Trwa ładowanie...
Przejdź na
Dollface
|

Maciej Maleńczuk ocenia: "Po 26. roku życia kobieta staje się NIEZNOŚNĄ BABĄ"

420
Podziel się:

Muzyk, sam prawie 60-letni, pochwalił się też seksem w trójkącie. "W takiej sytuacji trzeba się uwijać".

Maciej Maleńczuk ocenia: "Po 26. roku życia kobieta staje się NIEZNOŚNĄ BABĄ"
Maciej Maleńczuk (akpa)
bEEBcNCJ

Maciej Maleńczuk od dobrych kilku lat błąka się po obrzeżach show biznesu, nie mogąc zdecydować się, czy chce być celebrytą, czy muzykiem "z prawdziwego zdarzenia". Wciąż występuje na scenie i planuje trasy koncertowe, ale w mediach jest o nim głośniej raczej wtedy, gdy z kimś się pokłóci lub kogoś obrazi. Ewentualnie jedno i drugie jednocześnie. Kilka lat temu sądził się z działaczem prolife, o którego pobicie był oskarżony, blokował wjazd Jarosława Kaczyńskiego na Wawel, a w międzyczasie obrażał polityków właściwie każdej opcji.

bEEBcNCL
Zobacz także: Książe Filip znika z życia publicznego. "Często zarzuca się mu seksizm i rasizm"

Maleńczuk, który wbrew zapowiedziom z 2017 roku jednak został w Polsce, ma wciąż dość skomplikowaną sytuację prywatną. Muzyk nie ukrywa fascynacji młodymi dziewczynami i chociaż jeszcze w 2018 łączono go z asystentką Barbarą Burdzy, to już rok później spekulowano, że wziął ślub z Anetą Adamek, wokalistką zespołu Blade Loki. Do dzisiaj nie wiadomo, jak jest naprawdę, ale prawie 60-letniemu wokaliście wystarcza już sama możliwość chwalenia się kondycją seksualną.

Maleńczuk gościł ostatnio w programie innego medialnego mizogina, Kuby "pokazuję jedynie nogi mojej dziewczyny" Wojewódzkiego, gdzie oczywiście opowiadał o seksie w trójkącie. Kuba był tym tematem wyraźnie podniecony.

bEEBcNCR

Trafiło mi się parę trójkątów, ale raczej damsko-męskich, nie tak, że z kolegą - opowiadał Maleńczuk, nawiązując do piosenki Tango Libido zespołu Püdelsi.  -Tak więc zawsze były dwie koleżanki. No i wiesz, w takiej sytuacji trzeba się uwijać - stwierdził wokalista.

Maleńczuk między słowami wytłumaczył swoją słabość do młodszych partnerek. W programie stwierdził bowiem, że każda kobieta ma określony "termin przydatności", który jego zdaniem wynosi 26 lat. Potem jest tylko gorzej i nie można z nią wytrzymać.

Wydaje mi się, że jest coś takiego jak 26. rok życia u kobiety i to jest rok przełomowy. Poznajesz dziewczynę, jak ma 25 lat, i jest fajną super dziewczyną. Mija 26 i staje się z niej nieznośna baba. Po 26. roku życia wszystko się diametralnie zmienia i jest kicha - zawyrokował.

Myślicie, że jego byłe dziewczyny to oglądały?

