Trwa ładowanie...
Przejdź na
Paww
|

Małgorzata Rozenek rozmarza się na temat nowego domu: "Nie mogę mieć małej garderoby"

245
Podziel się:

"Mamy specyficzne potrzeby naszej rodziny. To musi być znaczący pokój i mój mąż też chce taki pokój" - wyznaje Małgorzata Rozenek. W rozmowie z Pudelkiem Gosia zdradziła również, kiedy wprowadzi się do nowej rezydencji.

Małgorzata Rozenek rozmarza się na temat nowego domu: "Nie mogę mieć małej garderoby"
Małgorzata Rozenek rozprawia o nowym domu: "Nie mogę mieć małej garderoby" (Instagram)

Rodzina Majdanów póki co mieszka w dawnej, obszernej "kawalerce" Radosława. Po przyjściu na świat ich syna Henryka rodzina zaczęła odczuwać niedobór przestrzeni życiowej. Choć Gosia i Radosław poszukiwali dla siebie domu od dłuższego czasu, to dopiero niedawno zdecydowali się kupić działkę pod budowę wymarzonego gniazdka. Majdanowie nabyli działkę o powierzchni ponad 3 tysięcy metrów kwadratowych. Wartość gruntu to około 1,5 miliona złotych.

Zobacz także: Małgorzata Rozenek-Majdan: "Nie mogę mieć małej garderoby"

Umęczona poszukiwaniami Gosia wyznała, że jednym z kryteriów wyboru idealnego domu była potrzeba posiadania ogromnej garderoby dla niej i dla Radosława. Przejęta Gosia dodała, że jej ubrania nie pomieszczą się w zwykłej szafie. Małgorzata w rozmowie z Michałem Dziedzicem opowiedziała, jak wyglądały poszukiwania wymarzonego gniazdka. Kapryśna celebrytka przebierała w ofertach, jednak nic nie przykuło jej uwagi.

Przez COVID wydłużyły się niezwykle terminy. Lata szukaliśmy domu. Mamy specyficzne potrzeby naszej rodziny. Kwestia garderoby: nigdzie nie znalazłam domu, w którym moja garderoby byłaby równie duża, jak mojego męża. Nie mogę mieć małej garderoby, która wygląda jak szafa. To musi być znaczący pokój i mój mąż też chce taki pokój. Jeżeli trafialiśmy na rzeczy, które spełniły te cechy, to było to bardzo ponad nasz budżet - pożaliła się Małgorzata.

Czekacie już na selfie z garderoby Małgosi?

Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(245)
Lol
12 miesięcy temu
celebryci sobie stawiają nowe garderoby na nowe ciuchy a nam wmawiają żeby być eko i nie kupować nie potrzebnie nowych ubrań!!!
Alla
12 miesięcy temu
Dlaczego nas katujecie tą osobą-artykuł o garderobie Rozenek? Serio? Co następne? Łazienka? Co za bzdury?
Yegua
12 miesięcy temu
Grunt, żeby garderoba była ekologiczna, podświetlana na prąd z paneli słonecznych.
Sara
12 miesięcy temu
Celebryci i ich problemy..
Gość
12 miesięcy temu
Niech robi sobie co chce
Najnowsze komentarze (245)
Derek
12 miesięcy temu
Czytam liczne wpisy życzliwie komentujące młodzieńczy wygląd Radka i faktycznie Radek wygląda z twarzy jak 14-latek pod wąsem. Chyba dlatego Gośka nazywa go Pysiulą, a on, wieczne dziecko, pewnie najpewniej czuje się w towarzystwie wstydliwych 14-latek z trądzikiem tu i tam. Gadają na mieście, że SPRYTNA Gośka własnoręcznie zacumowała go w tym zakompleksionym towarzystwie i odpłynęła w siną dal do bardzo zamożnego prawnika, przystojnego kolegi po fachu. Jeśli to prawda, to niech im się wiedzie, niech urodzi im się Royal Baby, mała księżniczka, a może i mały książę. Szkoda tylko, bo bardzo lubię Radka - wiernego męża SPRYTNEJ Małgoni, co nie ma w kieszeni węża, a wielkiego fallusa i serce na dłoni, że został on teraz sam. Wciąż jeszcze chłodne poranki, a on bez własnego samochodu i mieszkania, bez żony - super kochanki, gdyż z wielkiej miłości do Gosi, oddał się jej z całym swoim majdanem, a więc podarował jej i swoją kawalerską klitkę 230 m2, żeby Gosia i Henry mogli tam trzymać zabawki, które im się już znudziły. Z tego wniosek, że Radek ma nadzieję na pozostanie w tej klitce - chociażby jako porzucony Majdan w pustej klatce, z widzeniami swej umiłowanej Gosi i synka kilka razy w roku. Z uwagi na tytuł pracy magisterskiej, celująco obronionej przez SPRYTNĄ Gosię, dotyczącej prawa rodzinnego i spadkowego: 'Treść i charakter prawny majątkowy między małżonkami' i tytuł jej pracy doktorskiej: 'Rozdzielność majątkowa z wyrównaniem dorobku', chyba jednak Radzio będzie musiał poprzestać na byciu Majdanem przechodnim, mężem i ojcem na przychodne. Radek - 'nie smutaj!'. Pamiętaj, że wg większości wyglądasz z twarzy jak dziecko szczęścia, więc nigdy nie będziesz przechodzonym Majdanem. Zawsze będziesz wschodzącą gwiazdą, nadzieją na niebo w gębie dla pryszczatych nastolatek - Pryszczylli, Acnetki, Skini i Krostelli z Wągier.
Wera
12 miesięcy temu
Rozenkowa ma 42 lata, urodziła się w 1978 r., jej starszy o 5 lat brat Michał (Misha) urodził się w 1973 r., wy nie macie miliona zł, nigdy się z tym nie pogodzicie i będziecie żebrać w komentarzach o uwagę.
Celyna Dyjon
12 miesięcy temu
W 'kuchennych rewolucjach' 40-letnie biedne kobiety pracujące upokarzane podawaniem wieku wyglądają na strasznie zniszczone, ale taka jest proza życia, nigdy nie będą miały pieniędzy, żeby wyglądać jak piękna czterdziestodwuletnia Małgorzata Rozenek, obiekt westchnień prawdziwych mężczyzn i obiekt zazdrości pozostałych. Biedne kobiety, to zniszczone kobiety i to się tylko pogłębi, nic z tym nie zrobicie. Pozdro dla Marzeny Rogalskiej (50 lat), Agnieszki Kotońskiej (43 lata) i Beaty Fudalej (54lata).
światły
12 miesięcy temu
Niektórzy piszą, że 30letnia Małgorzata Rozenek (żeby nie było - jak uważam , że ona ma 28 lat i nikt mnie nie przekona, że jest inaczej!) ma 54 miliardy zł na koncie osobistym, a inni zarzekają się, że ona ma 56 miliardów zł w biżuterii. Sądząc po jej wywyższaniu się i jej wzgardliwych minach kierowanych do ludu oraz oceniając stopień markotności Radzia (a jest on spory, po zatokach widać), to ona ma i to i to na wyłączny swój użytek. Radzio już odfajkowany i nie podejdzie bliżej niż na odległość tych swoich legendarnych 25 cm. Ja tak po ludzku mu współczuję i pragnę pocieszyć, że jutro też będzie koryto w jakiejś Gmatewali czy Banglaszedu, może nawet w Rguzji albo w Karambodży. Tam też jest życie, tam też jest troska o obywatela.
Roman
12 miesięcy temu
Perfekcyjna Małgorzata Rozenek twierdzi, że między 10-tym a 19-tym rokiem życia uczęszczała do szkoły baletowej, co miało wpływ na jej późniejsze trudności z zajsciem w ciążę (codzienne co najmniej sześciogodzinne wyczerpujące treningi w wieku dojrzewania). Googluję absolwentów ogólnokształcącej szkoły baletowej w Warszawie, wszystkie roczniki - nie ma wśród nich Małgorzaty Kostrzewskiej, w ogólnokształcących szkołach baletowych w Gdańsku, Bytomiu, Poznaniu - tez jej nie ma. Została już tylko szkoła baletowa w Łodzi. Tak samo sprawdzam wszystkie roczniki i wśród absolwentów tej szkoły jest tylko jedna Małgorzata Kostrzewska, dokładnie z rocznika 1996/1997. Wykonuję ''skomplikowane'' działanie matematyczne: od liczby 1997 odejmuję liczbę 19 (po tyle lat mają absolwenci) i otrzymuję zamiast miliona zł (wy też go nie dostaniecie :D) liczbę 1978. Jest to rok urodzenia Małgorzaty Kostrzewskiej. Tej Małgorzaty Kostrzewskiej! No, co tam, emerytki - wierne komentatorki życia 42 - letniej obecnie Małgorzaty R. M., macie wzmożoną perystaltykę ze zgrozy?
