Trwa ładowanie...
Przejdź na
Witek
|

Eurowizja 2021. Maffashion broni Rafała Brzozowskiego: "Został tak zmieszany z błotem, że dziwne, że stanął na tej scenie"

169
Podziel się

Empatyczna Maffashion w trakcie oglądania eurowizyjnego występu Rafała Brzozowskiego zaapelowała, by go nie hejtować. "Obojętne, jakie to jest, weźmy trochę się wspierajmy". Miło z jej strony?

Eurowizja 2021. Maffashion broni Rafała Brzozowskiego: "Został tak zmieszany z błotem, że dziwne, że stanął na tej scenie"
Maffashion staje w obronie Rafała Brzozowskiego (East News, AKPA)
bEhnISmZ

Wybór Rafała Brzozowskiego jako reprezentanta Polski w tegorocznym Konkursie Piosenki Eurowizji od początku budził duże emocje. Nie tylko dlatego, że sporej części internautów nie przypadł do gustu utwór prezentera TVP, "The Ride", ale też w związku z tym, że w domu została Alicja Szemplińska.

Swoje wsparcie względem niesprawiedliwie potraktowanej młodej piosenkarki wyraziło wówczas nie tylko spore grono jej fanów, ale i kilka znanych twarzy. O ciepłe słowo pokusiła się między innymi Margaret.

bEhnISnb
Zobacz także: Sukcesy Polski na Eurowizji

W czwartkowy wieczór po małych perturbacjach Rafał w końcu miał szansę zaprezentować się na holenderskiej scenie. Jak się okazuje, jego występ śledziła też Maffashion. Influencerka pokazała nawet urywek tego, jak ogląda show rodaka.

Rafał, jedziesz! - dopingowała "Brzozę" sprzed telewizora.

bEhnISnh

Na kolejnym nagraniu Kuczyńska postanowiła wypowiedzieć się na temat tego, co myśli o tegorocznym reprezentancie, poniekąd stając w jego obronie.

Można typa nie słuchać, można się śmiać i można być złym na decyzje Kurskiego... - zaczęła. Ale nie ma co hejtować. Facet przez ostatnie tygodnie został tak zmieszany z błotem, zwyzywany, obrażany... Szczerze, to ja się dziwię, że miał siłę stanąć na tej scenie - pisze empatyczna partnerka Sebastiana Fabijańskiego.

Obojętne, jakie to jest, weźmy trochę się wspierajmy - zaapelowała, by nie oceniać Rafała ze względu na zaprezentowany przez niego utwór.

Na koniec jednak Julka dała do zrozumienie, że i tak jest... "team Szemplińska".

bEhnISni

Alicja Szemplińska, ty wiesz. Powinnaś jechać tam i to wygrać cyk pyk - skwitowała.

Myślicie, że Rafał doceni jej wsparcie?

bEhnISnj
bEhnISnC
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(169)
Anonim
4 tyg. temu
Akurat ma tutaj rację
Andżelika
4 tyg. temu
Przecież to domena znacznej częsci Polaków, mi się w życiu nie powiodło to innemu rodakowi też nie może. Taka cecha przegrywów.
Nij
4 tyg. temu
Maff ma rację, ale niestety takie zachowanie jest typowe dla naszego kraju. Bolaczki (pisownia celowa) muszą wszystko zmieszać z błotem.
bEhnISnD
Gość
4 tyg. temu
Pudel ,przynajmniej miałeś od miesiąca temat na 5 artykułów dziennie o Rafale.Wiadomo było ,ze daleko nie zajdzie w Eurowizji ale przynajmniej miałeś o czym pisać .
Jaa
4 tyg. temu
Dobrze mówi
Najnowsze komentarze (169)
Pawel
4 tyg. temu
PiS przegra zawsze gdy nie będzie mógł mieszać ludziom w głowach bo wartość tej partii jest zerowa...
Darek
4 tyg. temu
Aaaaaaaahahaha.... Rafał przegrał przez tych, którzy od początku wiedzieli, że nie ma żadnych szans... Tłumaczenie godne pisiaków
Feldmarszałek
4 tyg. temu
Wystarczy spojdzeć jak jest tutaj trakowany. Nagonka . Szkoda że lazł w to gie
rrrrr
4 tyg. temu
Nie podobał sie tym co plują na Polskę, oni nie przepuszczą żadnej okazji
Żałosne
4 tyg. temu
Gdyby pojechała Szemplinska to zapewne zaśpiewałaby pięknie, zadała klasy, ale i tak nie zaszłaby daleko... nie ten festiwal. Umówmy się, kiedy ostatnio ktoś z występujących odniósł jakis sukces na skalę chociaż Europy? Ci co śpiewali Euphoria, nawet nie pamietam nazwy wykonawcy. I to jakieś 10 lat temu! To jest festiwal kiczu, folkloru, towarzystwa wzajemnej adoracji. Do tego sztucznie pompowana jest poprawność polityczna. Cała ta impreza to żałosna szopka i uważam, ze Polska powinna się z tego wycofać. Tam już nie chodzi o talent a jakieś „trudne sprawy”
Pol
4 tyg. temu
Weź się nie odzywaj. Może sama bys zaśpiewała a nie tylko hejtowac? Mondralina z szafy
Ann
4 tyg. temu
Super! Dwa autorytety! Świat się kończy!
Nick
4 tyg. temu
Za to w jako sposób on dostał się do Eurowizji nigdy w życiu dobrego słowa o nim więcej nie wypowiem. To cwaniak i oszust, który wygryzł prawowitą zwyciężczynię eliminacji. Pojechał tam tylko dlatego, że jest pupilem żony prezesa ( No cóż oko rzeczywiście można nacieszyć ) i wszystko na ten temat . Nad takimi typami nie należy się litować . Trzeba ich gonić jak lisa z kurnika , może następny karierowicz się zastanowi zanim komuś zabierze uczciwie zdobytą szansę.
bEhnISnv
Typowa
4 tyg. temu
Jak można kogoś nazwać "typ"?! Jest to prostackie. Zapewne by się oburzyła jakby się ją określiło mianem "typiara". Ona ma bardzo ubogi język, ciężko czytać, a co gorzej słuchać wywiadów z nią.
Kowalska
4 tyg. temu
Zeszmacenie, zdeptanie, poniżanie to tylko Polacy potrafią najlepiej robić
aaa
4 tyg. temu
bo zakochany w sobie człowiek trącający socjopatycznymi cechami nie widzi w sobie problemu lecz w innych !!! tak jest i teraz widzi tylko swój nos i swoje ja
Oloo
4 tyg. temu
Hejt nie jest ok, ale po tym co wyprawia TVP kurskiego trudno się dziwić, że ludzie nie zaakceptują kogoś, kto jest związany z tym gniazdem pełnym żmij.
Zenkowa
4 tyg. temu
Oberwał za Kurskiego, ale sam się podłożył
Iii
4 tyg. temu
Mi też go szkoda, bonie zasłużył na twn hejt. Oberwał, bo ludzie nie lubia Kurskiego, a spoko zaśpiewał, na poziomie eurowizji.
...
Następna strona
bEhnISnX