bEEBcNCS
bEEBcNCT
bEEBcNDm
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(420)
Berta
11 miesięcy temu
Dobry borze, trójkąty mu się marzą 😂, facet z takimi nałogami i w tym wieku pewnie od prawie 20 lat niewiele może zdziałać z jednà a co dopiero z dwoma 😂. I frustracja aż tryska, nienawidzi kobiet, fantazjuje żeby się dowartościować, tak robią narcyzi i pozerzy. Czasem fajnie śpiewa ale jako facet, fizycznie i psychicznie, pustka aż dudni.
Dagulka
11 miesięcy temu
Za to faceci wieczne dzieci, w dodatku upośledzone. Nic dziwnego, że gorzkniejemy. Panowie za nic nie chcą odpowiadać. Nawet jak 6 lat temu w Rybniku ojciec córkę zostawił samą w aucie w upał i poszedł do pracy zamiast ją wcześniej odwieźć do przedszkola, i dziecko zmarło na udar cieplny to kogo obwiniono w internetach? Matkę! Bo się nie upewniła, bo nie skontrolowała (dorosłego chłopa). Raz miał facey dziecko do przedszkola zawieźć. RAZ! Oczywiście to jest taki jaskrawy przykład ale tak jest ze wszystkim w życiu. Faceta trzeba pilnować na każdym kroku, nic dziwnego, że potem mamy całe pokolenia zmęczonych i zgryźliwych kobiet. Nie dość, że nas partnerzy nie wspierają, żyjemybsamotnie w związkach i wszystko musimy ogarniać to jeszcze musimy ich do końca życia prowadzić za rączkę, a na końcu robić im za pielęgniarki. Bleeee! Ja nie powielę schematu mojej mamy, babć i cioć. Zmarnowane kwiaty! Zmarnowane i niedocenione, często też bite i zdradzane.
POLKA
11 miesięcy temu
JEGO TERMIN PRZYDATNOŚCI JUŻ DAWNO MINĄŁ
bEEBcNDn
Hanka
11 miesięcy temu
Ja rozumiem że można się zakochać w kimś dużo młodszym, i spoko, ale jeśli facet notorycznie wybiera dużo młodsze partnerki dziewczyn,wręcz dziewczyny a nie kobiety to świadczy o tym,że z nim coś bardzo nie tego. Dla mnie to duży znak ostrzegawczy: nie umie dogadać się z ludźmi w swoim wieku, potrzebuję poczucia kontroli i jest niepewny siebie,narcyz, toksyk? Wszystkie powyżej? Na szczęście nie muszę się nad tym zastanawiać bo z takimi niepewnymi swojej męskości zasady się nie zadaję. Z mojego doświadczenia im lepiej facet uwija się w łóżku tym mniej musi się chwalić na prawo i lewo. także panie Maleńczuk: Krowa która dużo muczy mało mleka daje ;)
annn
11 miesięcy temu
zyjemy w kraju gdzie poniżanie kobiet i odbieranie im praw to "normalność". w Polsce chyba nigdy nie bedzie kulturalnie i nowocześnie. zamiast iść do przodu, to my sie cofamy do średniowiecza, przykro na to patrzeć.
Najnowsze komentarze (420)
Gosz
11 miesięcy temu
Jaki kraj, taki DiCaprio
Joanna
11 miesięcy temu
Wybiera tak jak i Wojewódzki. Płaci tym dziewczynom. Obaj są wstrętni.
Trt
11 miesięcy temu
Zenujace , jak mozna sie tym chwalic Może sobie podać rękę z pewnym bokserem, który w mediach informuje całą Polskę, że będzie stwarzał kolejne dziecko A szuka atrakcji poza związkiem.
uwielbiam
11 miesięcy temu
hhaah on nigdy nie miał terminu przydatności, mówiąc szczerze
hhhhh
11 miesięcy temu
A co z jego żoną? Ta to musiała przejść drogę przez męke.
Hugo
11 miesięcy temu
Tak tak opowiada marzy mu sie a tak naprawde toi mu juz dawno nie staje
Jonny Deep
11 miesięcy temu
I oto mu chodziło, żeby o nim się mówiło.
fhdh
11 miesięcy temu
Jeżeli ktoś ma uczulenie na głupotę, to radzę unikać pierwszych roczników filozofii i psychologii, oraz młodych poetek. A jeśli jest za późno, to jedynym ratunkiem jest zajęcie jej ust pracą, żeby nie mogła bez przerwy nawijać.
bEEBcNDf
zibi
11 miesięcy temu
dziadek żyje wspomnieniami, jeszcze trochę to będzie tak jak Maryla , publicznie w mediach wspominał kochanki
pikolo
11 miesięcy temu
jak znalazł chętne na takie orgie --to nie ma szacunku dla kobiet , Teraz jak wystawiły tektury , macice , WULGARYZMY NA ULICE--to czego od chłopa chcecie ???? szacunku ?? trzeba go miec wobec siebie --by się domagać...
Xxxx
11 miesięcy temu
przerost formy nad treścią
aga
11 miesięcy temu
dajcie mu żyć
Jak
11 miesięcy temu
Goń się Maleńczuku
Bianka
11 miesięcy temu
Takie tam bajki dla naiwnych. Sorry ale to już nie są lata 90 żeby szokować trójkątami w łóżku. W sensie, większość ludzi tego nie robi ale generalnie oswoili się z myślą że tak można i że różni ludzie mogą mieć swoje preferencje w łóżku. Skandalista za 5 groszy. Dziadek z innej epoki.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEEBcNDY
bEEBcNDZ
bEEBcNEa
bEEBcNEb
bEEBcNEc
bEEBcNDH