Unicorn
|

Kwaśniewscy UTKNĘLI w Szwajcarii. "Miały być piękne, marcowe narty, a mamy autokwarantannę..."

215
Podziel się

"Bankructwa się nie obawiam, ale ten rok niewątpliwie będzie chudy" - przewiduje Kwaśniewski.

Kwaśniewscy UTKNĘLI w Szwajcarii. "Miały być piękne, marcowe narty, a mamy autokwarantannę..."
Kwaśniewscy (East News, East News)

Pandemia koronawirusa to w ostatnim czasie najpopularniejszy temat w mediach. Choroba rozprzestrzenia się w zastraszającym tempie - jedynie w Polsce odnotowano już ponad tysiąc przypadków zakażenia. Groźny wirus całkowicie odmienił codzienność wielu obywateli. Na całym świecie odwołane zostały rozmaite imprezy, gale i wydarzenia kulturalne. W wielu krajach obywatele poddawani są domowej "kwarantannie", która ma zminimalizować liczbę kolejnych zachorowań. Wiele osób ma również poważne problemy z powrotem z zagranicznych wycieczek.

Skutki wirusa boleśnie odczuli jednak nie tylko "szarzy obywatele", lecz również osoby znane z pierwszych stron gazet, w tym liczni celebryci i politycy. Ze względu na szerzącą się pandemię z problemami finansowymi boryka się m.in. Lech Wałęsa. Okazuje się, że w trudnej sytuacji znajduje się także inny były prezydent Rzeczpospolitej, Aleksander Kwaśniewski.

Niedawno polityk udzielił wywiadu Faktowi, podczas którego podzielił się swoją opinią na temat losów zbliżających się wielkimi krokami wyborów prezydenckich. W rozmowie Kwaśniewski zdradził również, że obecnie wraz z żoną Jolantą utknęli poza granicami Polski.

Zostałem uziemiony w górach w Szwajcarii. Miały być piękne marcowe narty, a mamy autokwarantannę. Wszystkie wydarzenia międzynarodowe – konferencje, spotkania wykłady są zawieszone (...) - wyznał były prezydent.

Chociaż Kwaśniewscy poważnie myślą o powrocie do kraju, przez koronawirusa podróże są aktualnie znacznie utrudnione.

Myślimy o powrocie, ale póki co jest to bardzo trudne komunikacyjnie. Dajemy sobie czas na decyzję do końca marca - oznajmił.

Były prezydent, podobnie jak Lech Wałęsa, przez koronawirusa zmuszony był odwołać wiele zawodowych zobowiązań. Jak na razie nie drży jednak o swoje finanse.

Bankructwa się nie obawiam, ale ten rok niewątpliwie będzie „chudy”. Nikt nie wie, kiedy wrócimy do normalności - powiedział polityk.

Myślicie, że Kwaśniewskim już wkrótce uda się powrócić do kraju?

KOMENTARZE
(215)
Gosc
2 tyg. temu
Ale cyniczny facet. Obraża moją inteligencję. Pamiętam lata 80 i ubustwo polityczne w Polsce a Pan panie Kwaśniewski pamięta kartki na mięso? Był pan w ścisłym kierownictwie PZPR, na każdym przystanku PKS cytat,,PZPR przewodnią partią narodu,,.Powiem jeszcze jedno w Zakładach na koniec roku robiło się bilans, a że jedno zero się nie zgadzało, ano GL.ksiegowa mówi,,dopiszemy te zero,,, Tak rządziliscie. Nigdy więcej takich ludzi, szkoda Polski.
obbbo
2 tyg. temu
na piechotę powinni wracać z napisem na plecach : jesteśmy idiotami - przepraszamy . brak słów :( niby elita a zachowują się gorzej niż przysłowiowy Janusz i Grażyna
ero
2 tyg. temu
jakim cudem wyjechali jak już było wiadomo że epidemia się rozprzestrzenia, przecież Polska 2 tyg temu zamknęła granice ! po prostu zwiali do jednej ze swoich licznych rezydencji i teraz rżną głupa
Dana
2 tyg. temu
Ale jakim sposobem tam pojechali wiedzac o epidemi? Boze jacy ludzie sa nieodpowiedzialni.
wypad
2 tyg. temu
ZWYKŁEGO LUDZKIEGO WSTYDU BRAK.
Najnowsze komentarze (215)
Meg
3 dni temu
No i gdzie jest ten wywiad ,gdzie rzekomo Tak powiedział....ktoś napisał "dramat prezydenta "i już agresywny hejt,bicie piany....ble,ble
wanda
7 dni temu
tvn nie ma kogo zaprosic to zaprasza starychkomuchow ublizaja man wszystkim
ice
1 tyg. temu
Panie Kwaśniewski była akcja powrót do domu za pieniądze podatników to gdzie Pan był chyba znowu na bani.
Ola
1 tyg. temu
Ludzie umierają a on na narty żenada!!!!
Jerzy
1 tyg. temu
I co, jak tam konta ?
Gosc
1 tyg. temu
Sympatyczna para po grypie filipinskiej
Manka
1 tyg. temu
Autokwarantanna to znaczy, ze spia w aucie, czy w jakims wypasionym hotelu, w ktorym zostana do konca pandemii, zeby ich o ta wille w Kazimierzu nie nekali
Chacha
1 tyg. temu
Ładna para filipińczyków
Gość
1 tyg. temu
Złego diabli nie wezmą
Anty Jaro
1 tyg. temu
Biedny Olo, gdzie on tam wódkę kupi?
lolo
1 tyg. temu
zaprosi Kantora i będą kombinować jak przejąć Azoty.
Dziesiątki
1 tyg. temu
tysięcy uczciwych żołnierzy i policjantów oraz wdowy i sieroty po nich POPiS ograbił z rent i emerytur a czerwone kacyki brylują po salonach i biorą wypasioną kasę.
ROBI
1 tyg. temu
Myślałam, ze Kwaśniewscy sa bardziej rozsądni-kto w takim okresie zagrożenia zdrowia wyjeżdża na narty.
OhWell
1 tyg. temu
Do tego Aleksander wypił cały spirytus do dezynfekcji... :)
...
Następna strona