Adam
12 miesięcy temu
Wystarczy wpisać w Google - 'Klasa 1988 - 1997 - Państwowa Szkoła Baletowa, Łódź - Nk'. W GALERII jako pierwsze z prawej jest zdjęcie uczniów i uczennic, którzy ukończyli tę klasę mając po 19 lat, zamieszczone 13 lat temu przez sławnego obecnie tancerza, byłego ucznia tej klasy, Dominika Muśko. Na FORUM klasy, w drugim wątku wypowiedź z 2007 r. tego samego Dominika Muśko nie pozostawia wątpliwości, że Małgorzata Kostrzewska chodziła do tej klasy co on, gdy wymienia 'Gosię Kostrzewską' jako jedną z uczennic na tym zdjęciu, stojącą zresztą obok niego i wyglądającą jak 'nasza' Małgonia, tyle, że dwadzieścia kilka lat wcześniej. Teraz więc Małgonia ma 42 lata. Porównać z 46latką Marzeną Rogalską albo 40tką Martą Lempart czy z naciąganą 40tką Robaczewską, to Małgonia świeci pełnym blaskiem.
bingo
12 miesięcy temu
50latka Marzena Rogalska wydała ostatnio fortunę na zabiegi upiększające, a przy Rozenkowej wygląda jak staruszka.
bingo
12 miesięcy temu
Jak porównałam Rozenową z Rogalską 50 lat, to uwierzyłam, że Rozenowa ma 42 lata, wygląda jak wnuczka Rogalskiej, serio.
Świetnie
12 miesięcy temu
NK - Szkoła Podstawowa nr 206 w Warszawie - klasa B - 1985 - 1993. Forum klasy: Bożena B. (S.) przedstawia swoją klasę na zdjęciu klasowym: ''Nasza klasa I B z Małgosią Kostrzewską obecnie Małgorzata R., czyli...Perfekcyjna...'' Małgorzata B. (S.) pyta: ''Bożenka, niech zgadnę :))) Ty to w tym czarnym fartuszku prawie na środku I rząd, trzymasz ręce na kolanach? A perfekcyjna to ta w jasnej bluzce/sweterku i sukience na szelkach z Twojej lewej?'' Przyglądam się, powiększam zdjęcie... o, jasna...bluzka... to rzeczywiście Małgonia K. (R.-M.)... niestety dla mnie, odnalazła się nasza jaśniejąca Gwiazda. Telefon do Bożeny B. (S.) pozbawia mnie resztek nadziei na zdobycie obiecanego przez Małgonię miliona zł. Może chociaż wspólna kawa z kolagenem, ewentualnie jasne pełne z najwyższej półki, piękna czterdziestoletnia (te dodatkowe dwa lata sobie odpuśćmy) Pani Małgoniu???
naród
12 miesięcy temu
Najstarszy z trzech synów Małgosi ma 14 lat. Małgosia, jak wiemy - niektórych ta wiedza przyprawia wręcz o drgawki :) ma 42 lata, więc urodziła go mając 28 lat czyli pierwsze udane zapłodnienie in vitro miała w wieku nieco ponad 27 lat, a więc 2 lata po ślubie z Jackiem Rozenkiem. Zrozumiałe, że skoro chciała mieć dziecko, to nie było po co przeciągać bezowocnych starań, bo to nie leży w naturze Małgosi. Zresztą jako absolwentka szkoły baletowej raczej nie miała złudzeń, że będzie mogła mieć dzieci bez wspomagania swojej płodności, bo jak mówiła w wywiadzie: ''wyczerpujące treningi dla nastoletniego organizmu nie pozostają w tym względzie bez negatywnych skutków'', dlatego dopiero po zapłodnieniu in vitro udało się Małgosi urodzić pierwszego z trzech synów... czekamy teraz na córeczkę :)
Pola
12 miesięcy temu
czy ta seksi Małgorzata jest starsza od (podobno, bo teraz to nigdy nic nie wiadomo) 50-letniej Karoliny Korwin Piotrowskiej o dwa lata, czy młodsza od niej o 8 lat? jak obstawiacie, Dodoopki?
1978 r.
12 miesięcy temu
Na podstawie danych z KRS, gdyż są wiarygodne i żadne sfałszowane dokumenty nie mają tam racji bytu można edytować wpis w Wikipedii dotyczący daty urodzenia danej osoby. Tak było np. w przypadku Moniki Olejnik, dotyczyło to dnia i miesiąca urodzenia. Daty urodzenia Małgorzaty Rozenek czyli 1 06 1978 r. nikomu nie udało się zmienić w Wikipedii, bo powoływanie się na żródło 'czytałam/em w swoich komentarzach na pudelku' jest zwyczajnie godne politowania. Tak więc na nic wasze zaklinanie się, że Rozenkowa ma 100 lat i tym podobne życzenia. Małgorzata Rozenek ma teraz 42 lata i nic tego nie jest w stanie podważyć. 100 lat w szczęściu, Małgosiu, a nawet 200!
Piotr
12 miesięcy temu
Gosia Rozenek ma 42 lata. Uwielbiam jak ta informacja doprowadza do rozpaczy biedne babiny spragnione miliona, co widać w ich rozpaczliwych komentarzach. Najlepszy komentarz to ten, że Kasia Cichopek o ponad 4 lata od niej młodsza wygląda przy niej jak stara maleńka i z tego powodu należy się jej milion zł odszkodowania. Gosi czy Kasi? hahahaha
Pom Pon
12 miesięcy temu
Pomponik: 'Wystarczy (...) sprawdzić listę absolwentów Ogólnokształcącej Szkoły Baletowej im. Feliksa Parnella w Łodzi, którą Małgorzata, wówczas nosząca nazwisko Kostrzewska, ukończyła w roku szkolnym 1996/97 (absolwenci opuszczają szkołę, mając 19 lat). Swoją uczennicę pamięta doskonale wychowawca klasy Włodzimierz Sidor. "Małgosia była w klasie, którą prowadziłem przez 1,5 roku" - mówi "Na Żywo". Co więcej, w jednym z tabloidów Rozenek pokazała swój dowód osobisty - data jej urodzenia to 1 czerwca 1978 r.'
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie