Baby
|

Kryzys związany z koronawirusem to dla Williama test przed OBJĘCIEM TRONU?! "Wciela się w rolę męża stanu"

50
Podziel się

Podczas gdy 93-letnia królowa izoluje się w swojej wiejskiej posiadłości, William przejmuje stery.

Kryzys związany z koronawirusem to dla Williama test przed OBJĘCIEM TRONU?! "Wciela się w rolę męża stanu"
Elżbieta II i książę William (East News, East News)

Po tym jak wiekowa Elżbieta II zdecydowała się wyjechać z Londynu, książę William był pierwszym członkiem rodziny królewskiej, który przemówił do narodu na temat kryzysu spowodowanego epidemią koronawirusa. U jego boku wiernie trwa też posągowa Kate Middleton. W piątek 20 marca para odwiedziła nawet centrum powiadamiania ratunkowego i spotkała się z tymi, którzy pomagają w walce z wirusem. Jak uważają znawcy rodziny królewskiej, to dla Williama swoisty test przed objęciem tronu. Książę przejął stery i wraz z małżonką stara się być oparciem dla Brytyjczyków w tym trudnym okresie. Póki co radzi sobie w tej roli bardzo dobrze.


Katie Nicholl, autorka licznych publikacji na temat rodziny królewskiej, twierdzi, że wystawienie Williama na pierwszy front było "znaczące" i "dobrze przemyślane". Choć po Elżbiecie II pierwszy w kolejce do tronu jest książę Karol, to ze względu na wiek (71 lat) szybko poddał się całkowitej izolacji. William i Kate pracowali tak długo, jak było to możliwe, stając się głównymi filarami monarchii.


Oczywiście Kate i William nie należą do grupy osób najbardziej narażonych na skutki koronawirusa; i być może też to właśnie oni są najlepszymi kandydatami do reprezentowania rodziny królewskiej w tym czasie - przyznaje Nicholl. Widzimy, jak William wciela się w rolę męża stanu. Wydaje mi się interesujące, że pierwszym członkiem rodziny królewskiej, który przemawiał do narodu, był właśnie William - dodała dziennikarka.


Przypomnijmy, że królowa została odseparowana od swojej rodziny i przebywa w rezydencji w Windsorze wraz z księciem Filipem. By zachować wszelkie środki ostrożności świta monarchini została zredukowana ze stu do zaledwie ośmiu osób. Książe William oraz księżna Kate mieszkają obecnie wraz z dziećmi w rezydencji w Anmer Hall w Norflolk.


