Trwa ładowanie...
Przejdź na
Dollface
|

Krzysztof Gojdź spotkał 50 Centa. "The biggest star, a normal guy"

64
Podziel się

Tym samym Krzysztof Gojdź zbliżył się do 50 Centa bardziej niż swego czasu Pikej. Myślicie, że pogadali o polskim rapie?

Krzysztof Gojdź spotkał 50 Centa. "The biggest star, a normal guy"
Krzysztof Gojdź spotkał Pikeja (East News, Instagram)
bDIfhkgR

Krzysztof Gojdź, "chirurg gwiazd", trzy lata temu niespodziewanie porzucił zrozpaczone klientki i wyjechał do Miami, by tam doglądać interesu. Podobno za oceanem wiedzie mu się rewelacyjnie, ale widać też, że w jakimś stopniu tęskni za Polską, bo doskonale orientuje się w rodzimych skandalach towarzyskich. Być może czyta Pudelka, więc tym bardziej nam miło.

bDIfhkgT

W Miami wszystko toczy się starym trybem: kluby i bary wciąż są otwarte, więc Krzysztof korzysta z uroków życia i bywa w modnych miejscach. Ostatnio pochwalił się na Instagramie, że spotkał... 50 Centa.

Zobacz także: Nietypowe zastosowanie wódki

Panowie spotkali się w jednym z klubów Miami, co Krzysztof uwiecznił na krótkim nagraniu. Co prawda nie wiadomo, o czym rozmawiali albo czy 50 Cent powiedział cokolwiek za wyjątkiem "eeee", ale musiało być miło, bo chirurg jest zachwycony:

bDIfhkgZ

Have a drink with a TOP Rapper @50cent . Miami Beach - anything is possible. The biggest star, a normal guy - napisał na Instagramie, chwaląc się znajomością języka angielskiego. 50 Cent wygląda na trochę zaskoczonego, ale w końcu musi być przyzwyczajony do tego, że obcy ludzie zaczepiają go, gdy się w spokoju napić drinka.

Ciekawe, czy zdjęcie Gojdzia widział inny kultowy raper, tym razem z Polski. Piotr "Pikej" Kukulski siedem lat temu czatował na 50 Centa pod Dzień Dobry TVN, gdy ten przyjechał zobaczyć Polskę, by wypromować w niej swoje słuchawki. Wtedy czekał na niego także Filip Chajzer, który tańczył pod siedzibą telewizji. Od tamtej pory 50 Cent jakoś nie pojawił się nad Wisłą.

bDIfhkha

Może po poznaniu Krzysztofa Gojdzia zmieni zdanie?

bDIfhkhb
bDIfhkhc
bDIfhkhu
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(64)
Madlaine
miesiąc temu
Nic na to nie poradzę, że jak patrzę na TEGO pana to widzę słomę, która mu strasznie wyłazi z markowych butów.
Ona
miesiąc temu
Lubie Gojdzia. Normalny facer
Ola
miesiąc temu
No i spotkal. Po. co zazdroscisc
bDIfhkhv
ona
miesiąc temu
50 <3
Ftft
miesiąc temu
2 cieplarki lol
TY ..
miesiąc temu
... przyszedł do Głodzia ... żeby ten mu przedłużył,., członka ..
Eva
miesiąc temu
Czy to prawda ze Gojdz rozstal sie z Marcinem ?
Looknij
miesiąc temu
Zaraz pan nikt (czytaj Krzysztof) napisze sobie kilka pozytywnych komentarzy. To jest żenuuuaaa
Zazdroszcze
miesiąc temu
Ten to wie jak sie ustawic w zyciu
Rapp
miesiąc temu
Ten to pożyje
Fip
miesiąc temu
Moj kot ma fip a ja straciłem prace przez pandemie nie mam jak in za co go leczyć prosze choć o złotowke :( nie chce mi sie już zyć 36114020040000370231665733
Yyy
miesiąc temu
Chirurg ? Pudel zanim napiszesz artykuł upewnij się czy aby na pewno Gojdz jest chirurgiem !? W Miami nawet nie jest kosmetyczką
50 cent
miesiąc temu
Noo doktorek czad
bDIfhkhn
Zazdro
miesiąc temu
Wowwww. Ale zazdro
...
Następna strona
bDIfhkhP