Trwa ładowanie...
Przejdź na
Witek
|

Maffashion tłumaczy się ze wspierania Rafała Brzozowskiego i zwraca się do prezesa TVP: "CO TY JACEK BREDZISZ?"

370
Podziel się:

Maffashion odniosła się do słów Jacka Kurskiego, który stwierdził, że Rafał Brzozowski spotkał się z "niesprawiedliwym hejtem". "To tylko ty naraziłeś Rafała na ten hejt, wybierając według własnego widzimisię osobę, która będzie nas reprezentować!" - grzmi szafiarka.

Maffashion tłumaczy się ze wspierania Rafała Brzozowskiego i zwraca się do prezesa TVP: "CO TY JACEK BREDZISZ?"
Maffashion kontynuuje wątek eurowizyjnego występu Rafała Brzozowskiego (AKPA)
bEKsmWYB

Niestety, w czwartek Rafał Brzozowski zakończył "przygodę życia" w Rotterdamie, nie awansując do finału tegorocznej Eurowizji. Choć "The Ride" nie skradło serc Europejczyków, 39-latek mógł liczyć na wsparcie kolegów z TVP i kilku innych osób. O trzymanie kciuków za "Brzozę" zaapelowała między innymi Ewa Minge.

O miłe słowo pokusiła się także Maffashion. Szafiarka pokazała na Instastories, jak dopinguje go przed telewizorem. Choć wyraziła podziw, że mimo "zmieszania z błotem" Polak pokazał się na scenie, dodała, jednocześnie, że jest "team Alicja Szemplińska".

bEKsmWYD
Zobacz także: Maffashion zachwala samą siebie: "Mam znajomość trendów, jeżdżę na fashion weeki"

W piątek Julia postanowiła kontynuować zapoczątkowany na Instagramie eurowizyjny wątek, tłumacząc się z wyrażonego Brzozowskiemu wsparcia.

bEKsmWYJ

Dla jasności. Już tygodnie temu wypowiadałam się, jak absurdalny jest dla mnie wybór Rafała i tej piosenki - zaczęła, zaznaczając: Absurdalny byłby wybór kogokolwiek, kto nie został wytypowany w wyniku głosowania widzów, bo to nieuczciwe!

Kiedy ogłoszono naszą "propozycję" byłam wyraźnie oburzona. Widzowie głosowali, wygrała Alicja, a później wszyscy zostali oszukani. To nie Rafał powinien stać na scenie - kontynuowała, krytykując sposób, w jaki prezenter TVP został reprezentantem tegorocznej Eurowizji, następnie odnosząc się do czwartkowego Instastories:

Zaapelowałam o chociaż trochę empatii. Nikt nie zasługuje na taki hejt. Można napisać wiele: "Nie masz szans wygrać, bla, bla", ja też się podśmiewałam w duszy... Ale to, co było wypisywane o tym człowieku na przestrzeni tygodni, było chyba zbyt okrutne - broni swojego wpisu, w którym stanęła w obronie Rafała Maff, jednocześnie przyznając, że też się z niego śmiała.

To jednak nie koniec wywodów "ekspertki" od Eurowizji. Kuczyńska odniosła się również do wpisu Jacka Kurskiego, który nazwał występ Brzozowskiego "jednym z najlepszych".

bEKsmWYK

Co ty Jacek bredzisz? - zwróciła się bezpośrednio do prezesa TVP. To tylko ty naraziłeś Rafała na ten hejt, wybierając według własnego widzimisię osobę, która będzie nas reprezentować! I nieważne, że ludzie byli oburzeni, negowali ten wybór. Ktoś inny miał polecieć jako reprezentant naszego kraju - Alicja Szemplińska - grzmi rozgniewana mama Bastka.

