Trwa ładowanie...
Przejdź na
Goss
|

Maffashion snuje plany powiększenia rodziny: "Zawsze chciałam mieć TRÓJKĘ DZIECI"

94
Podziel się

Mama Bastiana wyjaśniła również, skąd czerpała inspirację na imię dla syna.

Maffashion snuje plany powiększenia rodziny: "Zawsze chciałam mieć TRÓJKĘ DZIECI"
Maffashion opowiada o planach macierzyńskich (Instagram.com)
bDHTURhN

Przed porodem Maffashion nieoczekiwanie znalazła się w gronie tych celebrytek, które bardzo długo wstrzymywały się przed ogłoszeniem nowiny o swoim błogosławionym stanie. Od momentu przyjścia na świat małego Bastiana celebrytka co prawda powoli nadrabia zaległości z okresu ciąży, jednak robi to oczywiście na swoich zasadach.

Nie ma wątpliwości, że mijające tygodnie były dla Maffashion dość intensywne. Partnerka Sebastiana Fabijańskiego pokazywała już obserwującym swój brzuch 10 dni i 3 tygodnie po porodzie, chwaliła się walką o powrót do dawnej sylwetki i zaprezentowała obserwującym, jak wyglądał jej baby shower. W międzyczasie internauci poznali też imię jej syna, które ujawniła przy drobnej "pomocy" swojej dobrej koleżanki, Sary Boruc.

bDHTURhP
Zobacz także: Maffashion ściska synka i dziękuje za życzenia urodzinowe

Patrząc na ilość informacji, którymi raczy nas od niedawna Maffashion ciężko się dziwić, że obserwujący wypytują o kolejne nowinki z życia młodej mamy. Kilka ciekawych wątków padło m.in. podczas niedawnego live'a celebrytki na Instagramie, gdzie zdradziła m.in. to, czy w przyszłości jej rodzina ma szansę znów się powiększyć.

bDHTURhV

Zawsze chciałam mieć trójkę dzieci. Wiecie, jak to jest, że wszyscy mówią: "Zobaczysz po pierwszym, czy będziesz chciała kolejne". Mały daje mi trochę w kość, ale jeszcze się nie zniechęciłam. Muszę tylko znaleźć na to czas - stwierdziła Maff.

Innym poruszonym wątkiem było oczywiście imię jej pociechy, które część internautów od początku określa jako niecodzienne. Blogerka odpiera jednak takie zarzuty i zdradziła nawet, skąd czerpała inspirację.

To nie jest jakieś niespotykane imię. Za granicą ono funkcjonuje, choć w Polsce może rzeczywiście jest tych imion mniej. Nadal popularne są staropolskie imiona. Nie wiem, dlaczego akurat Bastian. Bardzo podobało mi się to imię, bo kojarzyło mi się z moim ulubionym serialem, który oglądałam jako dziecko. Co zabawne, tak się złożyło, że kiedy braliśmy to imię pod uwagę, to właśnie leciał ten serial w telewizji - pochwaliła się.

Co ciekawe, w końcu padł też temat pokazywania dziecka w mediach. Nie od dziś wiadomo bowiem, że gwiazdy mają różne podejście do fotografowania się ze swoimi pociechami na potrzeby portali społecznościowych, co udowadnia m.in. przykład niezwykle otwartej na ludzi Małgorzaty Rozenek. Maffashion wyraźnie stawia jednak granicę i nieumyślnie wbiła szpilę kilku znanym koleżankom.

bDHTURhW

To zależy. Na pewno nie powinno się pokazywać dziecka w sytuacjach, które byłyby pogwałceniem godności tego małego człowieka: na przykład gdy płacze, czy jest ubrudzone i tak dalej. Trzeba myśleć o tym, jakie to będzie miało konsekwencje dla niego w przyszłości - powiedziała surowo.

Zgadzacie się z nią?

bDHTURhX
bDHTURiq
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(94)
stop
4 miesiące temu
...a co mnie to obchodzi
joi
4 miesiące temu
imię bastian kojarzy mi się bezapelacyjnie z Blok Ekipą
kobuz
4 miesiące temu
Niech tam nawet . Ja nazwałem synka Saturator
bDHTURir
Emigrant
4 miesiące temu
Z czego jest znana? Znana jest z tego, że jest znana... Te wszystkie "celebrytki" trzepią kasę na sprzedawaniu swojej prywatności... Może czas trochę popracować i zarobić uczciwe pieniądze???
denia
4 miesiące temu
no i dobrze! ilu może być Heniów, Józków, Jaśków i czynnych staroświeckich imion!
GoniazBasią
4 miesiące temu
Czemu nie Henio?
gosc
4 miesiące temu
ustawila sie,dzieki dziedku z seba juz jedna z glownych celebrytek na pudlu, zenada
nowomowa
4 miesiące temu
Chwilę przed urodzeniem Bastek był dla niej zlepkiem komórek, do ewentualnego wyskrobanie. Nie mylić z morderstwem.
Zenek
4 miesiące temu
Mój pies był Bastian. Mówiliśmy na nie go Bastuś. Dożył 18 lat
~J~
4 miesiące temu
Mi to imię się kojarzy z filmem "Niekończąca się opowieść"
cccc
4 miesiące temu
Oboje wypięknieli tym uczuciem, niech im tak zostanie
Marceli Szpak
4 miesiące temu
To oczywiste, że będą mieli 3 dzieci, obecne i przyszłe dzieci Sebastiana to: Bastian, Stian, oraz córka, An.
Gosc
4 miesiące temu
Bastian...biedny chlopczyk
bDHTURij
Magda
4 miesiące temu
brudne dziecko to pogwałcenie godności? Serio? Ja mam zdjęcie, gdzie 1 raz sama jem jogurt i jestem nim cała wysmarowana. I uwielbiam to zdjęcie, bo jestem cała uhahana! Co innego osrane dziecko, czy w kąpieli, to tego nie powinno się wstawiać.
...
Następna strona
bDHTURiL