Trwa ładowanie...
Przejdź na
Droppa
|

Internauci reagują na oburzający wpis Marcina Tyszki: "BRAK KULTURY pozostanie z Panem do końca!"

252
Podziel się:

Fotograf postanowił zachęcić nowych śmiałków do wzięcia udziału w castingu do programu "Top Model". Naturalnie, nie był w stanie tego zrobić bez pokuszenia się o niesmaczne żarty.

Internauci reagują na oburzający wpis Marcina Tyszki: "BRAK KULTURY pozostanie z Panem do końca!"
Marcin Tyszka skrytykowany za mało stosowny komentarz (fot. ONS)
bEUKPxEB

Nawet skostniała branża modowa z każdym rokiem coraz bardziej otwiera się na różnorodne kształty i kolory skóry, o czym mogą świadczyć chociażby sukcesy takich modelek jak Ashley Graham i Winnie Harlow. Niestety, niektórzy weterani przemysłu odzieżowego nadal mają trudności z zaakceptowaniem faktu, że chorobliwa chudość w wersji "cocaine chic" dawno już wyszła z mody.

Najwyraźniej jednak wciąż zalicza się do nich Marcin Tyszka. Przez osiem edycji programu Top Model światowej sławy fotograf dał się poznać nie tylko jako mistrz aparatu, ale też bezwzględny prześmiewca, lubujący się w wytykaniu mankamentów urody młodych Polek i Polaków. Wygląda na to, że jego stare nawyki będzie nam dane znosić również podczas 9. sezonu show.

bEUKPxED

O tym, jak trudno 44-latkowi jest przystosować się do nowych realiów świata mody, mogliśmy się przekonać w ostatnią środę. Późnym wieczorem Marcin Tyszka opublikował na swoim instagramowym profilu fragment programu, który przypominał o trwających castingach do nowej edycji. Niestety, dołączony do nagrania podpis, choć miał zapewne uchodzić za żartobliwy, nie przypadł do gustu sporej części internautów.

Jeszcze tylko 3 dni! Boczki zrzucamy, zgłoszenia wysyłamy, Top Model - czekamy! - czytamy na profilu Tyszki.

bEUKPxEJ

Jak nietrudno się domyślić, to właśnie fragment o "boczkach" najbardziej rozjuszył użytkowników sieci.

Całkowicie niestosowny i niepotrzebny komentarz.

Upokarzanie kobiet za to, jak wyglądają. Klasa.

A później młode dziewczyny myślą, że nie są piękne, bo mają boczki, bo nie wyglądają jak modelki z wybiegu lub okładki magazynu. Rozumiem, że to program o modelkach, ale sugerowanie i pisanie takich rzeczy nie jest okay.

bEUKPxEK

Kilogramy zawsze można zrzucić, ale brak kultury raczej pozostanie z Panem do końca. Bodyshaming!

Tyszka nie widział jednak w swoich uwagach nic niestosownego. Zaczął jedynie bronić swojej opinii na temat niechętnie widzianych przez niego na castingach "boczków".

No właśnie, można przygotować się na casting i przyjść bez boczków - odpowiedział na ostatni z wymienionych wyżej komentarzy.

Czy wy również poczuliście smrodek naftaliny unoszący się nad wpisem Tyszki?

bEUKPxEL
bEUKPxEM
bEUKPxFe
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(252)
Taka branża
rok temu
To nie jest bodyshaming tylko takie są wymagania w tym zawodzie. Długie nogi, niska waga, ładna twarz. No co pan zrobisz, takie są realia, nie ma o co się burzyć.
Inesita
rok temu
Ale co on takiego powiedział? Nie każdy musi lubić trzęsące się zwały tłuszczu. Teraz mamy nowy trend „bądź gruby bo to super wygląda”
Ewela
rok temu
Niedługo nie będzie można nic na żaden temat napisać, bo każdy o wszystko urażony...
bEUKPxFf
Etosi
rok temu
To miał napisać "boczki są ok, więc nawet ty możesz zostać modelką?" Napisał zgodnie z prawdą. Modelki to mają być szczupłe (zdrowo szczupłe), wysokie i ładne dziewczyny o odpowiednich proporcjach.
ritama
rok temu
tak jak kierowca autobusu nie może być ślepy, chirurg nie może mieć drżących rąk a piosenkarz nie powinien fałszować tak jeśli ktoś chce być modelem musi mieć ładne, zadbane ciało
Najnowsze komentarze (252)
Djkcd
rok temu
Brak kultury ? Mało powiedziane . Raczej człowiek bez empatiiiiiii? A ten Marcin kandydat do top model strasznie infantylny ,
Djic
rok temu
Oj ludzie ludzie nie macie problemów ? Dajcie żyć innym . Nic złego nie powiedział . Takie realia top model . A tysio super nadaje się na prowadzącego -jurora .
Chj
rok temu
Szanujmy się . Tysio to dobry człowiek . Ludzie za szybko się obrażają .
Zhk
rok temu
Piękne roślinki . Jeśli ktoś kocha kwiatki to musi być dobrym człowiekiem . Pan tysio jest taki właśnie nic złego nie powiedział . Trochę dystansu . Ludzie
Zgjdx
rok temu
Tyszka jest miłym człowiekiem To tylko pozory ze taki ostry Tak naprawdę to dobry I życzliwy i wrażliwy człowiek
Ckcz
rok temu
Brawo Dominik . Zasłużona wygrana
Xbkxzz
rok temu
Nie bylo lepszych chętnych ?
Dnkfs
rok temu
Ten Marcin do top model to chyba jakiś zart . Przestaje oglądać . Coraz gorsi ci kandydaci. 👎🏻
bEUKPxEX
Djndd
rok temu
Nie będę oglądać top model , kandydaci beznadziejni
Xbobs
rok temu
Zatoka ? 🧐
Dhjsh
rok temu
Ten twój kandydat do biletu srebrnego to zarozumiały się zrobił bo tyszka go wybrał ha ha . Wszędzie zaznacza tyszke na zdjęciach żeby się przypodobać . Uczciwie ma być to głosowanie . A nie podkreślanie ze tyszka na każdym kroku . Beznadziejne to jest i słabe . Inni sto razy lepsi . Bez faworyzowania i skromni .
Dhkcs
rok temu
Tyszka szybki jesteś . Już następny do kolekcji ? Krzywdzisz wielu . Niektórzy cierpią przez ciebie . Ale karma wraca .
Xbhz
rok temu
Sorki twój kandydat do srebrnego biletu to chyba żart .
Xjyscj
rok temu
Ci niektórzy kandydaci do srebrnego biletu w top model To słabi są Na przykład Marcin baby face strasznie mało męski Wygląd chłopczyka Zuzanna ma szanse i ewentualnie Dominik
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEUKPxFQ
bEUKPxFR
bEUKPxFS
bEUKPxFT
bEUKPxFU
bEUKPxFz