W dalszej części obszernego wpisu Julia nawiązuje do wsparcia osób z branży, o którym wspomniał Kurski:

O jakim Pan wspieraniu pisze? Nie wiem, kto wspierał, chyba tylko te parę osób, którym zapłacono - burzy się celebrytka, która dzień wcześniej oglądając występ Brzozowskiego zagrzewała go do boju: "Rafał, jedziesz!". No i ewentualnie ci, co znają się z Rafałem i byliby solidarni bez względu na to, co by zaprezentował na scenie - kontynuuje.

Inni ludzie, w tym także ja, nie mogli już patrzeć na hejt, jaki leci w stronę tego człowieka. Z czystej empatii, bo nikt nie zasługuje na taki lincz - tłumaczy siebie i "innych". A kto taki los "Brzozie" zgotował? Kto wypuścił ofiarę (pupila stacji) na pożarcie drapieżników? Pan szef - grzmi.

bEKsmWYL

(...) Warto też wspomnieć, że Rafał zgodził się na ten "układ", a nie musiał - zaznacza obeznana z tematem Maffashion. Wystarczyło posłuchać opinii publicznej to tego hejtu może by było mniej. Dlaczego ta szopka musiała się odbyć? - zastanawia się, kwitując:

I na koniec: Mniej samowolki, a więcej szacunku i samokrytyki. I może jakieś wielkie "przepraszam" dla ludzi. Głosowali, a potraktowano ich jak głupich. O Alicji już nie wspomnę. Skończyłam.

Myślicie, że Jacek Kurski zastosuje się do zaleceń szafiarki?

