Trwa ładowanie...
Przejdź na
Buffon
Buffon
|

Książę Albert i księżna Charlene boją się, że ich sekrety wyjdą na jaw. Współpracownicy pary zostali PRZESZUKANI!

47
Podziel się:

Czterej mężczyźni z najbliższego otoczenia księcia Monako są podejrzani o korupcję i oszustwa. Książęca para drży, bo na światło dzienne mogą wyjść ich największe sekrety. Nie tylko te prywatne.

Książę Albert i księżna Charlene boją się, że ich sekrety wyjdą na jaw. Współpracownicy pary zostali PRZESZUKANI!
Książę Albert i księżna Charlene drżą o swoje sekrety (Getty Images)

O księciu Albercie i księżnej Charlene w polskich mediach pisze się zazwyczaj w kontekście ich małżeństwa, a dokładniej niekończącego się kryzysu. Od lat mówi się, że kobieta została zmuszona do małżeństwa i nie jest szczęśliwa u boku męża. Nazywa się ją nawet "najsmutniejszą księżną świata". Tym razem jednak monakijska rodzina królewska zdobi nagłówki przez skandal dotyczący najbliższych współpracowników księcia.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: W Wielkiej Brytanii wrze. Pamiętnik Harry'ego już gigantycznym hitem

Jak podaje dziennik "Bild", czterem mężczyznom z najbliższego kręgu księcia Alberta postawiono zarzuty oszustwa i korupcji. Przeprowadzono już przeszukania ich domów, podczas których zabezpieczono dokumenty, które zawierają bardzo poufne informacje na temat książęcej pary. Mowa dokładniej o prawniku księcia - Thierrym Lacoste, zarządcy książęcego majątku - Claude Palmero, szefie gabinetu - Laurensie Anselmim oraz prezesie Sądu Najwyższego -  Didierowi Lonotte. Wszyscy czterej oczywiście zaprzeczają oskarżeniom i krytykują działania policji.

Książę Albert zareagował na oskarżenia

Książę Albert nigdy nie komentuje medialnych pogłosek na temat małżeństwa, jak również innych problemów. Tym razem zrobił jednak wyjątek i po dłuższym czasie odniósł się do tematu oskarżeń najbliższych współpracowników. Wcześniej wspominany Claude Palmero został natychmiast zwolniony, a szef gabinetu zdegradowany do roli pożyczkodawcy. Książę Albert zrezygnował również z usług wieloletniego prawnika, wycofując wszystkie swoje sprawy.

Zaufanie już nie istnieje - skwitował książę.

Najbardziej niepokojąca jest późna reakcja księcia. Wszystkie tajemnice księstwa, dane do prywatnych kont i informacje dotyczące państwowych inwestycji nie są już bezpieczne. Jeśli wpadną w niepowołane ręce, rodzinę królewską Monako może czekać ogromny skandal.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(47)
X86
8 miesięcy temu
On ma jakiś okropny sekret, o którym ona wie, ale nie moze od niego uciec bo straci dzieci... Moja teoria
ja
8 miesięcy temu
Trudno, możecie po mnie jechać. 😁 Mnie się nie podobają "białe" sportowe buty, do ciemnego garnituru. 😊
Karol75
8 miesięcy temu
To serdeczny przyjaciel Epsteina!
Kasia
8 miesięcy temu
No to będzie ciekawie zobaczymy czy przebije Winsorow
Mój nick
8 miesięcy temu
Tam jedna afera goni drugą, będzie się działo jak się w końcu sprawa r...
Najnowsze komentarze (47)
Gosc
8 miesięcy temu
Bida ,używana po innych produkująca tylko dzieciaki jak angielska Kaska ,dobrze im jak facet złazi z innej włazi na nie a one to akceptują
;-)
8 miesięcy temu
Pewnie pierze brudne pieniądze gdzie popadnie albo ma kontakty z mafią czy Rosją bo inaczej by się nie bał. No chyba że Monako jest na skraju bankructwa a on próbuje to ukryć by ludzie czyli kasa nie uviekali
1234
8 miesięcy temu
O tym skandalu wiadomo od lat nikt nic w tej sprawie nie robi chociaż sporo się o tym mówi ( nie w Polsce) chodzi o to że książe lubi polować ale nie na zwierzynę.
Ftr
8 miesięcy temu
Sekrety to ma on. Bardzo o zły człowiek. Ona jest szantażowana, żeby siedziała cicho.
Taka
8 miesięcy temu
Uważam, że księżna miała operację plastyczną, która doprowadziła do komplikacji, stąd tak długa rekonwalescencja , problemy z uśmiechaniem ( mówiono wówczas o operacji laryngologicznej z komplikacjami). Poza tym, nie jest szczęśliwa w małżeństwie, ale tyle kobiet tak ma, a nie robią z tego tak wielkiego halo. Widać, że nienawidzi swojego męża, a chłopina robi dobrą minę, bo nie ma wyjścia.
gość
8 miesięcy temu
W stolicy europejskiego hazardu są różne finansowe tajemnice.
Kern
8 miesięcy temu
Dziewiąty krąg - rytualne polowanie na ludzi w królewskich lasach Europy. Poczytajcie sobie o elitach.
Eliksir
8 miesięcy temu
Modelka Karen Mulder oskarżyła księcia Monako, o to, że ten zgwałcił ją w pałacu właśnie w Monaco. Od tamtego czasu jej kariera legła w gruzach, paparazzi zrobili z niej wariatkę i przypięli jej łatkę narkomanki. Kto wie co ten łysol robi Charlene, ona też jest na lekach i była w klinice nie wiadomo po co i dlaczego. Te elity to zgniłki moralne. A jeśli on był najblizszym kolega Epstaina to nie mam słów.
Iga
8 miesięcy temu
Facet śliski jak węgorz , cała jego książęcość to znajomość etykiety i obcych języków , reszta to arogancja i bezwzględność
Sila
8 miesięcy temu
Wszyscy na tzw. zachodzie wiedzą co wyprawiają elity finansowe i rody książęce. Nie jest tajemnicą jakie polowania odbywały się w belgijskich lasach i kto w nich uczestniczył. W Polsce powoli ludzie też otwierają oczy, już nie patrzą cielecym ufnym wzrokiem na każdego bogacza, dygnitarza czy urzędnika kościelnego. Ale szkopuł w tym, że co innego wiedzieć, a co innego brać w tym udział. Biedna kobieta.
Bozena
8 miesięcy temu
Buty od spodu ma przetarte jak bezdomny,tragedia.....
Do szkoły
8 miesięcy temu
Rodzine królewska… to rodzina książęca bo Monako to księstwo. Wyślijcie tych redaktorów do szkoły, chociaż może podstawówka by się przypadała…
gunt
8 miesięcy temu
No, nareszcie.
Jaa
8 miesięcy temu
Niech ta banka w końcu pęknie i wszyscy dowiemy się z jakim horrorem zmaga się ta kobieta.