Trwa ładowanie...
Przejdź na
Goss
|
aktualizacja

Małgorzata Ohme broni "ataku paniki" Filipa Chajzera: "Nie odczułam tego, jako CZEGOŚ OBRAŹLIWEGO"

180
Podziel się:

Współprowadząca Filipa z programu śniadaniowego twierdzi, że jej kolega miał "jak najlepsze intencje". Dobre wytłumaczenie?

Małgorzata Ohme broni Filipa Chajzera.
Małgorzata Ohme broni Filipa Chajzera. (East News)
bEDqjNud

Filip Chajzer to bez wątpienia jeden z tych prowadzących, którzy budzi wyjątkowo skrajne emocje. Z jednej strony widzowie kojarzą go jako uczynnego człowieka angażującego się w akcje społeczne, z drugiej jednak regularnie rujnuje własny wizerunek kontrowersyjnym poczuciem humoru i "parodiowaniem" ataków paniki w śniadaniówce. Nic zatem dziwnego, że Filip dorobił się równie wielu zwolenników, co przeciwników.

Nie sposób nie odnieść wrażenia, że ostatnie popisy Filipa Chajzera również nie zjednały mu sympatii widzów. Niedawno żegnając się z zaproszoną do programu w roli eksperta psycholożką Marią Rotkiel, Chajzer postanowił, że w ramach postawienia kropki nad "i" odegra przed setkami tysięcy widzów "atak paniki". Prezenter chwycił się za klatkę piersiową, osunął się na fotelu i zaczął wydawać z siebie bliżej nieokreślone odgłosy. Na reakcję nie trzeba było długo czekać, a Filip dostał po uszach nawet od Doroty Szelągowskiej.

bEDqjNuf

Choć większość krytyki skupiła się wyłącznie na wszędobylskim synu Zygmunta, to sporo negatywnych komentarzy otrzymała też jego "koleżanka z pracy", Małgorzata Ohme. Dziennikarka, a z wykształcenia psycholog, nie uważa jednak wątpliwej jakości "występu" Filipa za coś obraźliwego. Sprawę postawiła jasno w rozmowie z portalem Jastrząb Post.

Wiem, że Filip nie zrobił niczego intencjonalnie, byłam przy tym i sama jestem osobą, która zmaga się z lękami. Jako osoba towarzysząca temu, nie odczułam tego, jako coś obraźliwego, mimo że mnie to bezpośrednio dotyczyło. Wiem, że Filip miał jak najlepsze intencje - próbowała tłumaczyć kolegę w wywiadzie.

Swoje zdanie na ten temat wyraziła też w rozmowie z Plotkiem, gdzie stwierdziła już, że zachowanie prezentera było "niefortunne". Tłumaczy jednak, że Filip... po prostu taki jest.

bEDqjNul

Myślę, że reakcja była absolutnie niewspółmierna do tego, co zrobił Filip. Ja byłam osobą, która była obok i może to było niefortunne, może to było o słowo za dużo, ale Filip taki jest. Jest bardzo ekspansywny, jest bardzo emocjonalny, teatralny, więc to nie jest nic dziwnego w jego przypadku - skomentowała.

Przekonują Was jej argumenty?

bEDqjNum
bEDqjNuG
KOMENTARZE
(180)
rela
2 lata temu
To powiedziała pani psycholog i dlatego wielu ludzi wstydzi się i boi iśc na terapię do psychologów, bo za dużo jest przypadków wyśmiania, wciskania kitu, że się przesadza, a potem się kończy smutno. Znam to zbyt dobrze.
maria
2 lata temu
Zbiórka podpisów pod jego usunieciem a stacja tvn nie ugina sie
Iza
2 lata temu
To było chamskie bez braku tolerancji i zrozumienia ludzi na to cierpiących,ta choroba odbiera radość życia A on aktor robi takie coś,a I w dalszym ciągu źle się zachowuje na wizji!To nie jest człowiek ma swoim miejscu🤦‍♀️
bEDqjNuH
Megi
2 lata temu
Kto promuje ta Panią?
pipi
2 lata temu
Powinni zabrać tej kobiecie dyplom ,co ona za bzdury wygaduje na wizji to wstyd dla tego zawodu
Najnowsze komentarze (180)
Puk puk
2 lata temu
Broni jego bo on ja puka
Klon
2 lata temu
Chajzer to dno
Jola
2 lata temu
Bardzo mi przypomina taką jedną Gośkę.Tak samo pusta.
Gość
2 lata temu
Chajzer ogarnia ,powinien dostać lepsza partnerkę, ta jest słaba i nie do telewizji 😐
Nika
2 lata temu
Głupota sama się nie obroni , potrzebuje adwokata
Ania
2 lata temu
Filip jest naturalny. Każdy poszukuje się Bog wie czego. Przemyslcie swoje zachowanie A dopiero czekajcie się osoby która niesie bezinteresownie pomoc
Agnieszka
2 lata temu
Ja ich lubię
Aga
2 lata temu
Lubię ten team
bEDqjNuz
tak jest
2 lata temu
a jeśli ktoś puści bąka albo uda że to robi to obraża tych co mają przewlekłe wzdęcia? albo jeśli ktoś udaje wymioty to obraża tych co mają mdłości? już bez przesady, wszyscy nagle tacy wrażliwi....
Polita
2 lata temu
Oczywiście ze nie poczuła się obrażona. Pewnie nie zmaga się z problemami psychicznymi. Dokładnie w ten sam sposób białych nie obraża rasizm, hetero nie obraza homofobia i mężczyzn nie obraza mizoginia.
kajdg
2 lata temu
dobrali się jak w korcu maku, są siebie warci
kajdg
2 lata temu
dobrali się jak w korcu maku ..są siebie warci ..
Nikt
2 lata temu
Jej usprawiedliwienie Chajzera, bełkotliwe zresztą (kiepska stylist.wyprzekonstylist.wypowiedźała.Zwykła "obrona"kolegi,z którym miała na tzw.pieńku i nie był to fajny okres,bo Chajzer jest silniejszy o dziwo emocjonalnie.Facet się co robi!Istnieć na językach,być w mediach to cel.A cel....uświęca środki.Stara prawda a jaka aktualna.
baba jaga
2 lata temu
Ohme to taka drewniana kukła tępą siekierą ciosana,nie ma nic mądrego do powiedzenia.Nie wiedziałam,ze jest psychologiem, wygląda jakby nie umiała zliczyć do trzech.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEDqjNvs
bEDqjNvt
bEDqjNvu
bEDqjNvv
bEDqjNvw
bEDqjNvb