bEKsmWYM
bEKsmWZe
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(370)
Tutu
5 miesięcy temu
szafiarka, influencerka, trend seterka, event planerka i jeszcze do tego kołcz od tego i tamtego, świat zwariował...............
zjadłemzabe
5 miesięcy temu
Ja się dziwię ze ktokolwiek ma ochotę tam jechać no bo i po co?Tam im większy dziwak tym większe szanse na sukces
Ozon
5 miesięcy temu
O kurcze! Jaka narodowa dyskusja o Eurowizji, festiwalu gdzie śpiewa się raczej pioseneczki na dyskoteki dla gimnazjalistów. W dyskusji niektórzy tak się zapędzili, że chcą Jarka od rządzenia Polską odsunąć. A ta "szafiarka" to ktoś ważny? Mam znajomego szambiarza i on twierdzi co innego, niż ta od szafy. Komu wierzyć?
bEKsmWZf
Ann
5 miesięcy temu
Przecież szemplińska jeszcze gorzej by wypadła, dajcie spokój z tym hejtem, przecież nie musiał wygrać, jak w sporcie, to że nie zajął pierwszego miejsca to należy się hejt? najgorsze ze na takich portalach niby walczy się z hejtem...
wuja Czechu
5 miesięcy temu
Margota trzeba było wysłać. Albo Margotę. Nie wiem czy to się odmienia. Wygrana 100%.
Najnowsze komentarze (370)
Kasia
5 miesięcy temu
Szkoda się nawet wypowiadać bo zrobiła się z tego taka burza, którą napędziła.. Tak to jest jak gwiazdy zostaną na chwilę zapomniane i próbują się wybić.
Zara
5 miesięcy temu
Pan Rafał dał z Siebie wszystko i mimo wszystko nie powinien się przejmować teraz żadnymi hejtami, żadne słowa, które Maff wypowiedziała nie prowadzą do tego, że go wspiera!
Moka
5 miesięcy temu
Sama teraz roztrząsa ten cały hejt tocząc tą sprawę już od paru dni, może i temat był by już zakończony gdyby nie jej pięć groszy.
Bika
5 miesięcy temu
Ja się zastanawiam za to co ona bredzi.. Po co w ogóle się wypowiada w tym całym temacie ?
Renata kowals...
5 miesięcy temu
Pan Brzozowski jest dobry na wieczorki z babciami ,które chcą zobaczyć przystojnego faceta i ,posłuchać piosenek dla kabaretu.Na Eurowizję trzeba było zaprosić i Wysłać Rodzinę Państwa Kaczmarkow.Rodzina ta sławni Tenorzy pani Iwona i pan Piotr śpiewający pięknie ,jak również dołączyli do nich ich synowie Wojtek Kaczmarek Baryton i ADAM KACZMAREK Tenor .Pięknie śpiewają i są Uroczymi i jeszcze bardzo przystojni mężczyźni Utalentowani.Napewno by WYGRALI Eurowizję.Szkoda ,że nikt nie pomyślał tam na górze ,że mamy tak Wspaniałą Jedyna w całej Europie taka rodzinę Państwa Kaczmarkow ,którzy spiewaja muzykę klasyczną.Adam młody utalentowany ,po występie w Mam TALENT ,w którym wystąpił w 2016 roku .Mimo że nie wygrał programu ,to Dla mnie WYGRAL i jeszcze WOJTEK również .To są Diamenty naszej POLSKI ,szkoda tylko że NAsza wspaniała Telewizja nie Zaprosiła Rodziny Kaczmarkow.Dla Państwa Kaczmarkow Wielkie Brawa Brawa Brawa mimo że nie byli wybrani na wyjazd na Eurowizję to i tak są NAJLEPSI i nie ma takiej drugiej rodziny na całym Świecie Brawooooooooo Brawooooooooo Brawooooooooo Brawooooooooo ❤️❤️🌹🌹❤️🌹🌹❤️🌹🌹 Dla Państwa Kaczmarkow.
Iza
5 miesięcy temu
Przecież on był tragiczny, zero talentu.
bcS80
5 miesięcy temu
Żeby miał choć majteczki w kropeczki, albo tatuaż "jestem od jacka"- wygrana na 100%!
Wlkp
5 miesięcy temu
Jeszcze dodajcie do tego wszystkiego Sierockiego !!! Nawet na tak kiczowaty festiwal jak Eurowizja potrzebne są jakieś emocje??? A oto spiker Mumia ! nawet ręką nie kiwnie, zero emocji ,ani pozytywnych ani negatywnych, zapowiadanie jednym ciagiem i jedną barwą głosu .Ten pan nie nadaje sie do niczego !!!
bEKsmWYX
Pozdrawiam
5 miesięcy temu
Prowincjonalny człowiek z naszego reprezentanta! Wybrany jednoosobowo , teraz w Polsce standardy jak w komunie. Władza decyduje kto nas reprezentuje , nie społeczeństwo Polska to wielka że prowincja Europy i z ta władza tak będzie dalej
Bulba
5 miesięcy temu
Odpowiadam dlaczego pan Rafał się na ten układ zgodził. Dla kasy. Jako typowy Elektorat onchce też trochę z tego 2 mld tortu. A że wstyd -to tylko chwila. Same odsetki starczą na dobre zycie
Lol
5 miesięcy temu
Droga Pani CELEBRYTKO przez wielkie C, ja za Panem Kurskim nie przepadam i mam swoje zdanie na jego temat, ale kultura wymaga tego, aby nawet na forum nie zwracać się do osób publicznych na Ty, to chyba nie jest Pani bliski kolega ani znajomek, żeby sobie tak pozwalać i wiek chyba również nie ten...
Uczciwy
5 miesięcy temu
W Anglii sms kosztował 0.75zl w tvpis 3.69zl ciekawe czemu ???
Niegorol
5 miesięcy temu
Niestety powiedziała całą prawdę
Radosław
5 miesięcy temu
Od razu wiedziałem, ze Brzozowski sie nie nadaje. Generalnie słaby artysta. Jesli w the Voice zamiast Szpaka pojawi sie Brzozowski to nie bede tego oglądał.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEKsmWZQ
bEKsmWZR
bEKsmWZS
bEKsmWZT
bEKsmWZU
bEKsmWZz