Trwa ładowanie...
Przejdź na
Dollface
|
aktualizacja

Krzysztof Gojdź spotkał 50 Centa. "The biggest star, a normal guy"

0
Podziel się:

Tym samym Krzysztof Gojdź zbliżył się do 50 Centa bardziej niż swego czasu Pikej. Myślicie, że pogadali o polskim rapie?

Krzysztof Gojdź spotkał 50 Centa. "The biggest star, a normal guy"
Krzysztof Gojdź spotkał Pikeja (East News, Instagram)

Krzysztof Gojdź, "chirurg gwiazd", trzy lata temu niespodziewanie porzucił zrozpaczone klientki i wyjechał do Miami, by tam doglądać interesu. Podobno za oceanem wiedzie mu się rewelacyjnie, ale widać też, że w jakimś stopniu tęskni za Polską, bo doskonale orientuje się w rodzimych skandalach towarzyskich. Być może czyta Pudelka, więc tym bardziej nam miło.

W Miami wszystko toczy się starym trybem: kluby i bary wciąż są otwarte, więc Krzysztof korzysta z uroków życia i bywa w modnych miejscach. Ostatnio pochwalił się na Instagramie, że spotkał... 50 Centa.

Zobacz także: Nietypowe zastosowanie wódki

Panowie spotkali się w jednym z klubów Miami, co Krzysztof uwiecznił na krótkim nagraniu. Co prawda nie wiadomo, o czym rozmawiali albo czy 50 Cent powiedział cokolwiek za wyjątkiem "eeee", ale musiało być miło, bo chirurg jest zachwycony:

Have a drink with a TOP Rapper @50cent . Miami Beach - anything is possible. The biggest star, a normal guy - napisał na Instagramie, chwaląc się znajomością języka angielskiego. 50 Cent wygląda na trochę zaskoczonego, ale w końcu musi być przyzwyczajony do tego, że obcy ludzie zaczepiają go, gdy się w spokoju napić drinka.

Ciekawe, czy zdjęcie Gojdzia widział inny kultowy raper, tym razem z Polski. Piotr "Pikej" Kukulski siedem lat temu czatował na 50 Centa pod Dzień Dobry TVN, gdy ten przyjechał zobaczyć Polskę, by wypromować w niej swoje słuchawki. Wtedy czekał na niego także Filip Chajzer, który tańczył pod siedzibą telewizji. Od tamtej pory 50 Cent jakoś nie pojawił się nad Wisłą.

Może po poznaniu Krzysztofa Gojdzia zmieni zdanie?

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(0)
Oferty dla Ciebie