Trwa ładowanie...
Przejdź na
KAS
|

Kossakowski NIE POWIEDZIAŁ MAMIE o rozstaniu z Wojciechowską?!

159
Podziel się:

Wyszło niezręcznie... Matka Przemysława Kossakowskiego dotychczas bardzo dobrze wypowiadała się na temat Martyny Wojciechowskiej.

Kossakowski NIE POWIEDZIAŁ MAMIE o rozstaniu z Wojciechowską?!
Przemysław Kossakowski nie powiedział mamie o rozstaniu z Martyną Wojciechowską? (AKPA, Instagram)

Martyna WojciechowskaPrzemysław Kossakowski byli jedną z najpopularniejszych par w rodzimym show biznesie. Zakochani spotykali się ze sobą przez trzy lata, a fani mocno kibicowali im, by jak najszybciej się pobrali. Na początku 2019 roku podróżniczka ujawniła, że zaręczyła się z dziennikarzem, a rok później już stanęli na ślubnym kobiercu.

Dwa tygodnie temu poinformowaliśmy, że związek Wojciechowskiej i Kossakowskiego należy już do przeszłości. Doniesienia Pudelka potwierdziła sama podróżniczka na Instagramie. Po 3 latach związku i 3 miesiącach od ślubu, z dnia na dzień nastąpił koniec mojego małżeństwa. Ta nagła zmiana była dla mnie wielkim zaskoczeniem, bo odpowiedzialność, zobowiązanie i dane słowo są i zawsze będą dla mnie wartościami nadrzędnymi. Moja decyzja o ślubie była głęboko przemyślana i traktowałam ją bardzo poważnie - napisała.

Sielanka trwała też na gruncie rodzinnym. Na początku marca Kossakowski wraz ze swoją mamą, Anną Marią Winnicką, pojawili się w jednym z materiałów "Dzień Dobry TVN", gdzie kobieta w pochlebnych słowach wypowiedziała się na temat synowej. - Nie dość, że taki piękny chłopak urósł, to jeszcze czytający i mądry. Ma taką piękną żonę i dziecko. Naprawdę bardzo jestem szczęśliwa. Zaraz się wzruszę - mówiła wówczas.

Zobacz także: Martyna Wojciechowska czule o Przemku Kossakowskim: "Ma ogromną cierpliwość, empatię i wrażliwość"

"Dobry Tydzień" bardzo szybko zwrócił uwagę, że mama Kossakowskiego nie było świadoma, że w małżeństwie jej syna mogło dojść do kryzysu. "Pani Anna w marcu, gdy Przemek odszedł już od Martyny, przed kamerami cieszyła się, że syn ma piękną żonę i pasierbicę. Czy odwlekał wyjawienie prawdy, bo obawiał się jej reakcji?" - napisał tygodnik.

Myślicie, że wszystkiego faktycznie dowiedziała się z Pudelka...?

