięcy temu
Edyta jest piękna:)
bEgSTRCb
nachalna
8 miesięcy temu
Wieniawa ludzie oceniaja nie tylko taniec--podobnie jak w wyborach miss nie tylko uroda sie liczy--liczy sie wykształcenie ,klasa takt ,skromnosc ,obycie,,tobie kochana tego brakuje---Wieniawa brak szkoły obycia ,chamska ,krzykliwa,brak skromnosci,pokory --ludzie nie lubia takiej nachalnej promocji
citizen
8 miesięcy temu
Nikt Cię nie lubi, wyskakujesz ludziom z lodówki! Dlatego mają Cię dosyć. Może czas wyciągnąć z tego wnioski a nie teraz umniejszać wygraną Edyty. Trochę pokory dziewczynko, zachowaj inside joke dla siebie, żal.
Najnowsze komentarze (865)
Anna
4 miesiące temu
I tu się kochanie myślisz, owszem tańczyłaś poprawnie ale na kulę nie zasłużyłaś. Obejrzy taniec Agaty Kuleszy to zozumiesz tak wygląda i zachwyca taniec w jej wykonaniu. A przedewszystkim skromności nigdy za wiele.
niki
8 miesięcy temu
Łatka faworytki? Byłaś słaba, i nikt cię nie lubi za to, ze niepotrzebnie wciskasz się wszędzie, gdzie się da. Opanuj się dziewczyno, bo parcie na szkło bokiem już ci wychodzi
basia
8 miesięcy temu
po coś Julka namalowała sobie na łapce znaczek solidarnościowy z kobietami, nie wiesz co cię jeszcze w życiu spotka, dziękuj Bogu że jesteś taka jaka jesteś. Nagroda za to nie wyszła ci na dobrze
Mania
8 miesięcy temu
Nie jestem fanką Wieniawy, ale uważam, że tańczyła znacznie lepiej. Dynamika tańca, wyrażanie emocji ona cała była tańcem. Edyta owszem poczyniła duże postępy, ale w jej tańcach nie było tylu emocji. Ale to jest tylko moje zdanie, więc proszę nie hejtować :)
ola
8 miesięcy temu
Julia jest piękną młodą kobietą. Moim zdaniem ładniejszą od Edyty. Tańczyła rewelacyjnie. Szkoda tylko, że nie wie co to skromność i pokora.
widz
8 miesięcy temu
Nie przepadam za Wieniawą, brak jej pokory i skromności, ale uważam, że tańczyła lepiej od Zając.
jagoda
8 miesięcy temu
Trzeba przyznać, że nawet w programach rozrywkowych też już nie ma sprawiedliwości tylko ustawki. Może Edyta jest skromniejsza od Julki ale w tańcu duuuużo słabsza i nie powinna wygrać. No cóż ? jaka władza taki kraj ! PRZYKRE !!! Trzeba przestać oglądać te wszystkie zakłamane formaty
nina
8 miesięcy temu
EDYTA to elegancja i subtelnosc .Wieniawa trzesla tylko posladami z krotkimi grubymi nogami jej taniec nadawal sie do baru na tance przy rurze
bEgSTRBT
romanadam
8 miesięcy temu
Nie przepadam za Wieniawą ale muszę przyznać ,że była lepsza
Aga
8 miesięcy temu
Niby to nie ma znaczenia A walczyłaś...coś tu się chyba nie zgadza.... żałosne
Magda
8 miesięcy temu
Fajnie, że w końcu wygrał inny tancerz.
gosc
8 miesięcy temu
przynajmniej miała Stefano na wyłącznośc
Kazia
8 miesięcy temu
Wygrala lepsza
jolanta
8 miesięcy temu
A może ludzie wybrali osobę równie ładnie tańczącą, ale skromną.
...
Następna strona
bEgSTRCv