Trwa ładowanie...
Przejdź na
Baby
|

Julia Wieniawa twierdzi, że nie mogła wygrać "TzG" przez "łatkę faworytki": "NIE JESTEM ŚLEPA"

865
Podziel się:

"W kontekście tego, co dzieje się w naszym kraju i na świecie, walka o kryształową kulę nie ma żadnego znaczenia" - dodała celebrytka.

Julia Wieniawa twierdzi, że nie mogła wygrać "TzG" przez "łatkę faworytki": "NIE JESTEM ŚLEPA"
Julia Wieniawa skomentowała wygraną Edyty Zając (ONS, Instagram)
bEKkTkBN

Ostatnia edycja Tańca z gwiazdami była szczególnie emocjonująca nie tylko ze względu na liczne zawirowania wokół programu i dość nieoczekiwane "zmiany kadrowe". W finale tanecznego show zmierzyły się dwie zdeterminowane i waleczne celebrytki, które od kilku odcinków wyrastały na faworytki. Można było się spodziewać, że podczas ostatnich występów dadzą z siebie wszystko.

Co prawda media obwieściły wygraną Julii Wieniawy jeszcze przed startem formatu, ale młoda aktorka nie była zadowolona z tych publikacji. Zdaniem celebrytki narobiły one więcej szkody niż pożytku. Nie omieszkała przypomnieć o tym w wywiadzie, którego udzieliła po tym, gdy Edyta Zając zgarnęła kryształową kulę.

bEKkTkBP

Nazywali mnie faworytką, a one nigdy nie wygrywają. Byłam na to przygotowana i nie było to dla mnie zaskoczeniem. Jesteśmy wdzięczni, że doszliśmy do finału i pożegnaliśmy się godnie z programem. Uważam, że Edyta wygrała też zasłużenie, bo naprawdę zrobiła ogromny rozwój, my ją bardzo lubimy prywatnie. A takie dawanie łatki faworytki? Ja nie jestem ślepa i widzę te wasze komentarze, i przez to, że tak piszecie, nie mam szansy nawet wygrać. Ja tu przyszłam dla siebie, a nie dla punktacji i zwycięstwa - stwierdziła nieco podminowana Wieniawa w rozmowie z Pomponikiem.

Zobacz także: Julia Wieniawa zdradza, jak radzi sobie z krytyką. "Takie słowa tylko mnie motywują"

Warto przypomnieć, że na Instagramie Wieniawę śledzi ponad 1,8 miliona fanów, a Zając nieco ponad 120 tysięcy. Jak się okazało, medialny rozgłos i ogromne zasięgi w mediach społecznościowych nie zawsze zapewniają wygraną.

bEKkTkBV

Trzeba jednak oddać Julii, że w czasie trwania programu dwukrotnie poruszyła palącą kwestię praw odbieranym kobietom przez rząd i solidaryzowała się z protestującymi na ulicach całej Polski. Do tej sprawy nawiązała też w rozmowie.

W kontekście tego, co dzieje się w naszym kraju i na świecie, walka o kryształową kulę nie ma żadnego znaczenia. Dziś walczą kobiety o nasze prawa i to jest dla mnie najważniejsze. Przez to wszystko ja straciłam parcie na zwycięstwo - dodała Wieniawa w wywiadzie.

Oceniacie przegraną Julki w finale tak samo jak ona?

bEKkTkBW
bEKkTkBX
bEKkTkCq
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(865)
Twój Nick
12 miesięcy temu
Uuu Julka, zazdrość przez ciebie przemawia. Przegrywać też trzeba umieć ;)
Ania
12 miesięcy temu
Julka pokory trochę
Gosc
12 miesięcy temu
Edyta jest piękna:)
bEKkTkCr
nachalna
12 miesięcy temu
Wieniawa ludzie oceniaja nie tylko taniec--podobnie jak w wyborach miss nie tylko uroda sie liczy--liczy sie wykształcenie ,klasa takt ,skromnosc ,obycie,,tobie kochana tego brakuje---Wieniawa brak szkoły obycia ,chamska ,krzykliwa,brak skromnosci,pokory --ludzie nie lubia takiej nachalnej promocji
citizen
12 miesięcy temu
Nikt Cię nie lubi, wyskakujesz ludziom z lodówki! Dlatego mają Cię dosyć. Może czas wyciągnąć z tego wnioski a nie teraz umniejszać wygraną Edyty. Trochę pokory dziewczynko, zachowaj inside joke dla siebie, żal.
Najnowsze komentarze (865)
Anna
8 miesięcy temu
I tu się kochanie myślisz, owszem tańczyłaś poprawnie ale na kulę nie zasłużyłaś. Obejrzy taniec Agaty Kuleszy to zozumiesz tak wygląda i zachwyca taniec w jej wykonaniu. A przedewszystkim skromności nigdy za wiele.
niki
12 miesięcy temu
Łatka faworytki? Byłaś słaba, i nikt cię nie lubi za to, ze niepotrzebnie wciskasz się wszędzie, gdzie się da. Opanuj się dziewczyno, bo parcie na szkło bokiem już ci wychodzi
basia
12 miesięcy temu
po coś Julka namalowała sobie na łapce znaczek solidarnościowy z kobietami, nie wiesz co cię jeszcze w życiu spotka, dziękuj Bogu że jesteś taka jaka jesteś. Nagroda za to nie wyszła ci na dobrze
Mania
12 miesięcy temu
Nie jestem fanką Wieniawy, ale uważam, że tańczyła znacznie lepiej. Dynamika tańca, wyrażanie emocji ona cała była tańcem. Edyta owszem poczyniła duże postępy, ale w jej tańcach nie było tylu emocji. Ale to jest tylko moje zdanie, więc proszę nie hejtować :)
ola
12 miesięcy temu
Julia jest piękną młodą kobietą. Moim zdaniem ładniejszą od Edyty. Tańczyła rewelacyjnie. Szkoda tylko, że nie wie co to skromność i pokora.
widz
12 miesięcy temu
Nie przepadam za Wieniawą, brak jej pokory i skromności, ale uważam, że tańczyła lepiej od Zając.
jagoda
12 miesięcy temu
Trzeba przyznać, że nawet w programach rozrywkowych też już nie ma sprawiedliwości tylko ustawki. Może Edyta jest skromniejsza od Julki ale w tańcu duuuużo słabsza i nie powinna wygrać. No cóż ? jaka władza taki kraj ! PRZYKRE !!! Trzeba przestać oglądać te wszystkie zakłamane formaty
nina
12 miesięcy temu
EDYTA to elegancja i subtelnosc .Wieniawa trzesla tylko posladami z krotkimi grubymi nogami jej taniec nadawal sie do baru na tance przy rurze
bEKkTkCj
romanadam
12 miesięcy temu
Nie przepadam za Wieniawą ale muszę przyznać ,że była lepsza
Aga
12 miesięcy temu
Niby to nie ma znaczenia A walczyłaś...coś tu się chyba nie zgadza.... żałosne
Magda
12 miesięcy temu
Fajnie, że w końcu wygrał inny tancerz.
gosc
12 miesięcy temu
przynajmniej miała Stefano na wyłącznośc
Kazia
12 miesięcy temu
Wygrala lepsza
jolanta
12 miesięcy temu
A może ludzie wybrali osobę równie ładnie tańczącą, ale skromną.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEKkTkDc
bEKkTkDd
bEKkTkDe
bEKkTkDf
bEKkTkDg
bEKkTkCL