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
WP Gwiazdy
KOMENTARZE
(159)
Ann
2 lata temu
No słabo Przemo, słabo
Kasia
2 lata temu
I po co im te śluby? Ktoś mi wytłumaczy po jaka cholere ludzie w tych czasach robia sobie takie rzeczy i to jeszcze zarobieni? Niepojęte🤯 rozumiem biedni, bo łatwiej etc ale mieć kasę I wiązać wie jakimiś formalnościami bo niby to wielka miłość na całe życie... jak coś jest wielkie i prawdziwe, to się samo obroni. Nie potrzeba żadnych dodatków.
Gość
2 lata temu
Nie bez powodu mama Przemka mówiła, że Przemek ma taką śliczną CÓRKĘ. Oni chyba serio byli blisko. Rok temu były jakieś zdjęcia jak w dzień ojca poszli razem we dwójkę na obiad gdzieś. Namieszał dziecku w głowie, a teraz uciekł.
Ehhh
2 lata temu
I dobrze, że się rozstali. Nie pasowali do siebie w ogóle. A on niech się nauczy angielskiego , bo wstyd pracować w tv I prosić kolegę, żeby przetłumaczył podstawowe zwroty ( program orzeł czy reszkla 🙄)
Oliwia nie Bi...
2 lata temu
Ona niech jeździ na te krańce świata, a on niech kręci sobie kolejny sezon down the Road I wszyscy będą happy.🥳
Najnowsze komentarze (159)
normalna
2 lata temu
Wcale mi jej nie szkoda, wielka gwiazda ciągle gwiazdorzy, co ona takiego wielkiego robi, kolejna wielka ważna to myślała, że facet będzie znosił ją i będzie na jej warunkach, a tu okazało się, że nie, i bardzo dobrze, ze ktos jej nosa utarł.
Babcia
2 lata temu
Szkoda, że to wszystko dzieje się publicznie. Pary mają kryzysy, czasem chwilowo się rozstają. Z dystansu rozpatrują swoje relacje i jeśli uczucie jest prawdziwe to do siebie wracają, jeśli nie - w przypadku jednego lub obojga - dołącza ktoś trzeci i nie ma czego ratować. Jest po związku, bez względu na formalności. W przypadku osób publicznych muszą zmierzyć się z czyimiś opiniami (moją też). Jedno coś tam się wypowie, drugie czuje się dotknięte i trudno schować dumę w kieszeń i przyznać "mimo tego i tamtego chcę być z tobą". Sądzę, że gdybyśmy MY o tym wszystkim się nie dowiedzieli to oni z czasem by się dogadali. Moim zdaniem świadczy o tym to, że jego mama nie wiedziała o rozstaniu. Panowie czasem udają się do męskiej jaskini, żeby przemyśleć, bo nie roztrząsają związku z przyjaciółkami (czego paniom bardzo nie polecam)
Irena P.
2 lata temu
Nie wiadomo jaki był powód rozstania. W moim przypadku chodziło o zdradę, o której dowiedziałam się dzięki Detektyw Skrzypek. Wiem, jak ciężko jest wyjawić ten fakt nawet własnym bliskim.
Edi
2 lata temu
Nie wiem dlaczego wszyscy o rozpad tego małżeństwa obwiniają jego? Na pewno wina leży po środku.
Kasia
2 lata temu
Od początku jego mowa ciała mówiła NIE. Ona zakochana, wpatrzona w niego jak w obrazek, on niestety jakiś zagubiony, zamyślony jakby czuł się złapany w pulapke i nie miał odwrotu. No i uciekł.
Gość
2 lata temu
No niefajnie Kosa -jesteś już duży !
Abc
2 lata temu
Nie wiemy nie oceniajmy
Życzcie mi po...
2 lata temu
Mój mąż mnie zdradzał, wyrzuciłam go z domu ponad 3 tygodnie temu. Do tej pory nie powiedziałam swojej mamie. Ma prawie 70 lat i wiem, że będzie się bardzo martwić tym, jak sobie poradzę sama z małym dzieckiem. Czekam na odpowiedni moment, ale nie mogę się zebrać w sobie, żeby z nią porozmawiać.
Ula
2 lata temu
Przemo do piet Martynie nie siega...
🙄🥰💞
2 lata temu
Dlaczego ty to robisz, robisz wszystko Żeby zniszczyć coś na zawsze Chcemy być razem i tak bardzo blisko Przecież widzę jak na mnie patrzysz I widzę łzy... Pocałuj mnie teraz proszę I rozpal wszystko to co w sobie noszę Pocałuj mnie teraz tak gorąco Nie przejmuj się, nie obawiaj się, że Spalisz mnie(...).
Pani60plus
2 lata temu
A tam niech sobie robią co chcą, każdy ma swoje życie i sobie żyje po swojemu,niekoniecznie według stereotypow.
cmgg
2 lata temu
Piotruś Pan
ctrt
2 lata temu
Jest sporo fajnych kobiet, niestety jest mało fajnych mężczyzn, trafić na fajnego faceta to jak szukać igły w stogu siana. Dysproporcje statystyczne.
umk
2 lata temu
Dobrze,że nie wysłał jej światła ze swych dredów, jak baron blani
...
Następna strona