Myślicie, że to William przejmie tron po Elżbiecie II?KOMENTARZE
(50)
Xxxc
2 tyg. temu
Królowa ucieka i się chowa, a ten ich premier pożal się Boże, chciał ich wyzabijac, pozarażać i przeciążyć służbę zdrowia... Mam nadzieję, że naród Angielski go za to rozliczy, tak jak my pewnego męża stanu za chęć przeprowadzenia wyborów w maju...
mod
2 tyg. temu
k.William był szykowany do tronu przez królową od b. dawna, juz po śmierci jego matki a szczególnie po ożenku jego ojca.
Darek
2 tyg. temu
My Tez mamy swojego Króla Pana Jarka który wszystko wie i wie jak dobrze rządzić Państwem
ulka
2 tyg. temu
Nas oni nie interesują i vice versa .Mamy swoje państwo i własne sprawy !
Remik
2 tyg. temu
Dość o nich ! Są ważniejsze sprawy aniżeli corona vel corona
Najnowsze komentarze (50)
Gościula
1 tyg. temu
Pudel, daruj sobie w końcu te dywagacje, czy William zostanie królem, to jest żenujące. Pewnie tak, ale raczej po Karolu. To jest serwis plotkarski, ale tyle powinniście wiedzieć, że nie ma górnego limitu wieku, do którego można zostać władcą Wielkiej Brytanii, a królowa nie może sobie stwierdzić, kto jej się bardziej podoba i temu przekazać tytuł, bo to by wymagało praktycznie pisania prawa na nowo. Na szczęście jeszcze nie wszystkie kraje są takie chętne do stawiania konstytucji do góry nogami.
Fakt
1 tyg. temu
Ona się schowała a Polacy musieli pracować bo za późno wprowadzili zakazy. Nie interesuje mnie już ta staruszka.
gość
1 tyg. temu
"posągowa" aptekarzowa po sumie
Zołza
2 tyg. temu
Zęby mógłby sobie zrobić, przy takim majątku to wydatek next to nothing.
na dwoje wróż
2 tyg. temu
Na pewno będzie na tronie, jeśli przeżyje pandemię, a Karol nie.
Polka
2 tyg. temu
Oj tragiczną mają opiekę w Anglii. Moja koleżanka leży w domu z koronawirusem 4 tyg gorączka, wczoraj zemdlała. Piszę że powinni ją wziąć do szpitala chociaż na kroplówkę nawadniającą. To odp że lekarz powiedział, że wezmą ale wtedy kiedy nie będzie chodzić :( biedna tyle czasu gorączka
Piter
2 tyg. temu
Czy mogli byście już nie pisać o tej rodzinie co mnie oni obchodzą.
Nick
2 tyg. temu
Niech mu ktoś przeszczepi włosy plisss
Melvin
2 tyg. temu
Co by nie było, Kate i tak będzie siedzieć przy Williamie. Bycie Królową w przyszłości to dla niej mega zaszczyt ale co ważniejsze, jakby nastąpił rozwód z Willem to dzieci musiałyby zostać przy ojcu. Miałaby ograniczony kontakt z dzieciakami. Żeby ich widywać to musiałaby poświęcić się jak Diana a na końcu rodzina królewska i tak by ją zniszczyła.
Little Pony 2
2 tyg. temu
A ja jestem konsekwentny (bo mi wykasowali komentarz): wg mnie William najlepiej wciela się w rolę konia! Ihaaa!
Mała
2 tyg. temu
Teraz czekamy na Borysa
Vika
2 tyg. temu
Tempy naród chcieli się zarazać tak mówił premier kochający swych rodaków gratulacje
ehhh
2 tyg. temu
Harry sobie mysli dobrze, że uciekłem, nie muszę nic robić, William ma wszystko na głowie..
123456
2 tyg. temu
Żal mi Katii ,Wiliam to zimny drań , nie ma dziewczyna łatwego życia.
mirek
2 tyg. temu
książę Karol ma koronawirusa. potwierdzone
gość
2 tyg. temu
jeśli kate też zdradza Wiliama, tylko udaje się jej to ukryć, TO NIE RÓBCIE Z NIEJ WIELKIEJ POKÓTNICY
Gość
2 tyg. temu
No kto wie. Karol ma koronawirusa nie wiadomo jak go przejdzie
Gosc
2 tyg. temu
Karol podobno ma koronowirusa.. .
Zmartwiona
2 tyg. temu
Książę Karol ma koronawirusa- oficjalne info z dzisiaj
gosc
2 tyg. temu
Przecież Karol to jest już chory na koronawirusa, wiec słusznie się izoluje, bo mógłby zarażać resztę rodziny.
Mag
2 tyg. temu
Jeju co się stało z tym Williamem!? Tako był ładny chłopiec, a teraz jakby miał jakaś wadę genetyczną!
Lola
2 tyg. temu
No to kiepsko mu idzie skoro nie wpłynął na Johnsona, chociaż wiem że nie może się za dużo mieszać w politykę. Ale to sytuacja kryzysowa,sama królowa zamknęła się w zamku Winsdor A co z resztą starszej populacji?Dobrze że udało mi się ściągnąć dzieci studiujace stamtąd na czas.
Tola
2 tyg. temu
Wiliam bedzie słabym kròlem. Niestety wdał się w ojca, jest bucowatym sztywniakiem. Dopòki Kate jest u jego boku to ociepla jego wizerunek ale temu małzenstwu nie wròże długiego stażu. Chyba że Kate zacisnie zęby i wytrzyma to wszystko. Niestety juz teraz widać na jej twarzy stres i zmęczenie. Jej waga też wskazuje jednoznacznie na problemy z odżywianiem. Koniec tej monarchii jest bliski, pewnie to ostatnie pokolenie “rzadzace”.
Opolanka
2 tyg. temu
Karol na pewno nie abdykuje,ale słabo nadaje się na Króla,niestety...