Trwa ładowanie...
Przejdź na
KW
|

Kasia Tusk zwraca się do ojca w drodze na protest po wyroku TK: "NIE PRZYJECHALIŚMY TUTAJ DLA CIEBIE. Przyjechaliśmy dla twoich wnuków"

1114
Podziel się:

Kasia Tusk zapowiedziała udział w niedzielnym proteście na placu Zamkowym w Warszawie. "Osiem tygodni po porodzie, z dwójką małych dzieci i pracą na głowie" - relacjonuje blogerka.

Kasia Tusk zwraca się do ojca w drodze na protest po wyroku TK: "NIE PRZYJECHALIŚMY TUTAJ DLA CIEBIE. Przyjechaliśmy dla twoich wnuków"
Kasia Tusk wybiera się na protest po wyroku TK (akpa)
bEISnDud

Pod koniec sierpnia na świat przyszło drugie dziecko Kasi Tusk i jej męża Stanisława Cudnego. Córka byłego premiera stara się jednak być szczera ze swoimi fanami i często podkreśla, że przy dwójce dzieci nie ma zbyt dużo wolnego czasu. Mimo wszystko nie narzeka, bo, jak sama przyznała, macierzyństwo sprawia jej dużo radości.

Teraz Kasia Tusk, razem z mężem i córkami, postanowiła wybrać się do Warszawy na manifestację w obronie obecności Polski w Unii Europejskiej. Przed kilkoma dniami Donald Tusk opublikował nagranie, za pośrednictwem którego zaprosił wszystkich na protest ws. wyroku Trybunału Konstytucyjnego.

bEISnDuf

Zobacz także: Kasia Tusk na spotkaniu z fanami

Influencerka opublikowała zdjęcie z pociągu, na którym trzyma kilkumiesięczne dziecko i zapowiada obecność na niedzielnej manifestacji:

Osiem tygodni po porodzie, z dwójką małych dzieci i pracą na głowie, miałam lepsze pomysły na spędzenie niedzieli niż telepanie się 365 kilometrów do Warszawy. Ale cały czas chodziło mi po głowie pytanie: jeśli mi nie będzie chciało się iść na ten marsz, to jak mogę oczekiwać, żeby ktoś inny zrobił to za mnie? - czytamy na InstaStory Kasi Tusk.

bEISnDul

Polska nie może zostać sama. Nie chcę, aby moje dzieci dorastały poza Europą. Nie wysłałeś nam osobistego zaproszenia @donaldtusk, ale nie obrażamy się, bo nie przyjechaliśmy tutaj dla Ciebie, nie myśl sobie - żartuje córka byłego premiera. Jesteśmy tu dla Twoich wnuków, bo to o przyszłość nowych pokoleń chodzi - podsumowała.

A jeśli chcecie się dowiedzieć na przykład tego, dlaczego niektóre gwiazdy nie chcą z nami rozmawiać, zapraszamy do odsłuchania nowego odcinka Pudelek Podcast!

PUDELEK PODCAST! Kto nie rozmawia z Pudelkiem oraz wylewna Wieniawa i fetysz Barona

bEISnDum
bEISnDun
bEISnDuG
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(1114)
Heh
7 dni temu
Pracą na głowie? 🤣 I tu skończyłam czytać, bo aż mi kawa nosem poleciała 😄
Bro
7 dni temu
Z praca na głowie ? Jaka ? Robieniem sobie zdjęć .
Miauczyńska
7 dni temu
A ja mam ich wszystkich dość! PiS wysłałabym w kosmos ale jak widzę Tuska to mi się ulewa. Razem z Kaczorem przywiązać do rakiety i sayonara! Kaśka też mi wielką męczennica i wojowniczka. Lansiara w markowych ciuszkach, a w głowie pustka. Nie mam ochoty tych twarzy więcej oglądać. Serio zmęczona jestem polskimi politykamini ich "wyjątkowymi" latoroślami. POwska księżniczka. Zjedz snickersa Kaśka.
bEISnDuH
Mumi
7 dni temu
Niech tylko pamięta, że te dzieci to przez 20 lat chodzące,, udręki".
Aaaaaaa
7 dni temu
Kinga D 🌈 jest Andrzej wie ?
Najnowsze komentarze (1114)
WITTORIO
3 dni temu
Influencerka - CO TO ZA ZAWÓD?
Dorota
3 dni temu
Nie mogła do niego zadzwonić lub babci która mu doradza? Ależ nie, Ona lubi rozmawiać z ojcem na forum żeby wszyscy widzieli jak się kochają. To jest żenujące.
Monika
3 dni temu
On wszystkich z rodziny wciąga w politykę, krzywdę im robi. Jeszcze żona powinna się wypowiedzieć. Co to za rodzina? żenua.
pogba
3 dni temu
Zniszczyli dorobek 60 lat pracy Polaków rozsprzedali za symboliczne sumy,WP niech pokaże dziewczyny z byłych PGR
obosz
3 dni temu
Kasiu, pradziadek z Wehrmachtu byłby z ciebie taki dumny.
Ha Ha
4 dni temu
Po co rząd jak mamy unie europejską i Praworządność w państwach członkowskich
MAX
4 dni temu
kasia ma przewrocone w glolwie z zaczyna byc w innym swiecie
Goźdź
4 dni temu
Ojciec nie zaprosił, bo mu pewnie głupio, że gadał o 20 latach udręki, a sam sobie dwoje strzelił 😂 i jak tu teraz córce w oczy spojrzeć 😂
bEISnDuz
Aga
4 dni temu
Łomatko, Kaśka ruda po ojcu. Klękajcie narody.
zbrozło
5 dni temu
Dmowski na zamek !
Filutka
5 dni temu
Żyje z nazwiska ojca, to czego można się spodziewać... wielkie halo....
DanKa
5 dni temu
Ależ mi to praca! Zerowanie na głupocie innych! A jeszcze jedno - Czy pani dzieci są inne od naszych! Bo pani tatuś powiedział że dzieci to udręka ,a pani twierdzi że jest pani szczęśliwą matką a pani dzieci są cudowne i boi się pani o ich przyszłość!Jak w wyniku rządów pani tatusia zamknięto "mój" zakład pracy to ledwo starczało nam na jedzenie dla syna ( dla nas to niekoniecznie) i nie martwiłam się czy wyjedzie do innego kraju tylko co dać mu jeść!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
~obserwator
5 dni temu
Wzruszony jestem. Kasiu zobacz film Lewy Czerwcowy. Zapytaj tatę co robi....
rowek
5 dni temu
a cóż to znowu ta Pani ma do powiedzenia, nie skalała się żadną pracą i ma nas pouczać, chore
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEISnDvs
bEISnDvt
bEISnDvu
bEISnDvv
bEISnDvw
bEISnDvb