Goss
|

Księżna Camilla ZASTANAWIA SIĘ przy odpowiedzi na pytanie, czy będzie tęsknić za Meghan i Harrym po "Megxicie"

128
Podziel się

Nagranie, na którym księżna odpowiada na pytanie dziennikarza o Meghan i Harry'ego, odbiło się w sieci dość szerokim echem. Zaskoczyła Was reakcja księżnej?

Księżna Camilla zdradziła, czy będzie tęsknić za Meghan i Harrym.
Księżna Camilla zdradziła, czy będzie tęsknić za Meghan i Harrym. (East News)

Meghan Markle i książę Harry zapewnili sobie wyjątkowo intensywny początek roku. Wciąż nie milkną echa pamiętnego "Megxitu", o którym od kilku dni mówi cały świat. Od czasu nagłego oświadczenia pary zainteresowanie ich życiem prywatnym znacznie wzrosło, a "nowy etap życia", o którym tak chętnie informowali media, budzi wyjątkowo skrajne emocje.

Ostatnie dni to też liczne oświadczenia w sprawie Meghan i Harry'ego, a na temat ich "wystąpienia" z rodziny królewskiej wypowiedzieli się już eksperci, przyjaciele rodziny i tajemnicze "źródła" tabloidów. Jednocześnie w centrum zamieszania wokół "Megxitu" znaleźli się inni członkowie rodziny królewskiej, którzy nie są jednak zachwyceni nagłym zainteresowaniem prasy.

Teraz do osób, które zmuszone były skomentować aktualną sytuację w rodzinie dołączyła księżna Camilla. W przeszłości głośno było o tym, że nigdy nie przepadała ona za wybranką księcia Harry'ego, a jakiekolwiek rozmowy między nimi były wyjątkowo zasadnicze i "oschłe". Nic zatem dziwnego, że w obliczu "Megxitu" Camilla dość niechętnie odniosła się do pytania dziennikarza.

"Będziesz tęsknić za Harrym i Meghan?" - zapytał reporter itv News.

"Hmmm... Oczywiście" - odpowiedziała po chwili zastanowienia z dość nietęgą miną.

Choć reakcja księżnej była poprawna, a ona sama wyraźnie starała się nie zdradzić, co faktycznie ma do powiedzenia dziennikarzowi, to oczywiście nie obyło się bez sporych kontrowersji. Zdaniem wielu komentatorów Camilla dobitnie pokazała, że nie jest pozytywnie nastawiona do Meghan i o żadnej sympatii z jej strony absolutnie nie ma mowy.

"Czyli innymi słowy "W życiu!"", "Camilla powiedziała to, co chcieli usłyszeć. Widać, że wcale nie będzie tęsknić za Meghan", "Wyraźnie nie chciała odpowiedzieć na to pytanie...", "Możliwe, że będzie tęsknić za Harrym, ale nie za Meghan", "Wbiła jej szpilę i kocham ją za to" - czytamy wśród komentarzy dotyczących nagrania.

Myślicie, że Meghan dla odmiany będzie milej wspominać księżną Camillę?

KOMENTARZE
(128)
Rrr
4 tyg. temu
Ludzie mają problemy 🙈
Jordis
4 tyg. temu
Uwielbiam księżną Camillę. Jak na swój wiek wygląda fantastycznie. Karol nie mówi o niej inaczej niż "moja ukochana żona". Za swoją miłość do Karola była najbardziej znienawidzoną kobietą u UK, ale od 15 lat nareszcie są małżeństwem i żyją sobie w miarę spokojnie.
dfghjkl
4 tyg. temu
Wyglądała raczej, jakby ją zirytowało kretyńskie pytanie dziennikarza, ale co ja tam wiem...
dres
4 tyg. temu
Raczej zaskoczyło ją głupie pytanie
etgh
4 tyg. temu
oby Harry tego nie żałował.Baba wodzi go za nos na oczach całego świata.No nie wiem...
Najnowsze komentarze (128)
Grazyna
2 tyg. temu
To jest stara jedza!!. Zrobi wszystko żeby być na górze!! Jest znana z robienia konfliktu ! Rozbiła rodzinę Diany! Taka z niej księżna jak z koziej du..y . Do wszystkiego się wtrąca!!. Baby Jaga!!.
Ijjnfe
4 tyg. temu
Szkoda, że Karolowi zabrakło odwagi a Elżbieta postanowiła zabraniać mu małżeństwa z Camila. Dobrze, że Harry nie popełnił tego samego błędu
÷&¥:
4 tyg. temu
Pytanie głupie, bo nie przestali być członkami rodziny a jedynie zrezygnowali z pełnionych funkcji. Za czym więc tęsknota?
Kosik
4 tyg. temu
To stare truchło ma czelność udzielać wywiadów?! Powinna zapaść się pod ziemie.
Ania
4 tyg. temu
Meghan taka ,to owaka, a ja ja lubie, szacunek dla harrego tez, a camila wraz z karolem zniszczyla diane i to prawda nie zaprzeczalna, sztuczny posag William i sztuczna kate sa zalosni.
tor.
4 tyg. temu
To ciekawe, że inni lepiej wiedzą, "co autor chciał powiedzieć", niż sam autor.
777
4 tyg. temu
Kurwa każdy chciałby być royalsem gowno robić i topic się w bogactwie, darmozjady 21 wiek hallo
yes
4 tyg. temu
Wiem ze moja opinia nic nie zmieni ale to jest głupota ten cały Megxit
yeah
4 tyg. temu
Głupie pytanie głupia odpowiedz
mery
4 tyg. temu
lubię Kamilę,znosiła dzielnie tyle szykan,życzę jej szczęścia..
555
4 tyg. temu
Po co Royal Family w tych czasach
123
4 tyg. temu
A dlaczego niby miałaby tęsknić Harry nie jest to jej syn, nie ma między nimi więzi, nigdy nie ukrywała, że nie przepada na dziećmi Karola a one za nią. Z obowiązku wszyscy starają się wzajemnie tolerować. Odpowiedziała tak jak jej kazano i tyle.
Maaa
4 tyg. temu
Fakt, odpowiedziała aż po 5 sekundach. Musiała chyba długo myśleć nad tym co chce powiedzieć. Kto pisze te durne artykuły?
kate
4 tyg. temu
Historia lubi się powtarzać może nie dosłownie ale jednak. EdwardVIII po abdykacji dla miłości swojego życia dwukrotnej rozwódki Wallis Simpson i wielu perypetiach był zmuszony mieszkać we Francji. Plotka niosła, że do końca życia był rozdarty w swojej decyzji. Czy Harry podzieli ten los, oby nie.
...
Następna strona