Trwa ładowanie...
Przejdź na
Baby
|

Kryzys związany z koronawirusem to dla Williama test przed OBJĘCIEM TRONU?! "Wciela się w rolę męża stanu"

50
Podziel się:

Podczas gdy 93-letnia królowa izoluje się w swojej wiejskiej posiadłości, William przejmuje stery.

Kryzys związany z koronawirusem to dla Williama test przed OBJĘCIEM TRONU?! "Wciela się w rolę męża stanu"
Elżbieta II i książę William (East News, East News)

Po tym jak wiekowa Elżbieta II zdecydowała się wyjechać z Londynu, książę William był pierwszym członkiem rodziny królewskiej, który przemówił do narodu na temat kryzysu spowodowanego epidemią koronawirusa. U jego boku wiernie trwa też posągowa Kate Middleton. W piątek 20 marca para odwiedziła nawet centrum powiadamiania ratunkowego i spotkała się z tymi, którzy pomagają w walce z wirusem. Jak uważają znawcy rodziny królewskiej, to dla Williama swoisty test przed objęciem tronu. Książę przejął stery i wraz z małżonką stara się być oparciem dla Brytyjczyków w tym trudnym okresie. Póki co radzi sobie w tej roli bardzo dobrze.


Katie Nicholl, autorka licznych publikacji na temat rodziny królewskiej, twierdzi, że wystawienie Williama na pierwszy front było "znaczące" i "dobrze przemyślane". Choć po Elżbiecie II pierwszy w kolejce do tronu jest książę Karol, to ze względu na wiek (71 lat) szybko poddał się całkowitej izolacji. William i Kate pracowali tak długo, jak było to możliwe, stając się głównymi filarami monarchii.


Oczywiście Kate i William nie należą do grupy osób najbardziej narażonych na skutki koronawirusa; i być może też to właśnie oni są najlepszymi kandydatami do reprezentowania rodziny królewskiej w tym czasie - przyznaje Nicholl. Widzimy, jak William wciela się w rolę męża stanu. Wydaje mi się interesujące, że pierwszym członkiem rodziny królewskiej, który przemawiał do narodu, był właśnie William - dodała dziennikarka.


Przypomnijmy, że królowa została odseparowana od swojej rodziny i przebywa w rezydencji w Windsorze wraz z księciem Filipem. By zachować wszelkie środki ostrożności świta monarchini została zredukowana ze stu do zaledwie ośmiu osób. Książe William oraz księżna Kate mieszkają obecnie wraz z dziećmi w rezydencji w Anmer Hall w Norflolk.


Myślicie, że to William przejmie tron po Elżbiecie II?Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(50)
Xxxc
4 lata temu
Królowa ucieka i się chowa, a ten ich premier pożal się Boże, chciał ich wyzabijac, pozarażać i przeciążyć służbę zdrowia... Mam nadzieję, że naród Angielski go za to rozliczy, tak jak my pewnego męża stanu za chęć przeprowadzenia wyborów w maju...
mod
4 lata temu
k.William był szykowany do tronu przez królową od b. dawna, juz po śmierci jego matki a szczególnie po ożenku jego ojca.
Darek
4 lata temu
My Tez mamy swojego Króla Pana Jarka który wszystko wie i wie jak dobrze rządzić Państwem
ulka
4 lata temu
Nas oni nie interesują i vice versa .Mamy swoje państwo i własne sprawy !
Remik
4 lata temu
Dość o nich ! Są ważniejsze sprawy aniżeli corona vel corona
Najnowsze komentarze (50)
Gościula
4 lata temu
Pudel, daruj sobie w końcu te dywagacje, czy William zostanie królem, to jest żenujące. Pewnie tak, ale raczej po Karolu. To jest serwis plotkarski, ale tyle powinniście wiedzieć, że nie ma górnego limitu wieku, do którego można zostać władcą Wielkiej Brytanii, a królowa nie może sobie stwierdzić, kto jej się bardziej podoba i temu przekazać tytuł, bo to by wymagało praktycznie pisania prawa na nowo. Na szczęście jeszcze nie wszystkie kraje są takie chętne do stawiania konstytucji do góry nogami.
Fakt
4 lata temu
Ona się schowała a Polacy musieli pracować bo za późno wprowadzili zakazy. Nie interesuje mnie już ta staruszka.
gość
4 lata temu
"posągowa" aptekarzowa po sumie
Zołza
4 lata temu
Zęby mógłby sobie zrobić, przy takim majątku to wydatek next to nothing.
na dwoje wróż
4 lata temu
Na pewno będzie na tronie, jeśli przeżyje pandemię, a Karol nie.
Polka
4 lata temu
Oj tragiczną mają opiekę w Anglii. Moja koleżanka leży w domu z koronawirusem 4 tyg gorączka, wczoraj zemdlała. Piszę że powinni ją wziąć do szpitala chociaż na kroplówkę nawadniającą. To odp że lekarz powiedział, że wezmą ale wtedy kiedy nie będzie chodzić :( biedna tyle czasu gorączka
Piter
4 lata temu
Czy mogli byście już nie pisać o tej rodzinie co mnie oni obchodzą.
Nick
4 lata temu
Niech mu ktoś przeszczepi włosy plisss
Melvin
4 lata temu
Co by nie było, Kate i tak będzie siedzieć przy Williamie. Bycie Królową w przyszłości to dla niej mega zaszczyt ale co ważniejsze, jakby nastąpił rozwód z Willem to dzieci musiałyby zostać przy ojcu. Miałaby ograniczony kontakt z dzieciakami. Żeby ich widywać to musiałaby poświęcić się jak Diana a na końcu rodzina królewska i tak by ją zniszczyła.
Little Pony 2
4 lata temu
A ja jestem konsekwentny (bo mi wykasowali komentarz): wg mnie William najlepiej wciela się w rolę konia! Ihaaa!
Mała
4 lata temu
Teraz czekamy na Borysa
Vika
4 lata temu
Tempy naród chcieli się zarazać tak mówił premier kochający swych rodaków gratulacje
ehhh
4 lata temu
Harry sobie mysli dobrze, że uciekłem, nie muszę nic robić, William ma wszystko na głowie..
123456
4 lata temu
Żal mi Katii ,Wiliam to zimny drań , nie ma dziewczyna łatwego życia.