Trwa ładowanie...
Przejdź na
Droppa
|

Małgorzata Rozenek walczy o dobre imię męża: "Nie stracimy reputacji, bo LUDZIE NIE SĄ IDIOTAMI"

448
Podziel się

Nazwisko byłego bramkarza zostało wymienione przez Sylwestra Latkowskiego w filmie "Nic się nie stało. "Pomylili mu się piłkarze" - zapewnia Rozenek.

Małgorzata Rozenek walczy o dobre imię męża: "Nie stracimy reputacji, bo LUDZIE NIE SĄ IDIOTAMI"
Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan (fot. ONS)
bCxgvywR

W zeszłą środę na antenie pierwszego kanału Telewizji Polskiej wyemitowany został dokument Nic się nie stało Sylwestra Latkowskiego. Film miał w założeniu zdemaskować działanie pedofilskiej siatki, z której usług rzekomo korzystali polscy celebryci. Ostatecznie jednak w godzinnym seansie nie przedstawiono praktycznie żadnych nowych dowodów w sprawie wydarzeń mających miejsce w sopockiej Zatoce Sztuki.

Jak się później okazało, Latkowski zdobył się na oskarżanie gwiazd znanych z pierwszych stron gazet dopiero w debacie po emisji dokumentu, gdyż, jak sam powiedział, telewizja nie mogła go wtedy ocenzurować. Na liście osób, które zdaniem reżysera mogły udzielić wartościowych zeznań w sprawie wydarzeń z sopockiego klubu, znalazł się Radosław Majdan. Trzeba jednak zaznaczyć, że w przeciwieństwie do Natalii Siwiec, Blanki Lipińskiej, Nergala, Kuby Wojewódzkiego i wielu innych, Latkowski nie przedstawił nawet dowodu na to, że Majdan kiedykolwiek bawił się w niesławnym przybytku.

bCxgvywT

Były bramkarz natychmiast zaczął bronić swojego dobrego imienia w internecie, zapowiadając, że jeżeli Latkowski nie wytłumaczy, dlaczego jego nazwisko zostało wymienione podczas debaty, będzie zmuszony wystąpić na drogę sądową.

W obronę męża zaangażowała się Małgorzata Rozenek. Wyczekująca narodzin trzeciego syna gwiazda odpowiedziała na ogromną ilość oskarżających Radosława komentarzy, które pojawiły się na jej instagramowym profilu.

Gdy jedna z internautek napisała, że przed kilkoma laty widywała Majdana w Zatoce, Rozenek odpowiedziała:

bCxgvywZ

A ja widziałam Ciebie, jak przejechałaś zakonnicę na pasach.

Osobom, które zarzucały, że Majdan wyłączył możliwość komentowania swoich wpisów, wypomniała, że prawdopodobnie wierzą również, że "Ziemia jest płaska".

Niestety, szambo się wylało i przykro, że musi pani je sprzątać z brzuchem pod nosem. Jeżeli nawet to nieprawda, to wasza reputacja, na którą tak bardzo długo pracowaliście, pójdzie w p*zdu - napisała jedna z komentujących na profilu Rozenek.

Nie pójdzie, bo ludzie nie są idiotami - uspokoiła ją gwiazda.

bCxgvyxa

Małgorzata wykluczyła też możliwość, że nie wie o domniemanych związkach Radosława z Zatoką Sztuki, ponieważ zaczęła się z nim spotykać, zanim doszło do skandalu w Sopocie.

Jestem z Radziem od 2013 roku. Cała sprawa dotyczy lat późniejszych - zapewnia.

Wśród komentujących znalazły się jednak osoby, które ostrzegły celebrytkę, że w tym szczególnie delikatnym dla niej okresie nie powinna się mieszać w tego typu sprawy.

bCxgvyxb

Bulwers polega na tym, że do worka tych, którzy tam bywali, wrzucono mojego męża, który tam nie bywał. (...) Wiem, że nie mogę się teraz denerwować i bardzo się staram, ale to jest za poważna sprawa, żeby ją tak zostawić - odpowiedziała.

Rozenek jest również zdania, że Latkowski podał błędne nazwisko. W dokumencie pojawiły się bowiem zdjęcia byłego piłkarza Tomasza Iwana bawiącego się w Zatoce Sztuki.

Uważam, że Latkowskiemu pomylili się piłkarze. I za to będzie musiał przeprosić.

Przekonała Was?

bCxgvyxc
bCxgvyxu
KOMENTARZE
(448)
Blania
4 dni temu
Blania może się wypowie kto u niej w klubie bywał i jak się bawił :)
Hgfhh
4 dni temu
Jakie dobre imię? Nie mam dobrego zdania o tych dwojgu od początku
Jaro
4 dni temu
Wyborcza napisała że blanka Lipińska werbowała młode dziewczyny to już wiemy skąd te cytaty w filmie massimo pogromca malych dziewczynek
bCxgvyxv
Marycha.s
4 dni temu
A co z saowskim ojcem Marysi która udaje że nie ma tematu
Jaro
4 dni temu
Wyborcza napisała że blanka Lipińska werbowała młode dziewczyny to już wiemy skąd te cytaty w filmie massimo pogromca malych dziewczynek
Najnowsze komentarze (448)
Emi
3 godz. temu
Tyle "pracowała" żeby zrobić z niego dżentelmena a tu wszystko się może sypnąć...
Sopot
wczoraj
Cała sprawa dotyczy lat późniejszych jak Majdan jeszcze walił w pieluchy a Kostrzewska jest z radziem 2013 wzruszające i on jest jej Wierny jaka ty jesteś Żałosna i BEZNADZIEJNA
Ghjkk
3 dni temu
Buhaha.... kompromitacja na całej linii. Kto was rak promuje? Pedofile
Majdan op
3 dni temu
Taaaaa, niewinny a parę lat temu po festiwalu w Opolu ciągnął po stole z pseudo gangsterami aż mi się uszy trzęsły hehe. Taaaaakkkaa gwiazda
Justi
3 dni temu
Co z chamstwo
Gość
3 dni temu
Ci niewinnie pomówieni powinni odpowiadać BÓG ZAPŁAĆ! Po latach może okazać się że odpłacił pojawiającym i niszczącym innym życie
Seba
3 dni temu
Już wiadomo dlaczego za diabła się przebierała na halloween z kumplem wrednym pluszakiem
jba
3 dni temu
A to oni mieli dobrą reputację? :)
bCxgvyxn
Josef Svejk
3 dni temu
Gonia co Ty masz na tego Raducha ze on taki wytresowany jak na smyczy ?
zzz
3 dni temu
walczyc to ona moze z wiadrem i mopem, w koncu jest wzorcowa sprzataczka, tyle ze pomyje juz sie rozlaly hahaha
Nieidiot
3 dni temu
No tak....prawda...ludzie nie są idiotami i wiedzą kto to celebryci i skąd się niektórzy...niektóre wzięły
Pit017
3 dni temu
Czy jest tutaj ktos kto wytlumaczy mi dlaczego Radoslaw Majdan jest taki popularny w Polsce ?
Ala
3 dni temu
50 letnia klamczucha że sztucznym brzuchem i jej lowelas z doczepionymi pakulami. Patologia
yxyxy
3 dni temu
no gratuluję męża, pani rozenek. majdan dopiero na starość się uspokoił.
...
Następna strona
bCxgvyxP