Trwa ładowanie...
Przejdź na
Unicorn
|

Margaret wspiera Alicję Szemplińską: "J*BAĆ EUROWIZJĘ"

268
Podziel się:

Podobnie jak wielu polskich wokalistów, Margaret postanowiła wesprzeć Alicję Szemplińską po ogłoszeniu Rafała Brzozowskiego reprezentantem Polski na Eurowizji. Jej komentarz niespecjalnie przypadł jednak do gustu internautom...

Margaret wspiera Alicję Szemplińską: "J*BAĆ EUROWIZJĘ"
Margaret wspiera Alicję Szemplińską po ogłoszeniu Rafała Brzozowskiego reprezentantem Polski na Eurowizji (AKPA)
bETpQVVh

W piątek TVP oficjalnie ogłosiła tegorocznego reprezentanta Polski na Eurowizji. W ubiegłym roku tę możliwość zagwarantowano Alicji Szemplińskiej, która wygrała specjalny eurowizyjny odcinek Szansy na sukces. Wskutek pandemii 18-latka nie pojechała jednak na konkurs, w tym roku natomiast postanowiono zastąpić ją całkiem nowym kandydatem.

Zaszczyt reprezentowania naszego kraju podczas tegorocznej Eurowizji ostatecznie przypadł Rafałowi Brzozowskiemu i jego piosence The Ride. Wybór niedoszłego laureata Telekamery dla osobowości telewizyjnej już zdążył wywołać w sieci spore zamieszanie. Kandydatura Rafała spotkała się ze zdecydowanym sprzeciwem internautów - a zwłaszcza fanów Alicji Szemplińskiej.

bETpQVVj

Sama Szemplińska zdążyła już odnieść się do całej sytuacji na swoim instagramowym profilu. W swoim oświadczeniu 18-latka nie ukrywała, że wiązała z konkursem Eurowizji spore nadzieje. Zapewniła jednak, że nie zamierza porzucać marzeń o karierze i będzie trzymać kciuki za Brzozowskiego.

Powściągliwość i klasa, z jaką Alicja podeszła do sprawy Eurowizji, spotkały się z wyjątkowo ciepłym przyjęciem nie tylko internautów, lecz również polskich celebrytów. Wsparcie wokalistce okazali m.in. Roksana Węgiel, Dawid Kwiatkowski, Viki Gabor czy reprezentujący Polskę w konkursie w 2018 roku Gromee. Swoje trzy grosze do dyskusji wtrąciła również Margaret - która w swoim komentarzu nie przebierała w słowach.

bETpQVVp

Alicja j*bać Eurowizję. Dawaj tę muzę. Czekamyy - napisała piosenkarka.

Kocham Cię, królowo - odpowiedziała jej wdzięczna Szemplińska.

Co ciekawe, komentarz Margaret spotkał się raczej z mieszanymi reakcjami internautów. Niektórzy zwrócili uwagę, że wokalistce w przeszłości samej zdarzało się ubiegać o udział w konkursie.

Mocne słowa jak na trzykrotną uczestniczkę preselekcji/ I pisze to osoba, która chciała wystąpić na Eurowizji/ Margaret, słabo, żal mi Ciebie w tym momencie/Zapomniał wół, jak cielęciem był/Żenująca wypowiedź i na niskim poziomie. Brak szacunku do fanów Eurowizji/Trochę szacunku dla formatu (...) To, że tobie się nie udało, nie oznacza, że musisz tutaj wyrażać swoje złości - pisali w komentarzach internauci.

bETpQVVq

Nie brakowało również osób, które stanęły za piosenkarką murem.

Bardziej tu chodziło o to, że nie było żadnych eliminacji, tylko Rafał Brzozowski z d*py został reprezentantem Polski/Margaret startowała i po prostu wie, że to więcej stresu, podlizywania i sztuczności niż tego warte. Plus bez znajomości można sobie pomarzyć o występie/Margaret tu chodzi o to, aby Alicja się nie przejmowała, tylko wydawała muzykę i że bez konkursu też sobie poradzi - bronili Margaret komentujący.

