Witek
|

Karol Strasburger żali się w śniadaniówce: "Według niektórych największym problemem jest to, o ile moja żona jest ode mnie młodsza..."

310
Podziel się

Prezenter nie zamierza przejmować się opiniami innych. "Wiek mnie nie niepokoi" - zapewnił.

Karol Strasburger żali się w śniadaniówce: "Według niektórych największym problemem jest to, o ile moja żona jest ode mnie młodsza..."
(ONS)

Odkąd Karol Strasburer został ojcem, zainteresowanie jego osobą wzrosło jeszcze bardziej. Gospodarz Familiady pod koniec listopada powitał na świecie córeczkę. 72-latek zdecydował się na założenie rodziny stosunkowo późno. Choć początkowo zapewniał, że nie zamierza rozprawiać na temat pociechy, najwyraźniej szybko zmienił zdanie, bowiem na bieżąco komentuje rolę, z jaką przyszło mu się zmierzyć.

Przy okazji doniesień na temat późnego ojcostwa jak bumerang wraca też temat jego młodszej żony. W sierpniu minionego roku prezenter poślubił o 36 lat młodszą Małgorzatę Weremczuk. Okazuje się, że, choć rodzicielstwo przynosi Starsburgerowi dużo radości, co rusz musi mierzyć się z nieprzychylnymi komentarzami tych, którzy wypominają mu różnice wieku zarówno między nim a ukochaną, jak i nim a córeczką:

Wiek mnie nie niepokoi. Największym problemem według niektórych jest to, o ile moja żona jest młodsza ode mnie, a o ile ja jestem starszy od dziecka... - żalił się w Dzień Dobry TVN.

Gwiazdor nie zamierza jednak brać do siebie opinii innych. Podczas wizyty w śniadaniówce stwierdził, że życie pisze różne scenariusze i zdradził, że on sam stracił przedwcześnie mamę:

Straciłem mamę, będąc na pierwszym roku studiów. A przecież byłem urodzony przez "normalnych rodziców". "Normalnych" w tym znaczeniu, że nie było takiej różnicy wieku między nimi. Los różnie nami kieruje. Wiadomo, że większe prawdopodobieństwo na odejście z tego świata ma człowiek starszy niż młodszy. Ale w życiu różnie bywa - prawił optymistycznie.

Zdrowe podejście?

KOMENTARZE
(310)
Keight
4 tyg. temu
Karol, a czego się spodziewałeś? Duża różnica wieku zawsze będzie gorącym tematem, bo trudno wyjaśnić, ze komuś zdrowemu podoba się jak na nim leży stary dziad/baba. I to nie hejt, tylko zdrowo rozsądkowe podejście. Nikt mi nie wmówi, ze za tym kryje się miłość. Jeśli już babka chce mieć bogatego kolesia, to nie może wziąć młodego? Bierze starego, bo tylko taki się zainteresuje. Faceci to takie proste konstrukcje. Tez taki myśli, ze ona zakochana... oj panowie, panowie, życzę Wam mądrej starości 😋
życzliwa
4 tyg. temu
Pan Karol nikogo nie porzucił, nie rozwiódł się ,jest wolnym człowiekiem, nie miał dzieci więc nic nie miał do stracenia, dobrze zrobił i życzę powodzenia.
spa
4 tyg. temu
Nie, oczywiście wiek Strasburgera to nie problem - schyli się do dziecka i już sie nie wyprostuje. Taka prawda. Znajoma ma męża starszego o 20 lat, dziecko urodził, gdy jej mąż miał 60 kilka. Facet ma dwa biodra do wymiany, chodzi o kulach i nie nadąża za dzieckiem. Taka prawda
Agat
4 tyg. temu
Współczuję tej kobiecie przyszłości, która ją czeka u boku starzejącego się męża. Młodzi powinni być z młodymi, różnica wieku 7-15 lat jest okej, nie ma przepaści, różnicy pokoleń, ale te prawie 4 dychy to już jest galaktyka. Zaraz zaczną się choroby, ogólne spowolnienie organizmu, utrata sił, widoczne zmiany fizyczne. Za 8 lat p. Karol będzie staruszkiem, ona kobietą jeszcze nie starą, a już po przytłaczających doświadczeniach ze starością swojego męża (która jednak jest inna od starości rodziców). :-/
Nnnnńnn
4 tyg. temu
Skoro sie do tego odniósł, to chyba sie przejął
Najnowsze komentarze (310)
koko38
3 dni temu
Pan Karol jak bedzie dymal to ona wate w uszy wsadzi zeby nie slyszala jak kosci chrzeszczo.
Blenders
1 tyg. temu
W filmie Planeta Singli 2 potraktowałeś pieska jak by to jakiś przedmiot był,ty Stary Capie.Tak ciebie potraktuje za 10 lat twoja żonka.
Zula
3 tyg. temu
Uważam że należą się Panu Karolowi gratulacje i życzenia dobrego zdrowia by mógł wychować córeczkę, a może i synka jeszcze. Człowiek niczego złego nie zrobił nikogo nie skrzywdził więc ma prawo do szczęścia.
Ada pozdrawia
3 tyg. temu
Poleciec na stare suchary!!!! Koniec swiata!!
Teresa M
3 tyg. temu
Pan Karol nikogo nie skrzywdził, do końca opiekował się chorą żoną, nie miał dzieci. To że ponownie ożenił się i udało mu się jeszcze stworzyć pełną rodzinę to jego sprawa. Życzę mu jeszcze dużo zdrowia żeby jak najdłużej był tak sprawny jak obecnie i cieszył się swoim szczęściem (córeczką i żoną).
JANA
3 tyg. temu
KAROL. OLEJ TO. ŻYCZĘ. SZCZĘŚCIA. 60LATKA.TO.Z ZAZDROŚCI.
Barbara
3 tyg. temu
Ona ta Karola żona czyżby garbata Karol na starsc dzieci jak dziecko powie pradxiadku
Anna
3 tyg. temu
A może warto zająć się własnym życiem??? Musi być ono bardzo nieudane...stąd ta zawiść!!! Miałam męża znacznie starszego od siebie ale tyle miłości co dostałam od Niego starczy mi do końca życia... odszedł fizycznie ale pozostawił piękne wspomnienia ❤️Panie Karolu dużo szczęścia dla całej Waszej Rodziny 🌻🍀🌈
Janka
3 tyg. temu
Ciekawe dlaczego usuwacie pozytywne komentarze a zostawiacie komentarze ludzi którzy potrafią tylko opluwać i drwić
Ewa
3 tyg. temu
Będziecie miał komu swój dorobek zostawić ,a i trochę rodzicielstwem się pocieszyć ,różne są sytuacje
Gol
3 tyg. temu
A zostawcie tego pana i jego rodzinę w spokoju ! A co komu do domu jak chałupa nie jego !
Kwiat lotosu
3 tyg. temu
To tylko sprawa małżonków!!!!!! Bądźcie daleko od plotek !!!!! Jest ok!!!Ważne są miłość,szacunek obojga i zaufanie!!!!!
gonzo
3 tyg. temu
Przynajmniej to kobieta a nie on czy ono
Nieźle
3 tyg. temu
Trąci dewiacią tudzież pedofilią
...
Następna strona