Doceniacie komentarz Margaret?

bETpQVVr

Pudelek ma już własną grupę na Facebooku! Masz ciekawy donos? Dołącz do PUDELKOWEJ społeczności i podziel się nim!

bETpQVVs
bETpQVVK
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(268)
Trye
9 miesięcy temu
Tak bardzo chciała reprezentować Szwecję i sie nie udało. Teraz to nagle raperka haha
🤣🤣🤣
9 miesięcy temu
Margaret chciała kiedyś reprezentować Szwecję... NIE CHCIELI JEJ. Potem chciała reprezentować Polskę... LUDZIE WYBRALI KOGOŚ INNEGO. To teraz będzie pluła na Eurowizję 😆
Mari
9 miesięcy temu
Jakoś Wiki i Roksi wygrały, reprezentują międzynarodowy poziom i nie muszą mieszać z błotem tych,którzy je tam wysłali.Talent się sam obronił.Alicja jest niewiele od nich starsza a zachowuje sie jak diwa.Pamiętam tę preselekcje, kiedy ja wybrali - od razu było widać,ze jest faworyzowana mimo,że brali w nich udział wokaliści o lepszej charyzmie oraz z bardziej festiwalowymi piosenkami.
bETpQVVL
Jaja
9 miesięcy temu
,,Kocham Cię, królowo"- jakie to płytkie XDDD towarzystwo wzajemnej adoracji się odezwało. A to, że rok temu preselekcje były ustawione pod nią nikt nie wspomni, żal
Hhkk
9 miesięcy temu
Jak dla tej Alicji Margaret jest królową to ja nie mam pytań. XDDD
Najnowsze komentarze (268)
Leszek
9 miesięcy temu
Je.. c Margarynę
gdynianka
9 miesięcy temu
A co Margaret pokazała na Eurowizji. Zwykła arogancja i złe wychowanie ze strony Margaret. Za takie słowa powinna być odsunięta od wszystkiego.
Aga
9 miesięcy temu
Skoro TVP wydała grubą kasę Szwedzkim kompozytorom na napisanie piosenki dla Brzozowskiego, to kto inny mógł wygrać? Margaret o tym wie.
Rawo Rafal
9 miesięcy temu
Zazdrosc zawisc o urok,umiejetnosci,szol rafala,widac na przestrzeniostatnich lat jak wspaniale sie rozwija zawodowo ,jest tez mily,przystoiny radosny elegacki,i umie spiewac, wspaniale tez prowadzi program,,jaka to melodia,,
Antek
9 miesięcy temu
Za takie agresywne wulgarne zachowania należy nie dopuszczać do niczego tego typu "artystów".
gość
9 miesięcy temu
Ta dalej wciąga?
Gość
9 miesięcy temu
Serio? Przecież on nie umie śpiewać...
Avalon
9 miesięcy temu
Margaret wykazała się hipokryzją i arogancją. Ona sama trzykrotnie startowała na Eurowizję (w tym dwa razy ze Szwecji) ze swoimi piosenkami do złudzenia przypominającymi przeboje anglosaskich wykonawców. A Alicji naprawdę jest mi szkoda. Zasługiwała na drugą szansę. Skoro większość niedoszłych reprezentantów z zeszłego roku skorzystała z niej, to dlaczego telewizja reżimowa nie zrobiła tego samego, tylko postawiła na Brzozowskiego.
bETpQVVD
Tomek
9 miesięcy temu
Dostał się, bo to pupil kurskiego. Proste. Nie wie chłop co ma robić. Śpiewać, tańczyć czy prowadzić specjalne wydarzenia. Prawie jak Ibisz. Tylko, że prawie robi wielką różnice.
Julek
9 miesięcy temu
Tak swoją drogą ta piosenka dość fajna.
MONIKA
9 miesięcy temu
Eurowizja to zbiór kiczu, tandety i kłamstw. Gdybym była artystką nigdy nie chciałabym brać udziału w tym gównie. Lata eurowizji już minęły i nie ma co się oszukiwać.
Bukka
9 miesięcy temu
Margaretko zostań w tym lesie bo twoje zachowanie i słownictwo godne drwala.
tak było
9 miesięcy temu
Margaret nawet obywatelstwo chciała zmienić na szwedzkie,żeby się ze Szwecji na Eurowizję dostać
gosć
9 miesięcy temu
Ten chłop Margaret to ustawił się jak Radzio przy starej Gośce. Te Gośki to rozumem nie grzeszą
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bETpQVWw
bETpQVWx
bETpQVWy
bETpQVWz
bETpQVWA
bETpQVWf